Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Šokující zjištění
| 31. 12. 2016 09:42
Před spaním necelé promile (v UK povoleno 0,8) a po probuzení nic. Alkohol dokázal zmetabolizovat promile alkoholu za nekolik hodin (to nema nic spolecneho se sportovni vykonnosti mimochodem). Neuveritelne:)
Šokující zjištění
| 31. 12. 2016 10:46
Hehe, to teda jo. Bohuzel kdyz se jednou za cas fakt pije, Leosuv pripad je dosti.. typickej. A ten by nemel ridit ani odpoledne. Tendle alkohol druhej den je mnohem vic o hubu, pokud neni clovek uplnej *, z hospody autem nepojede, ale takhle po vecirku by rano nadejchalo hodne i celkem rozumnejch lidi, toho se v mym pripade taky bojim.
každý desátý...
| 31. 12. 2016 10:49
Celkem by mi zajímalo, nějaký rozdělení množství alkoholu u těch úmrtí...
potvrzení
| 31. 12. 2016 10:58
asi před 15 lety se mi stalo něco podobného po pátečních zpěvech do mne vrazil na křižovatce kdy jsem stál na červenou ze zadu přijíždějící automobil , přijeli policajti , dali mu dýchnou nic pak ovšem přišli za mnou marně jsem se vymlouval že to jasná jeho vina , musel jsem dýchat , v duchu jsem se loučil s papírama, ovšem pak přišlo k překvapení, vrátili mi řidičák se slovy v pořádku pokračujte , byl jsem v hospůdce od 19 hod cca do 01 hod vypil jsem asi 12 10st. piv dýchal jsem v 7.30 býval jsem milovníkem piva denní večerní průměr byl 8piv , nikdy jsem nepil tvrdý alkohol , tak že tělo fungovalo dobře . dnes je ze mne abstinent h :-(
potvrzení
| 31. 12. 2016 12:49
Clovek pri dechove zkousce "nadycha" klidne od prvniho dousku poziteho alkoholu, kvuli jeho pritomnosti v ustech. Protoze je ale rozhodujici alkohol v krvi, ten musi nejdriv projit travicim traktem a do krve se vubec vstrebat, teprve potom ho muzete zacit odbouravat. Takze i kdyz vam budou vsichni "odbornici" a clanky jako na tomto serveru tvrdit, ze po hodine a pul odbourate treba pullitr desitky, tak jde o blud, jde jenom o zjisteni jeho pritomnosti pri dechove zkousce.
Kompletni vstrebani alkoholu do krve po vypiti je zavisly na nekolika ruznych faktorech, ale jde o desitky minut az hodiny. Jeho skutecne odbouravani kompletne skonci teprve pote, nikoli soucasne, nebo dokonce predtim. Proto nekdo muze mit nakrasne v dechu 0,0, ale realne ma v krvi alkoholu porad velmi slusne mnozstvi.
potvrzení
| 31. 12. 2016 14:51
Tak to si mel kliku. Hodili by to totiz na tebe. Nelibi se mi soucasny pravni bordel kdy nema vinu ten co zpusobil nehodu ale ten co mel byt i maly mnozstvi alkoholu. Melo by se to v takovych pripadech posuzovat jako dva prestupky. Ten co zpusobil nehodu je vinik a plati ti skodu a ty dostanes pokutu za alkohol pripadne ti seberou papiry pokud by si ho mel jo hodne.
potvrzení
| 1. 1. 2017 01:07
Tak ono se to zvlášť bohužel posuzuje. Kolegovo manželu sundal vožralej dement (v 8 ráno ve všední den nalitej jak doga !). Ona nezastavila na stopce. Možná i zastavila ale on jel jako kráva (min 80 km/h v obci). Prostě její vina. On dostal něco měnšího za chlast a že jel asi rychle nicméně furt to byla její vina takže ani škoda z povinnýho nešla hradit.
potvrzení
| 1. 1. 2017 21:34
Tak to mi přijde dost zvláštní. Čekal bych, že mu to hodí na krk komplet. Což bych v tomhle případě schvaloval jestli jel krom toho alkoholu jako prase.
