Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Videa

Zpět na článek

Nové Suzuki Jimny zachyceno ze všech stran! Vypadá jako zmenšený Mercedes

11 komentářů

Nonsens
minigé
Avatar - maxi!
maxi!
mozno posledny mohykan pre radost v terene? :-!
Avatar - nathan
nathan
Ešte je tu UAZ Hunter. To je pravý drsňák pre znalcov.
Avatar - Ada je zase tady
Ada je zase tady
Jenže ten UAZ nemá diesel. :no:
Avatar - Beefcake
Beefcake
Dizel nestaci, musi to byt dCi.
Arese
Je skvělé, že Suzuki vyslyšela své zákazníky a ani nejnovější Jimny příliš "nezcivilizovala". Jsou totiž chytří a vědí, že by pak zapadlo mezi xpodobných malých pseudoteréňáků. :-) :yes:
Avatar - Jopino
Jopino
podle videa se docela zlepšila stabilita v zatáčkách, to auto se viditelně míň naklání, než předchůdce. Měl jsem předchůdce 6 let, nedám na něj dopustit, ovšem alespoň trochu agilní jízdní vlastnosti na cestě k němu nešly. Polňacky, bláto, závěje... tam není, s ohledem na váhu Jimnyho, mnoho lepších aut. Neskutečný pracant, nenáročný, docela jednoduchý, až na korozi. To byl mor mnoha těchto aut (záruka na prorezivění jen 6 let).
Je fajn, že u nástupce zůstal rám, tuhé nápravy, redukce, alternativní ctyřválec... Téším se na předváděcí jízdu, tohoto baby G :-)
xpaja
Spíš než Gečko v tom vidím moderní reinkarnaci Samuraie. A u Suzuki si to jistě myslí také :-).
Avatar - wakantanka
wakantanka
:yes: :yes: :yes: :-) tak ale bulvárny nadpis robí kliky :-)
Avatar - Beefcake
Beefcake
Samuraja som vcera obdivoval zaparkovaneho na nasej ulici. Pekne auticko.
Ale ked odisiel, ostala po nom velka kaluz oleja, mozno aj 0.5litra..... Ktoru som si samozrejme vsimol az vtedy, ked som do nej vbehol zadnym kolesom pri parkovani.
Avatar - LuCZiano
LuCZiano
Ten borec tu stopku v tom videu nějak přehlédnul :-)