Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Facelift Ferrari FF přijde v roce 2016 a přinese 700 koní

Jediné Ferrari s pohonem všech kol, model FF, se podrobí faceliftu přespříští rok. Kromě modernizovaného vzhledu můžeme očekávat i posílený dvanáctiválec.
Zpět na článek
Avatar - flyboyeda
10. 8. 2014 13:14
Ten Fujtabl FF se jako bude dál vyrábět jo
FF je hnus a vždy když to auto vidím zvedá se mi žaludek FF :no:
Rozbalit vlákno
7
10. 8. 2014 13:42
Re: Ten Fujtabl FF se jako bude dál vyrábět jo
Me se zveda zaludek z lidi jako jsi ty...to je horsi :-)
Avatar - Hammunasakra
10. 8. 2014 15:17
Re: Ten Fujtabl FF se jako bude dál vyrábět jo
Nebuď pako. Ať budeš předvádět jakýkoli ptákoviny je to naprosto fantasticky jezdící auto s fenomenálnim motorem. Vo něčem takovym si 99% produkce aut může leda tak nechat zdát a i to je otázka :-)
Proč nenapadáš těch zbylejch 99% horších aut a vybíráš si jen takovýhle naprosto výjímečný?
Avatar - Glaukos
10. 8. 2014 16:10
Re: Ten Fujtabl FF se jako bude dál vyrábět jo
obdivovatel Nanuku napíše takovou blbost, kolikátky máš dioptrie?
10. 8. 2014 18:02
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - flyboyeda
10. 8. 2014 20:23
Re: Ten Fujtabl FF se jako bude dál vyrábět jo
Ahoj Vyblíte
11. 8. 2014 05:55
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Hammunasakra
11. 8. 2014 07:51
Re: Ten Fujtabl FF se jako bude dál vyrábět jo
Béda měl asi blbej víkend nepamatuju kdy byl takhle agresivní. Po mě střílel zase trogloditama a idiotama >:-[]
Avatar - flyboyeda
10. 8. 2014 17:08
Když budu chtít auto co se skvěle ovládá koupím si 458
když budu chtít jet na výlet , nebo někam jinam dál vezmu si na to Range Rovera,nebo Audi A6 all-road

FF se snaží být od každého trochu a proto je FF kočkopes který se nehodí na nic

mějte se saláti a trogloditi
Rozbalit vlákno
8
Avatar - Hammunasakra
10. 8. 2014 18:48
Re: Když budu chtít auto co se skvěle ovládá koupím si 458
Nezneužívej toho že si myslíš že si anonymnní, ten salát a troglodit by moh někoho nakopnout si tě najít. Třeba i mě >:-[]
Zrovna na to dál dá FF na*** jak Range Roveru vo A6 se nemá smysl bavit, to je masovka a hlavně úplně jiná úroveň pro jinou skupinu lidí. RR mám rád a to dokonce hodně, ale sorry FF je eště lepší auto :yes:
Tohle pro tebe bude možná utrpení, pro mě pravej opak [odkaz] :yes: :-)
Avatar - flyboyeda
10. 8. 2014 20:17
Re: Když budu chtít auto co se skvěle ovládá koupím si 458
RR má brodivost 900 mm, takže v řece s 800 mm FF chcípne motor a kamarád bez noh se chudák utopí, to by se s Range Roverem stát nemohlo, FF má možná extra zrychlení když zrovna není v servise , ale v běžném životě je naprosto zbytečný a nevyužitelný, dynamika RR mi stačí, navíc ho nic nezastaví ani naše český cesty

kdyby mi někdo FF daroval, okamžitě bych ho prodal, protože cena FF prudce klesá

FF je nesmysl , na druhou stranu díky výnosům z tohoto hnusného hnusu, může Ferrari vyrábět zase ty hezká Ferrari například 458 což je pro mě jediné skutečné Ferrari z současné nabídky Ferrari
Avatar - Hammunasakra
10. 8. 2014 21:21
Re: Když budu chtít auto co se skvěle ovládá koupím si 458
Tak to zopakuju. RR mám hodně rád a mám ho i napsaný jako svý auto snů, Takže vysvětlovat mi v čem a proč je to mimořádný auto fakt nemusíš. Asi i sám si uvědomuješ tupost argumentu kdy porovnáváš průjezdnost RR a FF. Klidně si tam místo supersportu FF dej svuj oblíbenej A6 allroad a dopadne jako to FF. Tos fakt netrefil stodolu.
Definuj prudce klesá jo a neboj, tobě FF nikdo nedaruje, to ti myslim můžu zaručit :-)
11. 8. 2014 11:30
Re: Když budu chtít auto co se skvěle ovládá koupím si 458
>:D >:D ty jseš ale trouba.
Avatar - flyboyeda
10. 8. 2014 20:19
Re: Když budu chtít auto co se skvěle ovládá koupím si 458
proč tu dáváš F12 když se bavíme o FF ?
Avatar - Hammunasakra
10. 8. 2014 21:10
Re: Když budu chtít auto co se skvěle ovládá koupím si 458
Nic tajemnýho v tom nehledej, prostě protože zatimco sem čekal na tvou vodpověď sem narazil na to video. A libilo se mi. A technicky a famóznim motorem sou to docela spřízněný modely :yes: :-)
Avatar - flyboyeda
11. 8. 2014 18:58
Re: Když budu chtít auto co se skvěle ovládá koupím si 458
[odkaz]

Corvette má skoro stejný čas jak ta tvoja F12, akorát je 5x dražší, ale 5x lepší není
Avatar - Hammunasakra
11. 8. 2014 21:37
Re: Když budu chtít auto co se skvěle ovládá koupím si 458
F12 sice neni moje ale Corvettu mám taky rád. Bezva auto :yes: ;-)
A mezi akutálně 4. nejlepšim časem 7:08 kterej na Severní smyčce zajela F12 a 7:19,63 [odkaz] což je čas Corvette ZR1 je docela velkej rozdíl. Dvakrát dražší neznamená dvakrát lepší a platí to víceméně všude a ve všem. A samozřejmě to platí i pro pětinásobek :-)
Avatar - flyboyeda
10. 8. 2014 17:15
nejlepší je na FF to místo na zdaních sedačkách
>:D

kdybych měl kamaráda co nemá nohy tak je to ok, bude se mu vzadu dobře sedět, ale pro lidi co mají nohy je to v FF vzadu utrpení a ten ubohý zoufalý malý kufr je k smíchu

no a co se ovladatelnosti týká tak FF se neřídí vůbec tak dobře jak si místní teoretici myslí , FF je nejhorší model v historii značky, FF je ostuda Ferrari
Rozbalit vlákno
7
Avatar - speeder75
10. 8. 2014 17:58
Re: nejlepší je na FF to místo na zdaních sedačkách
Tak to prostě překousni a nepiš 3 nezávislé komentáře k autu, které tě očividně nebere.
Avatar - Hammunasakra
10. 8. 2014 18:51
Re: nejlepší je na FF to místo na zdaních sedačkách
Seru na kamarády bez nohou i s nima, FF je fantastický auto s brilantnim motorem a já a nějaká ta holka si ho užijeme jak málokterý jiný. Právě protože se do něj vejde i pár tašek s věcma. Až jednou nějaký z těch aut vyzkoušíš pochopíš kdo z nás ví vo čem mluví..
Tak už aby to bylo >:-[]
Avatar - flyboyeda
10. 8. 2014 20:21
Re: nejlepší je na FF to místo na zdaních sedačkách
Seru na FF, na kamarádech s nohama i bez noh mi záleží, chudáku chudej
Avatar - Hammunasakra
10. 8. 2014 21:14
Re: nejlepší je na FF to místo na zdaních sedačkách
Každýmu dle jeho přání. Já narozdíl vod tebe mám nato se přiznat že sem radši v povedenym autě s pěknou holkou než s rádobykámošema u piva závidět těm ve Ferrari s pěknou holkou na vedlejšim sedadle >:-[]
Avatar - flyboyeda
10. 8. 2014 21:24
Re: nejlepší je na FF to místo na zdaních sedačkách
konverzace s ***m neboli s tebou je nudná a nezajímavá a nikam nevede
Avatar - Hammunasakra
10. 8. 2014 23:21
Re: nejlepší je na FF to místo na zdaních sedačkách
O někom kdo hloupě napadá jakýkoli Ferrari který neni postavený podle jeho gusta se dá říct totéž a navíc to v tomhle případě bude asi i pravda. Byl jsem jeden z mála kterej pro tvý fantasmagorie měl jakýs takýs pochopení. Netušim proč mi nadáváš do idiotů a trogloditů, jestli jen proto že mám jinej názor na technicky velmi vyspělý auto, tak je to s tebou fakt špatný. Hodně špatný
11. 8. 2014 06:00
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - flyboyeda
10. 8. 2014 20:49
Ferrari je značka s skvělou pověstí a rodokmenem
která žádná jiná značka nemá, La Ferrari je hyper ultra sport, 458je nádhera, California je pohodlné GT s pevnou skládací střechou, F12 je koneckonců taky dobré auto i když nepatřím mezi jeho fanoušky F12 je oproti 458 neohrabaný dinosaurus,

Ale FF je pro mě trnem v oku z nabídky Ferrari, nesnáším to auto, vypadá jako ty ojeté kombíky od Alfy romeo, které občas vidím, vlastně ojetý kombík od Alfy romeo vypadá mnohem lépe jak FF, FF mi nezapadá do Image značky Ferrari, když to vydělává tak co si asi u Ferrari říkají, ale image Ferrari umírá

pro mě je FF škaredý kočkopes , který se nehodí na nic, ano motor je na tom autě excelentní, ale to je bohužel jediná věc
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Hammunasakra
10. 8. 2014 21:15
Re: Ferrari je značka s skvělou pověstí a rodokmenem
Nebudu se ptát jestli si v něm jel ale seděl si v něm aspoň? :-)
Avatar - flyboyeda
10. 8. 2014 21:26
Re: Ferrari je značka s skvělou pověstí a rodokmenem
ve předu samozřejmě, dozadu jsem se nevešel a i ve předu to nebylo nic extra, je spousta mnohem levnějších a pohodlnějších aut než je tenhle předraženej krám
Avatar - Hammunasakra
10. 8. 2014 23:22
Re: Ferrari je značka s skvělou pověstí a rodokmenem
Komu neni rady tomu neni pomoci - ale přece jen eště: Dej aspoň pár těch levnějších a pohodlnějších.. :-)
11. 8. 2014 04:20
Re: Ferrari je značka s skvělou pověstí a rodokmenem
...a já jsem na 100% přesvědčen, že neseděl. Kolik měříš?

U každýho článku o Ferrari tu vypotíš podobný zhovadilosti, stojí to za to školáku? ;-)
11. 8. 2014 09:07
Re: Ferrari je značka s skvělou pověstí a rodokmenem
Eda je další reinkarnací velikána
[odkaz]