Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz dostal v Číně pokutu přes 1,4 miliardy korun

Čínský regulátor uložil automobilce Mercedes-Benz pokutu ve výši 350 milionů jüanů, v přepočtu více než 1,4 miliardy korun, kvůli netržnímu určování cen.
Zpět na článek
25. 4. 2015 13:26
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
25. 4. 2015 09:17
Re: Kdo nereguluje s námi, reguluje proti nám...
....přesně tak, zato těm kapitalisticky neúspěšným je tolerováno vše... ...jaká to náhodička....
25. 4. 2015 09:13
Re: Kdo nereguluje s námi, reguluje proti nám...
Chtěl jsem poukázat, a myslím, že většina to i pochopila, že se nikdy nedočteš o tom, že by čínský výrobce dostal pokutu za například velmi populární kopírování čehokoliv.
Tím se v číně evidentně nikomu zaobírat nechce, zato hledat špínu na zahraničních společnostech a vymáhat tučné pokuty to už je zajímavější písnička...

Od nyní počínaje až do konce věků, projev mi prosím laskavost a na mé příspěvky vůbec neodpovídej. Ty nehledáš pointu příspěvku, ty jen hledáš záminky pro volný projev své osobnosti, tzn. někoho napadnout, urazit, nebo si do něj kopnout...
Nemám zájem s tebou vést nejmenší diskuze, ani nyní, ani nikdy v budoucnu. Respektuj to.
24. 4. 2015 19:51
Re: Kdo nereguluje s námi, reguluje proti nám...
Máš pravdu, je to, slušně řečeno, super plácal! >:D Jak někdo šlápne na prsty lumpárně, tak je to jen komoušskej lump. Místo toho, aby ukázal, že i "kapitalisticky" úspěšná automobilka může za svoje lumpárny dostat přes prsty :yes: A to mám Mercedes radši, jak některou jinou, nejmenovanou, německou značku ;-)
Avatar - praděda7
24. 4. 2015 14:06
Jo Čína,
mám rád jejich kuchyni, ale ten komunistický kapitalismus to je síla... ;-) Tam se musí opatrně našlapovat, že. No a že je ten vynucený lokální partner nepohlídal? Anebo je do toho navezl schválně na něčí rozkaz? No pravdu se asi nedozvíme. Čínská zeď funguje dobře... ;-)
24. 4. 2015 13:54
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
24. 4. 2015 13:31
Kdo nereguluje s námi, reguluje proti nám...
Když ani beztrestné plagiátorství a porušování autorských práv nedokáže dostatečně oslabit úspěch těch nejlepších, je načase přistoupit k regulaci a ideálně ji podpořit nějakou vykonstruovanou kauzou... :no: :no: :no:
V komunistické Číně musí být přeci každý kapitalistický úspěch po právu potrestán, nota bene když jde o import.
Avatar - Hittman
24. 4. 2015 12:50
Ha ha
tak to se u nás nemůže stát, že by M-B podlézal cenou >:-[]
Avatar - boost.
24. 4. 2015 11:05
Re: Drobný..
No jo, klasika. :no: Dík za link.
24. 4. 2015 10:51
Drobný..
Jak jako, že se "mluvčí odmítl vyjádřit"? Autu.cz možná jo, ale třeba Reuters se vyjádřil úplně normálně:)
[odkaz]