potvrzení
| 2. 1. 2017 05:57
No bohužel... to kolega s manželkou taky nečekali. Takže se snažili využít všech zákonných prostředků. Ten dement dokonce utek od nehody a nechal tam před svědkama nabouraný auto. Policajti ho pak našli za pár hodin kdo ví kde, vymlouval se že neřídil on.... Nějak zjišťovali jak moc byl v kolik hodin vožralej. Výsledek od lopicajtů - alkohol nemá na průběh nehody vliv, vjela mu tam ona na STOPce a basta..
potvrzení
| 31. 12. 2016 16:50
Hrozně moc záleží na celkovém stavu organismu, co a jak si jedl a co jsi pil za typ alkoholu, než spíš jak moc "silné" to bylo. Nejhorší z vlastní zkušenosti je kombinace piva či vína s tvrdým alkoholem. Naopak se mi mockrát stalo po požití několika panáků tvrdého alkoholu (whisky, slivovice a to třeba lahev ve dvou) do 1-2 ráno jsem v 8 nadýchal nulu :-)
potvrzení
| 31. 12. 2016 17:30
Alkohol jako alkohol. Jediné, co je podstatné je jeho množství. V krvi už se nepozná, jestli je ten alkohol z whisky nebo z vaječného likéru...
potvrzení
| 31. 12. 2016 17:30
To si nemyslim. Jak do sebe ten alkohol dostanes, je tam.. Nebo proc by se mel alkohol z vina odbouravat pomalejc nez z toho tvrdyho? Jde o ty promile, je to celkem jednoducha matika, ne?
potvrzení
| 31. 12. 2016 17:47
Mluvím o mixu, třeba bublinky v pivu a kombinace různých druhů alkoholu tvrdý+lehčí (pivo, víno-šampus).
potvrzení
| 31. 12. 2016 17:56
jediné co je podstatné je množství alkoholu, přepočítej si to na gramy a potom to má tělo odbourat, nezáleží co s čím s kým za kolik, jediný podstatný je alkohol v krvi a jeho metabolizace...
potvrzení
| 31. 12. 2016 18:07
Já nejsem chemik, ale jsem celkem přesvědčen, že forma, jakou alkohol pozřeš, se může promítnout do výsledné hladiny alkoholu v krvi, ať už rychlostí vstřebání, mírou, nebo naopak odbouráním. Pokud se v tomhle opravdu mýlím, tak mne to celý život hustili do hlavy špatně >:D
aha
| 31. 12. 2016 17:36
Zajímavý a naučný článek.Jen mě mrzí,že v tomhle státě striktně požadují "0".To si člověk nemůže dát k dobrému obědu ani pivko.Naopak po silnicích jezdí abstinenti s vražednými sklony a napáchají mnohem víc škody.To ale nikoho nezajímá,protože bezohlednost,arogance,neznalost silničních pravidel a tzv. "TO NEVYMYSLÍŠ" se zde stává módním doplňkem,který je skoro podporován,protože POLICIE pouze stojí kdesi s měřičem v ruce a čeká koho načape.Že na silnicích ale vládne anarchie,je vůbec nezajímá. :-(
chlapi nestěžujte si...
| 31. 12. 2016 18:32
Není to tu tak přísný jak se to zdá. Do 0,25 vám vše projde stačí to na sebe nevykecat. Takže je tu tolerance a ta nikdy nezmizí. Komu je to málo a chlastá víc ať fakt nejezdí! A když jede tak ať nese následky!
Cyklista neni ridic
| 1. 1. 2017 21:35
Mne stve stejne nastavena latka u cyklistu. Meli by zohlednovat situaci. Toho neosvetleneho * na ukrajine, co jsem malem sundal za Olomouci na silnici kde jelo auto za autem bych zavrel. Ale vysportovany typek co jede klidne i 5 desitkami po cyklostezce je nebezpecny leda sobe. Sam se vracivam jednosmerkama vilovou ctvrti a i s nekolika pivy nemam problem preskocit prekazku nebo jet po 20cm siroke care ... urcite jsem vyjezdenejsi nez babka s kytici jedouci na hrbitov.
Alkohol
| 2. 1. 2017 13:35
At udelaji nasi pani poslanci limit 0.5 promile a budeme se snad blizit civilizovanemu svetu. Nebo je mozne, ze nasi odbornici na dopravu jsou naprosto vyjimecny a odbornici na dopravu z Australie, Kanady , USA prakticky cele Evropy jsou uplni blbci :-) . Jsme papeztejsi nez papez. Vse ostatni jsou jenom vymluvy politiku, aby meli cim plnit statni kasu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku