Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Novinky

Zpět na článek

Výrobu Mercedes-Benzu R zajistí AM General, v Alabamě pro něj není místo

6 komentářů

Avatar - guze
guze
To auto je ale bezvadný, mám šanci ho občas řídit a je to neskutečně pohodlný dalniční křižník, který odveze 5 lidí, s náloží věcí na hory s neskutečnou lehkostí ... mám zkušenosti jak s před FL, tak po FL, vždy 320/350 CDI a výkon, který před FL docela chyběl, po FL už nechybí ... každopádně jedno z nejuniverzálnějších aut 😄
Freddka
Jezismarja proc prehnany jako?
Jak prehnany? Jsi blazen? Mas dneska zacpu ne bo co je? To je hrozny co tady leze z tech lidi co pisou komentare na uplne debilnim webu, kde travim 8 hodin denne.
To nemuzu uz vubec nic napsat nebo co? Ja kdyz neco pisu, tak to tak taky myslim a je to teda hodne dobre napsany abys vedel. Ja se totiz nikdy nepletu vis. Ja kdybych prijel do Ameriky, tak jim tam nebudu rikat indiani a myslet si, ze jsem v Indii zejo. Fakt nechapu co to zase pises za kraviny. To je fakt sila co z tebe leze za nesmysly. Bravo, fakt na urovni.
S pozdravem, (jakoby) Gilgit 😄

PS: Sorry Gilgite, v dobrym jo? 😄
Velkoodběratel_kukuřice
Gilgite, tentokrát ti musím dát za pravdu, nicméně tvé reakce jsou poněkud přehnané.
admin badgeAvatar - Honza Mička
Honza Mička
Po dlouhé době máš věcnou připomínku, chybu jsem opravil.
Gilgit
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Gilgit
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.