Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Fiat Topolino: Dočkáme se konečně návratu myšky?

O comebacku jména Topolino se hovoří již dlouhá léta. Fiat ale v současnosti testuje prototyp auta, který by legendární název mělo dostat.
Zpět na článek
Avatar - euro89
29. 12. 2015 19:49
Re: K čemu?
"Plnohodnotný zástupce nižší střední by mělo být nové Tipo." - To nemyslíš vážně, že ne?! Tipo bude dobré jako low-cost konkurence pro ostatní podobné modely (Rapid, Toledo, 301, C-Elysée), ale plnohodnotná nižší střední třída to není ani náhodou.
Avatar - Ja Prvni 123
29. 12. 2015 18:41
Re: K čemu?
No, ty ale podle všeho nejezdíš sám po městě, jako je Řím...
;-)
Avatar - dr.biker
29. 12. 2015 17:58
Re: K čemu?
Přesně tak, F500 je i v základu drahé auto, současná Panda už také není nejlevnější a rozměrově nejmenší, takže další menší a levnější sourozenec mi dává smysl.
Malé a jednoduché autíčko za nízkou cenu v nabídce Fiatu totiž chybí...
Avatar - twistedTSD
29. 12. 2015 10:07
Re: K čemu?
Vzhledem k tomu, že základní 500 začíná pomalu na cenách o dvě třídy větších vozů, mi zrovna levná nepřijde.
Avatar - twistedTSD
29. 12. 2015 09:59
Re: A co bude
Pokud myslíš nástupce Punta, tak ten bude určitě výrazně větší.
Avatar - Stejsn
29. 12. 2015 00:27
Re: K čemu?
Mohla by za tím být překrmenost pětistovkou. Příjde mi, že to prostě s tím designem přepálili a naroubovali ho už na tolik aut, že to začíná lidi otravovat. Základní pětikule je pořád dobrá, ale její větši deriváty jí podrážejí nohy a možná se tímhle novým mikroautem fiat připravuje na dobu, kdy se přízeň zákazníků od F500 odvrátí. Nebo-li chystá jí nástupce. Přeci jen, vyrábí se už osm let a kromě toho za chvíli skončí výroba Ypsilonu.

Plnohodnotný zástupce nižší střední by mělo být nové Tipo.
Avatar - euro89
29. 12. 2015 00:02
K čemu?
Nějak nevidím důvod uvádět na trh ještě menší auto, než je Panda. Je tu Fiat 500, který v základu zase tak drahý není a těžko někdo může říct, že je pro něj Panda moc velká. Pro třetí auto segmentu A opravdu nevidím smysl. Ať se radši u Fiatu kouknou směrem nahoru. Plnohodnotný zástupce nižší střední a střední třídy by dával větší smysl. Taky mi chybí na trhu nástupce modelů Ulysse/Phedra. Tuhle díru chtěl Fiat levně zaplácnout přeznačkovaným Voyagerem a dopadlo to jak dopadlo. :-!
28. 12. 2015 21:56
Re: A co bude
Brazilské Uno do Evropy nepřijde a to je větší než Panda.
28. 12. 2015 20:16
Re: Retro
To bola najhnusnejšia "päťstovka", ktorú robili. Hranatá kisnička bez nápadu.
Avatar - Ja Prvni 123
28. 12. 2015 19:38
Re: Retro
No, nasadí... ale ne až tak do historie... odkaz na tohle úplně stačí:

[odkaz]
28. 12. 2015 18:19
Retro
Že by podobne ako v prípade päťstovky nasadili retro-tvary?Bolo by to celkom zaujímavé.