Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Karoq se ukázala v Praze. Natáčí se zde propagační spot

Podobu nového SUV z dílny Škody Auto známe už od května, teprve nedávno se ale začal sériově vyrábět, a tak zatím není známou součástí českých ulic.
Zpět na článek
2. 8. 2017 17:58
2. 8. 2017 20:11
Avatar - Ozzman
2. 8. 2017 10:01
Líbí X Nelíbí
Pořád se nemohu rozhodnout... Na těchto fotkách vypadá trochu jako koza i když malá kola nemá... Nebo jako krabice na kolech? Nevím, počkám si naživo.
Rozbalit vlákno
8
2. 8. 2017 10:18
Re: Líbí X Nelíbí
a to si pockej jak krasnej bude na 16" kdys tady je na 19"
Avatar - Ozzman
2. 8. 2017 10:25
Re: Líbí X Nelíbí
Přitom na jiných fotkách se mi to auto docela líbí... Možná jen špatná barevná kombinace..
Avatar - 3_diamanty
2. 8. 2017 10:42
Re: Líbí X Nelíbí
ja neviem preco kazda skoda musi byt seda alebo siva.. aj teraz par minut dozadu cestou zo zahrady som videl kodiaq a samozrejme sivy az sa stracali vsetky jeho linky a tvary ... to v inej nejestuvuje alebo co... pritom v modrej nema chybu...

karoq je aspon na fotkach na prvy pohlad kusok kratky a tlusty ... za mna ma kodiaq lepsie proporcie... a snad aj vzdusnejsie posobi... tym ale nechcem povedat ze karoq sa mi nepaci.. len proste yetina bola inde.. a aj kodaiq je podla mna vizualne podarenejsi
Avatar - Ozzman
2. 8. 2017 10:49
Re: Líbí X Nelíbí
Kodiaq musí mít taky barvu, viděl jsem nějaký tmavý exemplář na základních kolech a působil až směšně.... Pak u práce nám stojí bílý na velkých kolech a ten nevypadá vubec zle.

Karoq špatný nebude, je to vlastně Ateca a ta se povedla... tak uvidíme :-)
Avatar - 3_diamanty
2. 8. 2017 10:30
Re: Líbí X Nelíbí
ma to dost vysoky ponton karoserie ked si uvedomime v akej vyske ma klucky dveri a stejne je nad nimi este dalsi slusny kopec plechu... ale to je problem samozrejme nielen karoqu ale aj C-HR a dalsich ... celkovo akoby autam uz chybalo presklenie .. a jazdime v coraz zabednenejsich tankoch... akoby sa clovek v aute uz musel skrybat pred niecim ... dnesnym autam chyba vzdusnost.. presklenie... su hrozne tluste ale vo vysledku v kabine male a akoby az klaustrofobicky posobiace ...

krabica bola aj stara yetina ... ale to vobec nevadi... SUVeckam to vzdy sekne a hrany nikdy nezostarnu ... navyse vracaju sa opat na vyslnie... :-) .. jedine co ma kusok stve ze tu necitit ziadnu navaznost na yetiho... skratka ziadne crty z predosleho yetiho tu uz nevidim... a to je za mna skoda... mne sa inak prave ta kasna yeitny pacila aj jej B stlpik aj celkovo jej tvary.... navyse pred faceliftom s tym kukucom bola moc pekna.. ani vo sne by ma este pre 3-4 rokmi nenapadlo ze takto neslavne skonci ;-\

yetina bola krajsia... a dovolim si povedat ze aj stylovejsie vyzerala.. a aj viac outdoorovo ;-) a trekkingovo ... karoq na mna uz posobi skor tak neutralne a viac mestsky a celkovo kasnou viac globalne... je to taka nuda kusok uz... neviem... a aj tie disky a la RS octavia su dalsim dokazom ze karoq uz ma ine priority ako yetina ... yetina bola partakom aj donepohody ... auto na vsetko.. karoq mi pride ako... hm niekto tomu vravi ze mamacar ... ale proste fakt uz nieco take pre zenske na nakupy skor uz .. ;-\ ... ja sa viac tesim na novy elcipse cross .. to bude ine kafco ;-)
Avatar - praděda7
2. 8. 2017 11:20
Re: Líbí X Nelíbí
Přesně! Vysoký ponton, okna jak do ponorky a litrový tříválec ...to vše jen za půl mega....no nekup to... ;-)
Avatar - Barry Lyndon
2. 8. 2017 12:35
Re: Líbí X Nelíbí
Souhlas, příčiny oné tankovité zabedněnosti vidím dvě:
1. lidé takové auto považují za bezpečnější (na což zákazníci SUV slyší)
2. a ono o něco málo bezpečnější i je (resp. je levnější dosáhnout s menšími okny stejné pasivní bezpečnosti)
Avatar - JiVi
2. 8. 2017 10:59
Re: Líbí X Nelíbí
jako koza zarucene vypada Kodiaq ... tj des, kdyz se blizi zepredu ;-\
2. 8. 2017 12:05
ACC do 210 km/h
Zajímalo by mě kdy bude ACC do 210 km/h v nabídce pro ČR.?
Němci ho v konfigurátoru už mají.

Digitální přístrojovka bude v 1Q 2018 a DCC od 22KT/18.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Barry Lyndon
2. 8. 2017 12:40
zabili to tím "Junior lookem" - bez plastových lemů blatníků
u 4x4 se za ně připlácí a u 4x2 ani to ne. Přitom Ateca je normálně má i v té nejlevnější variantě.

Někdy mi ta snaha koncernu udělat ze Škodovky alespoň pocitově hyperlowcost připadá fakt přehnaná... To plastové orámování je v podstatě maličkost, ale bez něj je pro mě to auto naprosto nepřijatelné (prostě Junior, jak ho známe)
Rozbalit vlákno
2
2. 8. 2017 21:45
Re: zabili to tím "Junior lookem" - bez plastových lemů blat
Ale ved ma na fotkach plastove lemy blatnikov
Avatar - Barry Lyndon
3. 8. 2017 10:51
Re: zabili to tím "Junior lookem" - bez plastových lemů blat
tak samozřejmě. Bez nich je to totiž nefotografovatelné... ;-)
Avatar - holden2
2. 8. 2017 17:58
ta
designova prazdnota co je na vsem co ten slovenskej *** doku*rvil je naprosto priserna. kdy uz bude ve skodovce nejakej poradnej mistr designer a zmizi ty ubohosti toho zezvejkanyho slovvosla.
jo tak prej tam presunuli stefaniho, to bude tak o prsa desetilete vietnamky lepsi. proste s tim xindlem nechce mit nikdo nic spolecneho
Rozbalit vlákno
1
2. 8. 2017 20:11
Re: ta
Natáčel se tam propagační spot na škodofku,jo..jako fakt,tý jo..super informace,dík moc..