Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Kam to spěje
| 26. 4. 2017 13:28
Proboha, oni někde na YouTube najdou klip kde jsou nějaký auta a hned je o tom článek. Co by tomu řekli že třeba ve videu k Rammstein Du Hast je taky starý auto, v klipu ke Keine Lust maj taky starýho medvěda. V celým klipu Stahlmann Plasma se jezdí autama a na motorkách. Kabát má třeba zas v burlácích tahač. SynthDrive má zas celý video s Datsun 280z atd atd atd
Tohle je odpadní článek. Ještě k tomu ten strašnej song, takovej odpadní blivajz by možná pasoval do roku 1980 a poslouchat se to nedá.
Ach ta redakce
Kam to spěje
| 26. 4. 2017 13:42
Mno asi na rozdiel od teba videli posledný diel Top Gear s JK a inšpirácia bola na svete. :-)
Kam to spěje
| 26. 4. 2017 20:13
tisic lidi tisic chuti - Jay Kay byl perfektni (muzika i klip) pred dvaceti lety - jezis to to leti - a ted s timhle.

Kabat, Rammstein, tahace ... super vidlacka promenada !

clanek je trosku do poctu, ale diky za nej - jdu objednat CDcko Jamiroquai
Souhlasím
| 26. 4. 2017 13:32
Přesně jak píše ten přede mnou. Hrůza
Souhlasím
| 26. 4. 2017 15:02
Ale teta je pekna.
Super záběr
| 26. 4. 2017 15:42
Ten začátek, takhle přesně vystoupí Steve McQueen z 911 v Le Mans [odkaz]
Super záběr
| 26. 4. 2017 17:53
Proto to chlapec taky udělal, ikony se kopírují. ;-)
Jako hudební klip je to chabé, kdyby nechal místo toho sračkoidního popíku v tom videjku znít jen motory těch aut, stály by dvě minuty za shlédnutí, takhle mně mrzí, že jsem na to vůbec kliknul.
Super záběr
| 26. 4. 2017 20:45
Mířil jsem spíše na místní omladinu a vševědoucí blbečky typu Kylie, Flyboy, atd... Aby se poučili z něčeho pořádného ;-)
Super záběr
| 27. 4. 2017 08:06
S jedním kamarádem, který se mnou kdysi dávno dělal akrobačku na PG, jsme se špičkovali přesně tím slavným McQueenovým gestem, které máš v avataru, ten, kdo byl na závodech toho dne lepší, si pak druhého vychutnal tímhle gestem na přistávačce, byla to taková tradice. :-) ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku