Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ojetiny a exekuce: Klidně vám seberou auto

Koupě ojetého vozu se může stát pověstnou noční můrou. A nemusí být na vině jenom fakt, že je kradené, bourané či ve špatném technickém stavu. Problém může představovat také exekuce.
Zpět na článek
11. 3. 2015 11:14
15. 9. 2015 12:54
11. 3. 2015 13:39
11. 3. 2015 15:19
7. 4. 2015 12:29
6. 11. 2020 23:09
11. 3. 2015 08:27
PROOOOOČ ???????
V čezku je jediná jistota. Hromada daní a polatků,nejdražší energie na světě,v obchodech předražené ***,a v případě nějakých úspor to ukrade stát..pokud se přece jen najde někdo,kdo má našetřené korunky,může jít do bazaru a tam o ně 100% příjde....Buď koupí drahý šrot,nebo předraženou ojetinu a přeplatí ranec na úrocích..
Tak jako tak to může být exekutorské mrdky,která se zahojí na kupujícím ve svůj prospěch...Uspokojení věřitele je až na posledním místě..
PROČ POŘÁD LIDÉ NAKUPUJÍ V BAZARECH?????????????????????????
Rozbalit vlákno
3
12. 3. 2015 18:44
Re: PROOOOOČ ???????
Já třeba přeferuju autobazar před koupi auta přes inzerát, při poslední koupi jsem se nechal napálit a zaplatil jsem za to tvrdě.
24. 6. 2015 15:35
Re: PROOOOOČ ???????
Takhle si ale můžeš naběhnout i když koupíš auto od někoho přímo na inzerát.
25. 6. 2015 16:12
Re: PROOOOOČ ???????
No osobne nechapu jak nekdo muze kupovat od soukromnika, prave z duvodu mozne zatizenosti vozu exekuci. Pochybuju ze by v bazarech mela byt takova rizikovost s timto problemem. Kdyz jsem pred 2 roky prodaval Megana do Acek, prekontrolovali snad uplne vsechno, takze by exekuci urcite taky nasli....
11. 3. 2015 11:14
Riziko
Koupě hlavně na inzerát je riziko.
Vždy při koupi požadujte přítomnost majitele vozu a zajistěte si jeho notářsky ověřený podpis!
Neposílejte zálohu na vůz, dokud nemáte klíčky a s vozem okamžitě odjeďte, aby "nezmizel"!
Pozor na vysoce rizikový komisní prodej u fyzické osoby!
Kupovat tam, kde garantují původ vozu, což mají velké autobazary, 3a s tím tuším začali.
Rozbalit vlákno
1
15. 9. 2015 12:54
Re: Riziko
No a od července si člověk musí dávat bacha i na auto v polopřevodu. Takže účast majitele je určitě nutná, nebo minimálně ověření o zaregistrování auta. Pokud chcete jít do bazaru tak radši do nějakého většího, kteří auta odkupují a ne jen přeprodávají, tam by jste mohli naletět lehce.
11. 3. 2015 13:39
Exe
Těch exekucí je mraky. Je mi líto hlavně mladých rodin co si vezmou půjčky na myčky pračky ledničky sušičky a mixery. pak se rozejdou a jeden z nich nemá na splátky.
Znám případ kdy borec koupil autoo od chlápka které mu pak sebrali, ten autobazar to aspoň garantuje že je auto bez exekuce v jejich vlastnictví. Leader trhu ojetin činí v poslední době vstřícné kroky.
Rozbalit vlákno
2
11. 3. 2015 15:19
Re: Exe
Hmmm,a to je kdo ten leader???? to jsou ti,co nacpou ty předražené krámy na nekonečný úvěr ??? a pak nastoupí právě ten exekutor?????
Finanční negramotnost obyvatelstva čezka stoupá,jinak by tady takovíto leadeři vůbec nebyli...
Ono už není normální,když si někdo veme myčku na splátky...takže teď nemám 15 000,- tak budu mít 20 000????
A dám 20 000,- abych nemusel mýt 10 minut nádobí a proto budu chodit půl roku do práce abych ji splatil :-)))))))))))))))))))))))) toto udělá jen DYLINA......
7. 4. 2015 12:29
Re: Exe
Stačí si zapnout televizi, každá třetí reklama je na nějaký úvěr. Se někdy nedivím že si ty půjčky berou i ti co nemají raálně vyhlídky tu půjčku splatit. Kdo však potřebuje auto a chybí mu peníze tak mu moc možností nezbývá.
6. 4. 2015 17:33
Ojetiny a exekuce
Z vlastní zkušenosti vím že na inzerát už nic nekoupím ;-\ :-( Poslední auto mám z Mototechny a musím říct, že bylo a je jako nové, fakt luxusní koupě.
Rozbalit vlákno
0
13. 9. 2015 22:35
inzerátxbazar
Také nejsem velký fanda inzerátů a preferuji bazary, hlavně když přijde na výkup. Zavezu auto do Áček a mám klid, nemusím se s nikým hádat a strachovat se, že rána budu mít auto zpátky s nějakou stupidní výmluvou.
Rozbalit vlákno
0
6. 11. 2020 23:09
Dluhy
Takové dluhy mohou být opravdu velký problém a to si ani často nedokážete představit jaký. Určitě mi nedává moc velkou logiku to, že si někdo v exekuci půjde koupit auto, místo toho, aniž by si daný problém vyřešil :) Je fajn se občas podívat na nějaké stránky, kde se dá zjistit, zda nemáte někde nějaký problém. Třeba https://www.financnipomocnik.cz/…tit-sve-zaznamy/
Rozbalit vlákno
0
10. 6. 2021 12:52
Dluhy do hrobu
Koukám, že plno lidí asi , ani neví, že si na internetu vůbec něco mohou o dluzích zjistit. To je mi to ale velké překvapení. Já jsem třeba narazila na jednom webíku na https://exekuce-dluhy.cz/…ejstrik-exekuci/ a myslím si, že tohle by měl znát úplně každý. Vždyť téměř neustále něco od někoho kupujeme. To by bylo, abychom si na ty věci nedávali příště pozor.
Rozbalit vlákno
0