Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai Kona poprvé odhaluje svůj vzhled. Také Korejci budou mít čtyřočko

Nové korejské SUV nabídne nekonvenční design podobně jako konkurenční Nissan Juke. Řešení přídě se však podobá Citroënu C3 Cactus.
Zpět na článek
2. 6. 2017 11:23
2. 6. 2017 11:24
2. 6. 2017 11:33
2. 6. 2017 12:50
2. 6. 2017 12:51
2. 6. 2017 14:01
2. 6. 2017 13:06
2. 6. 2017 14:23
3. 6. 2017 07:20
2. 6. 2017 11:23
Elektromobil
Má se také údajně dodávat v elektromobilní verzi s 50 kWh baterií. Reálný dojezd kolem 300 km.
Rozbalit vlákno
0
2. 6. 2017 11:24
opět...
Pro boha živýho, vy tu Škodovku nacpete opravdu všude... A hlavně ji podprahově naservírovat v nadpisu, co?
Už to ani není vtipný :no:

Ps.: To auto vypadá fakt dobře,uvidíme v reálu.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - KANKUNEN
2. 6. 2017 11:33
Re: opět...
Mělo tam být v nadpisu ošklivé čtyřočko.
2. 6. 2017 11:59
Re: opět...
No vida, konkurence již poznala, že čtyřočko Škody je prodej zvyšující tah. >:D
Avatar - Joky
2. 6. 2017 12:50
Re: opět...
Redakce je holt banda podržtašek emisních leváků z MB....
2. 6. 2017 12:05
tu ok, ale počkajme
reálne neštylizované fotky sú smutnejšie a najmä ukázali nejaké divné svetlá pod maskou ala sangyong, ale možno bude naživo ok.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - 3_diamanty
2. 6. 2017 12:22
Re: tu ok, ale počkajme
zacina mi to pripominat styl cherokee.. ale ten sa mi inak paci... uvidime nazivo ale asi do mody prichadza novy trend ... a to viacurovnovo posadene svetla ... cize uz nie jediny svetlomet pod ktorym najdes vsetko ale zacina to byt uz take rozkuskovane na viacerych miestach .. ale aj viac zivocisne ako oci pavuka posobia kdejake aj tie stvoroke predky 500L alebo 500X a nahodou mne sa to paci... ved stvorokych aut je spusta aj dnes len si ich treba viac vsimat.. a v minulosti ich bolo este viac.. tu ide len o to aby tie 4 oci proste nejak fajn vyzerali.. o samotny pocet az tak teda nejde.. skor o podarenu vizaz... lebo 4-oky kukuc 500L je krasny ale ten 4-oky kukuc ( mozno az 6-oky kukuc ) stareho hyundai coupe ozaj moc vkusu a krasy nepobral... v podstate aj moje polo ma 4 oci [odkaz] [odkaz] .. len ich prekryvaju spolocne bryle ... teda jeden spolocny kryt svetlometov... a fakt mnoho aut ma 4 oci... v podstate aj predfaceliftovana yetina mala 4 oci... aj S-max .. aj juke ich ma.. aj kopec fiatov ... skoro kazde druhe auto vlastne.. >:D
2. 6. 2017 12:50
Re: tu ok, ale počkajme
mnohé autá s bohatým predným led svietením, nesvietia vzadu vôbec, to nie je bohviečo a slabo sú osvetlené aj boky áut. Na to ako pokročila osvetľovacia technika je celkové osvetlenie áut poddimenzované.
Avatar - 3_diamanty
2. 6. 2017 12:59
Re: tu ok, ale počkajme
v tomto suhlas.. na jednej strane sa dba vsade na bezpecnost a na strane druhej vsade same "fatalne" diery a kompromisy.. tak bud svietime normalne alebo vobec... ja svietim vzdy plnohodnotne a ani teraz za vidna uz skoro v lete si nedovolim fungovat len na tom kompromisnom dennom svieteni... takze poloha 0 u mna na tom otocnom prepinaci je zbytocna

inak presne suhlas.. mnohi maju svetla neviem ake uzasne ale prd svietia.. bud vpredu len kdesi dole do zeme ( co spoza horizontu ani nevidis ) a vzadu uz pre istotu nesvietia vobec 8-s
2. 6. 2017 12:51
Kia
No mě osobně se více líbi poněkud "klasičtější" sesterská Kia Stonic viz třeba [odkaz]

Uvítal bych, kdyby Kia nabídla taky atmosférickou 1.6GDI a nejen ten přeplňovaný tříhrnek
Rozbalit vlákno
1
2. 6. 2017 14:01
Re: Kia
Obávám se, že to není Stonic ale KX3 pro Čínu..
2. 6. 2017 13:06
VIDEO real
[odkaz]

Mimochodom, urcite sa nejdena o prvy Hyundai s head up displejom. Prvym bol model Genesi...
Rozbalit vlákno
1
2. 6. 2017 13:49
Re: VIDEO real
Vycházel jsem z tiskové zprávy, v níž se skutečně píše, že Kona bude první Hyundai s head-up displejem. Tak evidentně buď berou luxusní Genesis zvlášť, nebo mají na mysli sklíčko a nikoliv promítání na čelní sklo
Avatar - Avanti
2. 6. 2017 14:23
čakal
Čakal som viac. Na Tucsone ukázali, že to celkom vedia dať dokopy, je sympatický a vyrovnaný, ale toto je nasilu iné, tie spodné hranaté svetlá tam nesedia a riešenie plastových blatníkov je taktiež trochu mimo - nehovorím, že to nebude praktické ale tie poschodia nad oblúkmi kolies nevyzerajú dobre. Menší crossover podľa mňa nemusí byť nasilu in a nasilu extra. Môže tiež vyzerať elegantne a dynamicky. Myslím si, že by sa tu hodil prístup nemeckej filozofie, urobiť iba Tucson XS a dovidenia.. Nevadí.. Vec vkusu
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
3. 6. 2017 07:20
Re: čakal
ja som naopak rad ze toto nie je len ziadny zmenseny tucson ale ze hyundai konecne pochopil ze lepsie je ked kazde auto ma uz svoju vlastnu vizaz a nelisi sa len rozmermi ako uniformne audiny... a prave vdaka tomu ze kona je dizajnom uplne ina ako tucson bude mat vlastne caro ... takisto bude davat majitelovi vlastny styl... a charizmu a napadnost na uliciach daleko vacsiu ako keby bola len zmenseninou tucsonu... a hadam ani ty nechces aby nastupca sucasneho juke bol len dalsim kaskajom .. takze budme radi ze niektore modely si ziju vlastnym zivotom a maju vlastnu tvar... lebo to je to najkrajsie co ti auto moze dat... ze ti dava vlastnu dusu... a zije si svoj vlastny zivot... podla mna tie spodne svetla mohli byt ale kusocek mensie ale z tejto foto tazko nieco sudit.. tak pockajme si na nejake lepsie a realnejsie foto z ulice... kazdopadne kona to ma vyborne nasliapnute k autam ako juke alebo C-HR... a uspech je tu defakto uz teraz jasny... bude to trhak o tom bez debaty :yes:

PS: pre chlacov z redakcie.. v clanku je chyba .. ziadny model C3 cactus neexistuje... svieti to tam uz odvcera jak past na oko hned v uvode clanku co kazdy vidi ... tak neviem ci to mate na haku alebo to robi to teplo .... v dobrom ;-) :yes: