Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Porsche Mission E Cross Turismo: Elektrický crossover má blízko k sériové výrobě

Porsche na 88. ročníku autosalonu v Ženevě překvapilo koncepční studií elektromobilu Mission E Cross Turismo, kterou samotná automobilka řadí do kategorie CUV (Cross Utility Vehicle).
Zpět na článek
6. 3. 2018 14:22
6. 3. 2018 14:29
6. 3. 2018 15:49
6. 3. 2018 17:48
Avatar - Bubáq
6. 3. 2018 14:07
Allroad Porsche
Sám za sebe musím říci, že ještě nikdy jsem nedospěl k tak rychlému rozhodnutí: tak tohle opravdu ne!
Porsche má krásná a skvělá SUV; Allroad se jednak dosti nepovedl po stylistické stránce, a jednak opravdu postrádá smysl. Tedy u Porsche. U Audi je to ten nejsmysluplnější vůz :-) .
Rozbalit vlákno
2
6. 3. 2018 14:11
Re: Allroad Porsche
Tak to jsou u Porsche na prášky.
Bubaq si to nekoupí.
...trolluju. Máš pravdu. Mě se to taky nelíbí a ještě blbá barva a ty modrý kola (EV přece musí mít na sobě něco modrýho, ne). Dle mě nezvolili dobře.

Jinak bude to Porsche a ne Audi proto, že tyhle auta nebudou ze začátku moc rentabilní a za stejný Porsche daj lidi víc než za to samý ale s nápisem Audi. A vtipný je, že taky starej fašoun Ferda Porsche z Vratislavic už před více než 100 lety zkušel EV a hybridy.
Avatar - praděda7
6. 3. 2018 15:20
Re: Allroad Porsche
Tak tak...už tomu chybí jen hromosvod..... ;-)
6. 3. 2018 14:22
ty kola
to cele "zabijej", dat na to normalni nozkoprofily v normalnim porsche designu a s normalni barvou, tak to vypada jako normalni Porsche, takhle to vypada jak nejaka hracka na pisek >:D
Rozbalit vlákno
2
6. 3. 2018 14:29
Re: ty kola
jj, viz já výše. To podělali.
6. 3. 2018 15:49
Re: ty kola
pritom ukazana Audi e-Tron vypada suprove, proste trosku evoluce na Q5 a proste peknej BEV, aneb jeden koncern a dva ruzne pristupy, kdyby v Porsche vzali Panameru ST nebo Macana, torsku jim zmenili kukuc tak jak ho planuji dobudoucna, a dali tam elektriku, tak udelali lip nez s timhle
Avatar - Korendir
6. 3. 2018 17:48
NEporsche
Porsche, který nevypadá jako Porsche. Mohli to udělat líp :no:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - jozephko
6. 3. 2018 20:26
Konečne niekto predstavil aj elektrické kombi...
Kto by to bol kedy povedal, že prvé elektrické kombi predstaví práve Porsche? Peklo asi fakt zamrzlo...
Rozbalit vlákno
0
6. 3. 2018 23:53
Dělá to dojem
jako kdyby slepili předek, střední část a zadek ze tří různých aut a nějak jim to nepasuje vůbec dohromady, jak se mi současná Panamera, Macan nebo Cayenne líbí, tak tohle je hodně divné.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - white label
7. 3. 2018 00:31
Re: Dělá to dojem
Nová Panamera a Macan ano, ale nový Cayenne designově nic moc.
Tohle vypadá jako designový hybrid Panamery/Macanu, ale těmi modrými koly apod. to zabili.