Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Saab 9-X Air: Budoucnost kabrioletů podle Saabu

Kabriolety patří k značce Saab přes 20 let. Studie 9-X Air spojí tuto karoserii s charakteristickými prvky dřívějších studií – moderním designem, netradičním pojetím a stylem, který se postupně dostává i na sériové modely.
Zpět na článek
19. 9. 2008 08:02
19. 9. 2008 09:03
19. 9. 2008 12:09
neregistrovaný "yaroukh"
19. 9. 2008 12:42
neregistrovaný "honsa"
19. 9. 2008 20:13
neregistrovaný "seremeduv"
19. 9. 2008 20:09
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
Avatar - Dragon.001
19. 9. 2008 08:02
No nevim
Kastle je hezká, hlavně předek. Ale to jak maj řešený ty okna a čelní sklo se mi vůbec nelíbí. A ta plátěná střecha na tom, to je podle mě fakt hnus. Sedí tam jak poklička na hrnci :no:

Možná se to někomu líbí, ale mě fakt ne :no:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - freeman
19. 9. 2008 09:03
GM
U Saabu mám podobný pocit ako u GM. Koncepty sú samá bomba ale realita je skutek utek. Stále sa len slubuje ukazuje ale v reále je to predražená a nekonkurenčná skladačka s koncernových dielov GM . Tvrdé plasty, čudné tvary atď.. A je to škoda. Osobne sa my táto značka vždy páčila ale keď prišlo na kúpu auta vždy voľba padla na konkureniciu. Lebo za podobný peniaz sa dá dostať vždy lepšie auto.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "yaroukh"
19. 9. 2008 12:09
Z Fjůč
...snad má nějakou budoucnost Saab
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "honsa"
19. 9. 2008 12:42
nadhera
Freeman to dobre vypichnul, koncepty bomba, serie temer opak...smutne. Tohle se mi libi opravdu hodne. Auto ma jedinecny vyraz se strechou i bez strechy. Profil bez strechy ve me evokuje podobu s motorovym clunem. Interiery v koncepcnich saabech se mi taky velice libi, kontrast tmave a svetle, na kterem vynika zelene svetlo pristrojove desky je perfektni.
Rozbalit vlákno
0
19. 9. 2008 13:16
Fantasticke!
Neuveritelne progresivne, originalne a pritom jednoduche, ciste a az neuveritelne SAABovske. Najkrajsi novodoby SAAB!
Rozbalit vlákno
1
Avatar - jurajos
19. 9. 2008 13:23
Re: Fantasticke!
Vyzerá užasne, o tom žiadna. Keby takto vyšlo aj do ulíc, o osud SAAB-u by nik nemal obavy. Ovšm keby. Ako piše niekto vyššie, keby sa saabovske sériovky podobali konceptom, tak nevedia čo sú to červené čísla.
19. 9. 2008 16:57
TAK BY TO MELO BYT
Takto by SAAB mel vypadat. Jestli je neco, co SAAB vzdy umel, v cem byl prukopnikem, potom je to bezpecny kabriolet s turbo-ctyrvalcem pod kapotou.
SAAB mel vzdy zajimave modely stranici se sedi konkurence. Ze svedske dvojky byl vzdy pro me tim zajimavejsim. Dnesni 9-3 combi povazuji za nejpovedenejsi kombi napric tridami.
Tomuto konceptu preji co nejmin zmen. Cabriolet s timto designem by byl pravy SAAB.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - jazva
19. 9. 2008 17:05
Bohuš a rádiofka...
Nemôžem si pomôcť, ale prvé čo ma napadlo keď som to uvidel bolo, že je to prvé auto na svete s rádiovkou... A to asi nebude moc dobré. ;-\
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "seremeduv"
19. 9. 2008 20:13
Re: Bohuš a rádiofka...
ty si nějakej chytrej....
19. 9. 2008 18:58
Auto na celý život
Saab asi předběhnul dobu a v době, kdy dělá kdejaká automobilka pevnou skládací střechu, tak přijde do módy asi opět fusak. Ještě že se o Saabu tvrdí "auto na celý život", protože od konceptů se tahle neproduktivní automobilka už asi nehne.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
19. 9. 2008 20:09
Švédský originál
Mám rád Saaby pro jejich nevšednost a styl. Tento se jim povedl :yes:
Rozbalit vlákno
0