Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jaguar F-Pace 3.0d V6 Biturbo – Kde se stala chyba?

Jaguar od svého prvního SUV hodně očekává. Verze S AWD nás napoprvé chytila za srdce, dovede však totéž vůz i se vznětovým šestiválcem?
Zpět na článek
3. 8. 2016 12:16
4. 8. 2016 20:23
9. 8. 2016 18:49
3. 8. 2016 11:06
Zadny velky slagr
Nic proti snaze Jaguaru o premiove SUV, ale za stejne penize clovek muze mit Porsche Macan, ktery a) nevypada tak hnusne, b) lip jede, c) ma kvalitni interier a za d) je to Porsche.
Rozbalit vlákno
91
3. 8. 2016 11:28
Re: Zadny velky slagr
Ono to tak zlé neni = jen sme na ACZ [odkaz] :-)

Buď všichni zapomněli jak se dělaj auta a jen škoda, vw, audi a seat to uměj, nebo Mička a spol. trochu kecaj = buď vs anebo? A nebo B?

Hlasujte = třeba přes :no: :yes: k tomuhle příspěvku ;-)
3. 8. 2016 11:36
Když se přeneseš přes nadpis testu a přečteš si ho, tak je výsledek taky dobrý - auto hezky jezdí, dobře zní, málo žere, je pohodlné, dynamické... a že v Anglii dostal o půl hvězdy víc bych neřešil, výtky k "nekonzistentní kabině" tam zaznívají taky.
3. 8. 2016 11:44
Všechny auta bez výjímky maj nějaký plusy a mínusy. Je na autorovi, webu atd. jak to chtěj podávat. A lehce tlačit domácí je běžná praktika

Když je ale výkonnější dynamičtější auto hodnocený jako míň dynamický a větší jako menší = je to už moc. Že ACZ je skoro vzor neobjektivity neni zrovna tajemství ;-)

Prostě hlasuj podle svýho vědomí a svědomí :-)
3. 8. 2016 11:53
Fajn, tak máš teda :no:

Tohle není srovnávačka s Kodiaqem, auto dostalo 4*, v testu jsou jak plusy (obecně jízda a technika) i mínusy (obecně kabina, jak prostornost vzadu tak provedení). Já se dozvěděl co jsem chtěl a vcelku mi to štymuje s tím, co jsem slyšel a četl jinde.

Nelíbí se mi nešťastně zvolené nadpisy, začal jsem číst mírně vystrašen, jen abych zjistil, že se vlastně žádná vážná chyba nestala... ale nevidím v tom záměr poškodit Jaguar, aby se lépe prodávala koncernová konkurence... což je teda asi Porsche?

PS: Macan tu ale v testu ještě nebyl, to jen tak na okraj...
3. 8. 2016 11:57
Jj taky sem koukal jak tady byl hodnocenej a překvapeně zjistil že vůbec :-|
3. 8. 2016 12:23
No, ten nadpis na 4 hvězdičkové auto dost nesedí a kdo nečte text, může ho to třeba i odradit, minimálně, aby to auto někde pošpinil, protože u koncernových vozů si takto negativní nadpis nedovolí.
3. 8. 2016 12:26
To neni náhoda ale taktika = taky to umim. Jen to považuju za hnus :-|
3. 8. 2016 12:46
Projel sem titulky z testů za 2016 a u koncernových aut jsem nikdy nenašel nic, co by vyvolávalo negativní názor na vozidlo. Bohužel u jiných, byť i vícehvězdičkových vozidel, se toto objevuje.

