Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Na velikonoční silniční provoz v ČR dohlédne přes 3000 policistů

Zaměří se zejména na hlavní tahy a kritická místa. Budou kontrolovat plynulost provozu a dodržování předpisů, především zákaz požívání alkoholu či drog před jízdou.
Zpět na článek
12. 4. 2017 10:04
Úkony pro PČR
Vážené švestky. Nastartujte své stroje pořízené z fondu zábrany škod a škrtejte si v následujícím seznamu:

1. Středopruhaři na dálnici - vytahat za 'Hofmana'.
2. Blokovači levého pruhu - eliminace služebním raketometem z fondu zábrany škod.
3. Neznalost zipu - skřípnout pytlíka do zipu, aby si to pamatovali.
4. Mlhovkáři za deště - posadit před jejich O II a nechat minutu civět bez možnosti otočit hlavu.
5. Zdržovači provozu 60km/h - Zakázat jízdu na hodinu. Aby si pak více cenili času.
6. Pomalé rozjezdy na křižovatkách - nakopat do zadního airbagu.

Doporučuji orientaci dle seznamu po celý rok.
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Magister
12. 4. 2017 10:27
Re: Úkony pro PČR
To by bylo fajn. Ale předpokládám, že vyjedou všechny ty ryze preventivní maskované buzerkáry na 4 proudé silnice a budou měřit a měřit. U toho ti samo dají i dýchnout. Dopravka chce přece taky svůj šmigrust, ne ;-)
12. 4. 2017 10:40
Re: Úkony pro PČR
včera jsem jel v taxíku za autem, které úzkostlivě dodržovalo padesátku, obtíž byla v tom, že to bylo mimo obec. navíc se zarputile drželo uprostřed, ačkoliv by se dalo krásně přeždjíždět resp. objíždět středem. taxikář se rozčiloval a já jsem mu říkal, že je to zbytečné, že řidiče znám. když se auto podařilo předjet, seděla v něm dáma okolo padesátky, obě dvě ruce v předpisové pozici, "chrbát vystretý" a nedotýkající se sedadla, oči vytřeštěné dopředu, neregistrující nic kolem.
jó, tu znám, říkám taxikáři:)))
12. 4. 2017 13:41
Re: Úkony pro PČR
No řekl bych, podle Tvé zuřivosti, že máš Škodu 105.
Avatar - _Karel_
12. 4. 2017 19:02
Re: Úkony pro PČR
Řekl bych, podle tvých příspěvků, že máš Alzheimera.
13. 4. 2017 09:55
Re: Úkony pro PČR
"Kámo, mám. Teďkonc budu kupovat Pasáta z AAA za 120 Tisíc. Protože všický jezdí f těch oktáfkách f dízlu f metle ... a pasát je přeci víc než octávka, takže pak mě všický budete tento .. repsektovat!!!! Taky stojí 90 tisícováků. Filtr samo vykuchám, bo to nebudu platit."

Je snad chování na silnicích podmíněno velikostí a cenou auta ? Pokud ano, pak bych asi měl mít před 95% osazenstva na silnicích větší práva. Nevidím důvod, proč by si člověk nemohl postěžovat a chtít po policii hlídat základní a docela zásadní přestupky, namísto buzeračního vybírání do kasy. A je irelevantní, jestli mám 30 let staré auto, nebo libovolné Ferrari.
Avatar - Barrichello
12. 4. 2017 10:21
No a kolik jich bude hlídat trhy a hypermarkety
o posledních svátku sem jich v Globusu viděl uvnitř asi jenom 6 a na parkovišti malinkej počet, asi jen 4 auta a 10 lidí >:D

A možná bude Dluhoš požádán, aby nějaké půjčil kolegům ze Spolkové Islámské Země Helmutov >:D >:D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - rohYpnol
12. 4. 2017 17:12
Preventivně jásejte!
Všichni kdo volají po prevenci by měli jásat. Jsem zvědavý, co zase bude špatně >:D >:D

Za mě ať kontrolují hlavně požití alkoholu a drog a nebezpečné chování v provozu (odstupy, projíždění křižovatek na červenou, předjíždění přes plnou, agresivní styl jízdy, ohrožování a omezování ostatních účastníků...). A pak technický stav vozidel.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - JDM
12. 4. 2017 17:56
Re: Preventivně jásejte!
A lékárničky, povinnou výbavu, správně nahustene pneumatiky, projet jednotku obd2 počítačem jestli nam to dobře spaluje, prohledat kufr jestli tam nevezeme migranta a to by bylo aby něco nenašli aspoň stovecku nevybrali a minimálně zdrží a neserou spoustu slušných lidi kteří se opovazili v tak nebezpečný den vyjet na silnice.