Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Driving Academy: Protáhli jsme na okruhu ta nejlepší Porsche! (+videa)

V Istanbulu na okruhu Formule 1 jsme měli možnost v rámci řidičské školy Porsche vyzkoušet a porovnat současnou nabídku těch nejrychlejších modelů značky. Nastartujte ploché šestiválce, vyrážíme!
Zpět na článek
2. 4. 2015 19:25
3. 4. 2015 03:48
3. 4. 2015 14:19
18. 4. 2021 16:50
Avatar - Ham.
2. 4. 2015 18:36
Vánoce na jaře.
:yes: parádní počtení.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - iudex
3. 4. 2015 00:35
Re: Vánoce na jaře.
Paráda, Ondrovi oba palce hore! :yes: Samozrejme jazdiť na viacerých špičkových Porsche na okruhu, o takomto zážitku sa snáď ani nedá písať nezáživne, každopádne článok je výborný, emotívny a vťahujúci do deja.
Raz v živote som s Porsche na okruhu jazdil a budem si to pamätať asi do konca života: tú zmes nadšenia a adrenalínu spolu s rešpektom k silnému stroju a vedomím vlastných nedostatočných skúseností. :-)
Avatar - boost.
2. 4. 2015 19:25
Chcete mě?
Nekoušu. :-)

Samozřejmě, kdyby horní text byl o tříválcích někde na letišti, nebylo by to zdaleka tak zajímavé, jako když čtu o majstrštycích z Zuffenhausenu, ale skvělé počtení, Ondro. Doufám, že takových tu bude jen přibývat, i poršáků. ;-)

Vytočené gététrojky se nikdy neposlouchají. Asi si udělám z onboard videií mp3 mixtape a před spaním si vždycky Metzgery a DFI pustím do uší.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Enthusiastic.driver
2. 4. 2015 22:24
Co na to napsat...
Snad jen, že gratuluju k postuou mezi vybranou smetánku a že tě asi nemám rád! >:D
Rozbalit vlákno
2
Avatar - CHerokee
3. 4. 2015 00:01
Re: Co na to napsat...
Závidím tuhle zkušenost... :yes:
3. 4. 2015 11:54
Re: Co na to napsat...
Pokud ti nevadí za to dát ty peníze, Porsche pořádá řadu akcí různě po světě (a není samo). Například v zimě si můžeš vedle sebe vyzkoušet zadokolky a čtyřkolky. A pokud nevíš, co s penězi, umí uspořádat i soukromou akci. ;-)
3. 4. 2015 03:48
Top
Tenhle okruhovej test s Porsche je jeden z nejlepších, který se tu na stránkách kdy objevil. Jednoduše řečeno...vlastně je to už pak hračka sepsat zážitky z řízení fantastických aut na fantastickým okruhu ;-) .

Výtečný Ondro! :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - JDM
3. 4. 2015 14:19
Re: Top
souhlasím , perfektní počtení a ten onboard z 911 :yes: :yes: :yes: excelentní ;-)
3. 4. 2015 06:55
RANNÍ ROZCVIČKA S ONDROU
Ondřeji, tak tomuhle říkám ranní počtení. Perfektní text, perfektní auta, perfektní zážitek. A na tom posledním je ještě perfektní to, žes mi ho dovezl až do postele :-) Tohle může chlap chlapovi jedině závidět. Budu se těšit i příště! Děkuji a přeji pěkné Velikonoce
Rozbalit vlákno
1
3. 4. 2015 08:13
Re: RANNÍ ROZCVIČKA S ONDROU
Díky všem, pánové. :-)

Samozřejmě, tohle se píše samo... :))
18. 4. 2021 16:50
Zprávy
I já jsem se nedávno na tomto webu zde - https://www.cerstvezpravy.cz/ dočetl něco málo o tomto Porsche, takže si to rád přečtu znova a podrobněji i u vás na webu :) Díky moc za všechny ty zprávy, co tady dáváte, baví mě to... A ty komentáře tady v diskuzi jsou opravdu občas mimo :))
Rozbalit vlákno
0