DS 4 - Míra soudnosti
Lexus RC 200t - sportovcem jen na oko
Kuga TDCI - změňtě kabinu
Mini JCW Cabrio - Tohle bych si nekoupil

Opakem:

Golf GTE - Hot Hybrid z Wolfsburgu
Superb Greenline kombi - Vysoká liga úspor
Touran 1.2TSI - K čemu TDI ( To mne pobavilo nejvíc společně se Seatem >:D )
Audi A3 1.0TSI - Tříválce se nebojte
Seat Ateca - Šifra mistra Kabaně! >:D
Tiguan BiTDI - Dvě turba dávají křídla
3. 8. 2016 13:10
;-) :yes: ... skvely vyber... samozrejme este ich najdeme aj viac... ale ta sifra je bezkonkurencna >:D
4. 8. 2016 08:31
Dobre zvoleny titulky >:D >:D

Ozzman :yes:
Sakra :yes:
4. 8. 2016 13:16
Tak v první řadě dostaneš konfliktní informace a alespoň ve mně se probudí zvědavost. Pak však nastoupí odhodlání podobné nesmysly nepodporovat, protože to zapáchá laciností.

Představa, že někoho odradí nadpis článku (od auta, ne od přečtení ;-) )... no nevím, jestli se mám smát, nebo brečet. Jak takový člověk vůbec může fungovat?
4. 8. 2016 13:42
Asi dobře = viz průzkumy reklamek naprostá většina lidí čte jen titulky! :-)
4. 8. 2016 14:19
To já ve výsledku kolikrát taky. To si jen říkám, tohle číst nebudu, tohle také ne, ani tohle... :-)
4. 8. 2016 14:31
Tak vidíš že se těm lidem daří dobře :-)

Už ses dostal k vyzkoušení [odkaz]
4. 8. 2016 15:12
...ale otvorim si k tomu diskusiu, zacnem sa skrabat po hlave, ze o com to preboha chalani debatuju a som nuteny ten clanok precitat, aby som sa mohol smiat s nimi... >:-[]
3. 8. 2016 11:32
Za prvé, F-Pace je přece jen o kousek větší než ten Macan, má takovej ten... jo, kufr :-) .

Za druhé, je silnější.

Za třetí design... no, Macan se mi líbí o kousek víc, to je pravda... souhlasím s redaktorem, že FP kupodivu moc nesluší tmavé barvy.

Jinak - Jaguar postavil auto, které je pohodlné, dobře jezdí, má adekvátní techniku... za mě :yes: , na prvotinu hodně slušné. Jediná vážná výtka směřuje k materiálům... a tam určitě hodně záleží na tom, co si člověk nakonfiguruje.
3. 8. 2016 11:35
jo suhlas... ale na druhej strane co som nasiel info macan by mal mat 500L kufor ( co je slusne ) ... ale fakt neviem ci je to preklep alebo realita lebo tu tusim test macana ani nebol este
3. 8. 2016 11:32
to je presne o tom ze ak chces jag nekupis si porsche a ak zase chces bmw nekupis si mercedes a tak dookola.. cena je tu vlastne az druhorada ... ono kazde auto ma nejake pre a proti.... jag F-pace je podla mna zase krajsi ako macan a posobi viac SUVeckovo .... macan na mna z istych uhlov posobi ako nejaky zvyseny hatch na sposob DS4 ale je to len moj pohlad....

F-pace sa predava v eu zatial len nejake 3-4 mesiace a tak kym sa tento slager rozbehne este kusok potrva ... ;-)
3. 8. 2016 12:47
Macan chtel zkratka vizualne zustat v Porsche family. Proto nemohli ten SUV look dotahnout az do konce... ;-)
3. 8. 2016 15:28
U Porsche si to logicky mohou dovolit i proto, že mají v nabídce i větší Cayenne.
3. 8. 2016 11:51
Macan je ve stejne vybave o dost drazsi a je mensi. Vzhled je individualni. Protoze vybirame nove auto, tak jsem ho mel dvakrat vypujceny na test. Jizdni vlastnosti jsou paradni, doporucuji ho vyzkouset. No neodpustim si to, tesim se na prvni test Kodiaqa, kolik hvezdicek bude...
3. 8. 2016 11:53
Jj to je velká otázka jestli "jen" 4,5 nebo.. :-)

Někdo v redakci to možná už ví >:-[]
Na kodjaka tam bude celá galaxia.
3. 8. 2016 11:59
Asi jo = tenhle návrh [odkaz] zamítli jako nedostatečný >:-[]
3. 8. 2016 12:03
Je to tady hrozná banda... víš kolik Škodovek už tu mělo 5*? A jaké auto mělo 5* jako poslední? Prostě všechno je to zaplacené, hanba mluvit.... ;-)

PS: Kodiaq si vsadím na 4 nebo 4,5*. 3,5* už si nese pachuť toho, že něco nebylo v pořádku... a 5* je výjimečných.
3. 8. 2016 12:11
To není přímo zaplacený = takhle jednoduše to nefunguje.. ;-)

Hanba mluvit bohužel občas jo :-!

4,5 nebo 5 :-)
3. 8. 2016 12:14
Vsadím dobrou flašku, že 5* to nebude.
3. 8. 2016 12:29
To se nedá vsadit = jednak netušíme jaký to auto doopravdy bude = jen to že v USA by bylo ohromný úspěch ;-)

A sou další souvislosti = máš připravenej třeba srovnávací test nebo další s jinou motorizací. Ale s hodně ale fakt hodně vysokou pravděpodobností to bude 4,5 nebo [odkaz] :-)
3. 8. 2016 12:52
Ty srabe, snad se nebojíš vsadit >:D Řekněte si první test a uvidíš... přeci ti teta Kylie kdyžtak tu flašku pro Emela koupí, když ti ji ještě neprodaj >:-[] >:D
3. 8. 2016 13:10
Di do pr.ele internetovej hero = poď mi to říct do očí = to bude teprv sranda = z Kladna to máš kousek >:D >:-[]

Co sázíš ty hrdino = 4,5 nebo 5? >:D
3. 8. 2016 13:20
Klidně přijdu, nema problema.... ;) A pak tu flašku Emelovi i klidně předám, když se bojíš (třeba si nevšimne, že upiju >:D ) >:D Já říkal dole, že pokud to bude full výbava ftédéí, tak 4.5 * >:D
3. 8. 2016 13:24
Takze Emela ty chces porobiť o flasku ! >:D Zoberes flasku od Ary plnu, vylsopes a das Emelovi prazdnu a vyhovarat sa budes ... >:D >:-[] >:D >:-[] Ozzie, Ozzie...c, c, c... >:D
3. 8. 2016 13:25
O flašku mi nejde, doufal sem, že uvidim Sakru naživo, abych podal svědectví >:D Ale on se kluk ušatá nechá radši zapírat v internetové anonymitě >:D Ale když už tady hecuje, tak schválně, dnes odpoledne mam čas, co? >:D
3. 8. 2016 13:29
Já mám taky čas >:-[]
3. 8. 2016 13:31
Oka, Tak jo >:D Vinohrady? cca 15:00? >:D A doufám, že nepřijede Kylie v C5! >:D
3. 8. 2016 13:41
15 je moc brzo. Vinohrady super. Kylie už nemá C5 roky = tak 2-3. Kde konkrétně?

Narodil sem se u Apolináře :-)
3. 8. 2016 13:44
Já pak mam ještě sraz s kamarádem v 5 mimo Prahu :/ >:D Jsem na Jiřáku
3. 8. 2016 13:49
Já bydlim v Praze ale redakci máme kousek za Prahou

Kousek za Jiřákem znám fajn holku [odkaz] = nejseš u ní? >:D
3. 8. 2016 13:55
Tak to asi necháme na jindy >:D Kazdopádně by si tím očistil, že nejsi žena, za kterou tě tu považují >:D Já tu znám žen, třeba jedna kolegyně... no nic >:D Já v Praze nebydlím, pracuju tady >:D Jinak jsem poctivé pravé "esko" >:-[]
3. 8. 2016 13:46
"Narodil sem se u Apolináře" >:D
To isto, ty si sa tak v lepsom pripade vyliahol z diveho vajca >:-[]
3. 8. 2016 13:43
a ked nepride, tak ho chod pozriet domov:
[odkaz]
>:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
3. 8. 2016 13:56
Tam budu běhat půl dne, než ho najdu >:D Víš jak je to tam velký? A autem se tam nesmí! >:D
3. 8. 2016 15:47
Vy dvaja ste si tu z toho spravili zoznamku. :-)
3. 8. 2016 13:32
Souhlas že 4,5 vypadá nejnadějnější = ono taky záleží kdo se toho ujme. U Bureše nebo Mičky asi i Fokta bych věřil i v 5 >:D

Ale i sem píše pár normálních = pak by to mohlo bejt jen těch 4, 5

Na 4 neVWěřim >:-[]
3. 8. 2016 13:34
4 bude asi málo, určitě se to Škodovwce povede hned jako trefa do černého, řekl bych, že mezi mínusy bude patřit maximálně cena,
3. 8. 2016 13:38
To nás vrací na začátek = bude to 4,5 nebo 5

Co z toho závisí na víc faktorech = třeba na autorovi

Překvapivě první měsíc po hodně dlouhý době nastal pokles prodejů = uvidíme jak moc to Škoda bude chtít tlačit
3. 8. 2016 13:40
Já bych na 5* nevsadil, to tady mají jen opravdu výjmečná auta :-) Já říkám 4,5*
3. 8. 2016 13:21
konecne som si zase nasiel nejaku minutku casu, precital testik, precital to tu... >:-[]
A vidim, ze dnes tu bude este veselo. >:D >:D >:D >:D
odo mna 7x :yes: >:-[]
3. 8. 2016 13:22
Já věděl, že to někoho potěší >:-[]
3. 8. 2016 13:54
Proč se nedá vsadit? Já si klidně vsadím. První test, nebo klidně první dva testy - já si myslím, že to na 5* nebude. 5* znamená něco výjimečného navíc a na to u Kodiaqu nevidím potenciál.

Na 5* by to mohlo být, pokud by se Kodiaq povedl a zároveň dostal půl hvězdy jen za znáček na kapotě. Já myslím, že se to tu neděje, takže čekám standardní hodnocení v rozmezí 3,5* (spíše se nepovedlo) po 4,5* (povedlo se nad rámec očekávání).

A na 3,5* nevěřím, protože věřím Škodovce, že nešlápne vedle...

PS: když mrknu do historie testů... RS TSI nebo Superb TSI 4x4 jsou podle mě dvě Škodovky, které by eventuálně mohly těch 5* mít... ale nemají.
3. 8. 2016 12:27
Souhlasim, bude to dle motorizace, takže určitě jako první vyjede nějaký Full naložený Kodiak s TDI a ten si ponese 4,5*, nějaké ošizené verze možná spadnou na 4, ale asi až časem, zezačátku to bude vše naplno :-)
Co jsi měl vypůjčené, Macan nebo F-Pace?

Jo, za značku se platí a za Porsche víc než za Jag, to je asi v pořádku...
3. 8. 2016 12:08
v posledni dobe jsem zkousel F-Pace, XC90, Outbacka, GLE, GLC, Jeep GC, Outback, Outlander. Nejlepsi svezeni F-Pace, nejvetsi zklamani XC90.
3. 8. 2016 12:09
To neni zas takový překvapení.. ;-)

Jakej si měl pocit z Jeepu GC? Jakou si měl verzi? Dík
No zatim vede ve vyberu, zkousel jsem jak benzin 3.5, tak naftu, verze Overland a Summit. Benzin me prijemne prekvapil, cekal jsem, ze kroutak nafty tam bude chybet a nejak mi to zatim neprislo. HEMI jsem jeste nejel. Je to korab se kterym se nemuze moc rychle do zatacek. Ale to kompenzuje uzitna hodnota, vybava a o cene uz nemluve, ta je proste bezkonkurencni.
3. 8. 2016 12:31
Benzín 3,6 kupodivu skoro stačí. Já sem hotovej z SRT :yes: :yes: :-)
3. 8. 2016 12:13
Nechci vypadat jako koncernista, ale co Touareg? Designem nenadchne, ale jako praktická volba...
3. 8. 2016 12:21
Práve včera som očumoval ten akciový Touareg, ktorý si kúpil kolega odvedľa. A kým ten cenník vyvolá nadšenie (nedávno sme tu debatovali, že V6 TDI za 42t eur je bezkonkurenčná voľba), predsalen na tom aute vidieť, že to je taký základ (napr. balónové pneumatiky na malých diskoch a pod.). Každopádne stále je to kus auta s V6 naftou a to sa počíta.
3. 8. 2016 13:35
Já říkal, že Nomad je opravdu "cena již od"... ale ta normální je někde kolem 1,4M, to pořád jde.
4. 8. 2016 11:51
Včera som sa zastavil v salóne VW a pýtal som sa na toho akciového Touarega (u nás verzia Mountain s podladeným, 150 kW V6 TDI, 8st. A/T za 42t eur). Úplne si ho nakonfigurovať síce nemôžeš, ale také obmedzenia, ako si písal, u nás nie sú. Naviac ak by si chcel plnku, potom je rozumnejšie zvoliť vyššiu výbavu, kde to vyjde lacnejšie. Ale ako hovorím, bečžné veci ako adaptívne bixenóny či navi tam samozrejme sú. Podľa mňa také rozumné príplatky, ak idem po dobrej cene, sú parkovacie senzory, vyhrievané sedadlá a 18ky disky, taký Touareg vyjde na cenníkových cca. 44t. A teraz to hlavné, jeho reálna predajná cena je 38t eur (za toľko to kúpil aj ten kolega), t.j. zhruba rovný milión Kč. A to je podľa mňa aktuálne bezkonkurenčná kúpa v segmente veľkých SUV.
4. 8. 2016 11:55
Možná je to u vás trošku jinak, nevím... a na salonu jsem se neptal, přece jen mě SUV osobně nezajímají. Každopádně dík za info, Touareg s V6 a rozumnou výbavou za mega je super nabídka, kvůli které se dá nějaký menší kompromis vydržet.
4. 8. 2016 12:02
tak za melon kus auta! :-!
Byli jsme se na nej podivat, ale k jizde nedoslo. Ze prodejce nevi, na jakou svetlou vysku se da zvednout - OK, ale ze ma platene sedacky vystaveny vuz v akci za 1.9 mega me od konfiguratoru uplne odradilo >:D Ty priplatky jsou strasne, mozna se da obcas najit nejaky vyhodnejsi hotovy kus. Mozna na nej jeste dojde, autosalon mam za rohem.
3. 8. 2016 13:23
zaujimave, my sme tiez vyberali z podobnej kolekcie ako ty - s Volvom súhlas ( uz som to tu kedysi popisoval) a kamoš nakoniec vybral Q7 diesel v slusnej vybave, lebo Tuareg uz má doma. A Jagy este nebol v ponuke.
Takze u teba je Jeep na prvom mieste?
Lepsie ako GLE? ( lebo GLC je asi dost malé)
3. 8. 2016 13:37
Nedávno se to tu diskutovalo, tak jsem se díval... Nomad je za mega, ale neobjednáš ani navigaci apod., prostě ber nebo nech být. S nějakou obyč konfigurací jsem se ale do 1,5 vešel.
3. 8. 2016 13:40
Za 1,5 stojí v Brně v showroomu slušně vybavenej Jeep Grand Cherokee V8 5,7 ;-)
3. 8. 2016 14:05
Číro obecně se mi taky hodně líbí, určitě by bylo někde na vršku seznamu aut k projetí. Jestli 5,7 V8... no, to by se muselo poprat srdce s rozumem (a vyhrát KO :-) )
3. 8. 2016 17:01
Proto je asi zlevněný na 1,5 [odkaz] = ale za hřích určitě stojí ;-)
4. 8. 2016 11:52
K tomu pozri môj príspevok vyššie.
4. 8. 2016 13:42
To si opravdu myslíš, že musíš utratit dva miliony, abys dostal kožené čalounění? I když já bych asi preferoval látku (včetně Alcantary), třeba v kombinaci s (umělou) kůží, kdybych chtěl šetřit, protože odpadá odvětrávání a i to čalounění bude levnější než dobrá kůže. Daná látka by se mi však musela líbit.

