Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Euro NCAP 2017: Fordu Ka+ se zrovna nedařilo

Ford Ka+ si z letošních testů Euro NCAP odvezl pouze tři hvězdy. Za tímto výsledkem stojí nedostatky v čelních nárazových testech i chybějící asistenční systémy.
Zpět na článek
3. 3. 2017 13:28
Ka
Prečo by mal Ford Ka dopadnúť nejak zásadne inak ako Fiat 500...?
Rozbalit vlákno
2
Avatar - twistedTSD
3. 3. 2017 13:28
Re: Ka
Protože je o generaci novější a o třídu větší.
Re: Ka
A myslíš, že v konštrukcii sa niečo zásadne zmenilo? Tie autá sú jedno jak druhé, fatálne chyby neobsahuje žiadne a tá hviezdička hore-dole ide prakticky vždy na vrub nejakej elektronickej serepetičke alebo airbagu navyše...
3. 3. 2017 12:35
Mě to přijde v pohodě
Když se podívám na záběry z nárazu, tak auto dopadlo velice dobře. Prostor pro posádku zůstal neporušený a krátká deformační zóna toho holt víc nezmůže. Já bych se v tom teda nebál jezdit. Titulek Fordu Ka se zrovna nedařilo myslím není vůbec na místě.
Rozbalit vlákno
0
3. 3. 2017 13:08
Fordu Ka+ se zrovna nedařiílo ...
Pán Pavlusek, a zajtra, keď to Ka+ predýcha a oddýchne si v garáži, tak to dá?!
P.S. Ten preklep vo Vašom priezvisku opravím, až keď opravíte ten preklep "ií". ;-)
Rozbalit vlákno
0
3. 3. 2017 14:09
Hvězdičky toho moc neříkají
Mně to auto podle videa a fotografií připadne vcelku bezpečné - při obou čelních nárazech zůstala kabina stabilní (A sloupek), ustála i boční nárazy. Podle mě celková tuhost dává naději, že i při reálné nehodě ve vyšší rychlosti udrží karoserie prostor pro přežití posádky. Já už to bodové a hvězdičkové hodnocení EuroNCAP moc vážně neberu - hodnotí se kdejaká pitomost, výrobci tomu jdou naproti... Prostě podle mne ty hvězdy zase až tak vypovídající nejsou.
Rozbalit vlákno
1
3. 3. 2017 17:46
Re: Hvězdičky toho moc neříkají
Také tě nikdo nenutí se dívat na hvězdy. V hodnoceních toho mají mnohem víc.
4. 3. 2017 09:49
O.K. p. Pavlůsek ...
:-)
Rozbalit vlákno
0