Záleží na podvozku. Na vzduchu jde zvednout na cca. 30 cm IIRC, nebo snad i o něco víc u Terrain Tech verze. Jenže vzduch k Nomadu nekoupíš, pokud vím. Nicméně k tomu standardnímu nabízí výbavu za stovky tisíc "zdarma", respektive zvýhodněné balíčky, takže bych se spíš koukal tam.
3. 8. 2016 14:59
Jakou verzi F-Pace resp. GLC jsi jel? U me vyhralo GLC, naopak Jaguar me zklamal. Oba jsem zkousel se zakladnim nafta 4 valcem, protoze nic jinyho nemeli k dispozici zrovna.
3. 8. 2016 12:02
hviezdy sa vzdy vztahuju na dany segment vozu a cenovku a postavenie vozu vzhladom k jeho konkurentom ..... napriklad taka nepremiova fiesta ST tu mala 5 hviezd... pritom premiove Cecko "len" 4,5 ... a nikto nema nic proti
3. 8. 2016 12:11
No prave, nechapu 4 hvezdy, kdyz XC90 je dostala take.
3. 8. 2016 12:14
4* je tu takový standard pro dobré auto...
3. 8. 2016 12:25
To jo, jen pokud budu hodnotit jizdu, tal tyhle dve auto jsou neporovnatelna. Mel jsem je pujcene vzdy na delsi dobu, zadna 5 min okolo salonu. K Volvu by se mel na vetsich kolech davat zdarma drzak zubu pro jizdu mimo hladke silnice. O motoru ani nemluve, paradoxne mi nafta pripadala zvukem mene otravna nez benzin (mel jsem pujcene oboje)
3. 8. 2016 13:08
...že držiak zubov >:-[] :yes:
to je fakt také hrozné?
3. 8. 2016 13:13
Vždycky bylo = čínský Volvo podvozky prostě neumí ;-)
co je na tom zvlastne.... netusim .... ale zrejme kazdemu z nich k dokonalosti vo svojom segmente este kusok chyba
pre mna je Macan az prilis blizko cenou ku Cayennu - tesil som sa, ze nam Porsche ponukne svoju dostupnejsiu verziu ale nie - a este aj dizajn nie je dost daleko.... a tak nema pre mna az taky vyznam....
Jaguar sa mi zda ako dobre hodnotene auto - vsetky podstatne veci dopadli vyborne!
4. 8. 2016 13:54
Co si matně vzpomínám, při uvedení jsem na to koukal a vycházel mi snad 20k € rozdíl (nepočítaje slevu, kdy je Macan novější a byl o něj ohromný zájem, na Cayenne bude sleva citelně větší). Ale ruku do ohně bych za to nedal. Srovnával jsem dynamicky srovnatelné verze, ne motoricky.
3. 8. 2016 12:17
Ako už písali iní, Macan je trošku inde, ako F-P. Za prvé je o pol triedy menší (na papieri sú tie rozdiely v rozmeroch menšie, ale stačí sa pozrieť na obe autá, Macan je skôr taký zdvihnutý hatchback s už na pohľad menšou kabínou s klesajúcou líniou strechy, kdežto Jag je klasické SUV). Za druhé je o niečo drahší a za tretie jeho dízel je podstatne slabší (190 kW/580 Nm vs. 221 kW/700 Nm).
Dizajn je subjektívny, rozhodne by som netvrdil, že F-P vyzerá hnusne, naopak, je to jedno z najkrajších stredných SUV. Či Macan lepšie jazdí, si musíme počkať (samotný Honza uvádza, že je citeľný rozdiel medzi F-P s benzínom a naftou, tak uvidíme, či to nebude rovnako u Macana). Dôvodná sa teda javí iba výhrada k interiéru; tam zrejme treba rešpektovať radu miestneho znalca Jaguaru webpaju, že si treba priplatiť za kožou čalúnenú palubku.
3. 8. 2016 12:22
na autoexprese mas porovnanie macan vs F-pace... samozrejme to vyhral domaci jag... ;-) ... co je vlastne tak nejak neprekvapujuce ... ale ktovie ako by zase dopadol nemecky testik

vzdy to bude kusok teda subjektivne ;-) suhlas
4. 8. 2016 11:11
Přiznám se, že důvod oplastování zadního podběhu blatníku v kabině taky nechápu a opět je potřeba napsat, že cit člověka co specifikuje novinářská auta u JLR by se hodil do pohřební služby, ale v tomto oboru?
Tohel konkrétní auto je z první série (což nikdy není žádná sláva) a v ně příliš atraktivní vnější výbavě. Nechápu, že nedali verzi "First edition" v krásné modré nebo verzi S, kde se dá objednat (narozdíl od XF) i právě V6 v naftě.
3. 8. 2016 14:11
EDIT... porušení autorských práv
3. 8. 2016 14:33
at je auto takove nebo makove, tak pravdou je, ze zakazky od x761 prekracuji puvodni vyrobni plany ;-)
26. 8. 2016 07:25
X761 maka na plne obratky :-)
3. 8. 2016 17:08
Skvělý názor od testéra, který obě auta porovnal...a jak se rozepsal :yes: >:-[]
4. 8. 2016 12:13
Zabudol si na naj SUV na svete, Kodiak >:-[]
kua tak kde???
ved v kazdom dolezitom parametre je to auto pochvalene a uznava jeho prednosti...
aspon pre mna dolezitych! :-!
Rozbalit vlákno
3
3. 8. 2016 12:47
Re: kua tak kde???
Má 4 hvězdy, to neni špatné.... špatný je jen ten titulek.
3. 8. 2016 12:53
Mezititulky typu: "Není všechno zlato.." kudlu do zad v nadpisu moc nezlepšujou :-)
3. 8. 2016 13:05
s titulkom suhlas... cely cas som v teste hladal nejaky zadrhel a nakoniec v podstate nic sa nekonalo... mozno to chcelo len iny nadpis.... povedzme hbita kocka ze Solihull :yes:
3. 8. 2016 13:02
Autor píše samé bláboly
Musím říct, že celý text se mi zdál velice dobře napsaný a autor dokázal vystihnout kvality vozu. Dávám .
Rozbalit vlákno
5
3. 8. 2016 13:05
Re: Autor píše samé bláboly
>:-[] Tak nějak
3. 8. 2016 13:14
Velmi dobře napsaný z pohledu nestrannosti a objektivity nebo..? >:-[]
3. 8. 2016 13:48
s národom je to tažké... prave teraz som pozeral komentare o zamaskovanom SUV Kodiaq a je to fakt vtipne! :-!
3. 8. 2016 13:57
:yes:
4. 8. 2016 14:06
>:D
3. 8. 2016 13:51
Kam to spěje?
Mnohým diskutujícím budu připadat jako konzerva nebo pozér a budu za to jistě náležitě opalcován. Nicméně svět, kde naprostou většinu prodejů sportovních nebo sportovně-luxusních značek tvoří teréňáky (a dost často ještě v dieselu), jde úplně do p*. :-(
Rozbalit vlákno