Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: DS E-Tense FE 19 je novou zbraní z Francie pro šampionát Formule E

Francouzská značka DS Automobiles patří mezi dnes již tradiční účastníky seriálu závodů Formule E a pro nadcházející si připravila monopost E-Tense FE 19.
Zpět na článek
14. 3. 2018 18:36
I kdyby vyhráli celý seriál,....
.....tak nedosáhnou ta dvě písmena - DS - ani 10% popularity i se všemi současnými sériovými modely DS k tomu, jakou dosáhla původní déeska s jediným modelem už v roce 1955.

To se nedá nazvat jinak, než marnost.

P.S. .....dnes již tradiční účastníky seriálu závodů Formule E... nevím, to někdo fakt
vážně sleduje ? Tuhle "tradici" ? >:D
Rozbalit vlákno
9
Avatar - Hammunasakra
14. 3. 2018 20:48
Re: I kdyby vyhráli celý seriál,....
Já bych zas tak pesimistickej nebyl [odkaz] ;-)

Současný vedení koncernu vypadá o hodně schopnější :-)
14. 3. 2018 21:39
Re: I kdyby vyhráli celý seriál,....
Sorry, ale jak to souvisí s nenaplněnými sny spojenými s posmrtným vzkříšením písmen DS, o čemž jsem psal ?
Avatar - Hammunasakra
14. 3. 2018 22:02
Re: I kdyby vyhráli celý seriál,....
Plně = novej management vyved PSA docela rychle z prodělku a firmu vrátil do pěknýho zisku. S bonusem nový velký značky

A má dostatek peněz začít tlačit okrajovou dražší značku. To sou běhy na dlouhou trať = teď pro ten běh vytvořili podmínky
14. 3. 2018 22:42
Re: I kdyby vyhráli celý seriál,....
Ano = nerozporuji = ale znovu = jak to souvisí s nenaplněnými sny spojenými s posmrtným vzkříšením písmen DS. ? >:D

S bonusem nový velký značky. Kterou velkou značku tím máš na mysli ? Máš-li na mysli DS, čím je velká ? ;-)
Avatar - Hammunasakra
14. 3. 2018 22:50
Re: I kdyby vyhráli celý seriál,....
Mám na mysli že tuhle byli v krizi a teď maj Opel = to před pár lety asi moc lidí nečekalo

Současný vedení firmu dalo do stavu že něco jako DS můžou začít budovat = maj to nejdůležitější = prachy a vypadá to že narozdíl od svejch předchůdců maj i schopnosti

První vlna modelů = byl takovej dort od pejska a kočičky = sebrali co měli a snažili se z toho udělat to nejlepší. Místama to dopadlo jako ten dort :-)

Ale teď už můžou nakoupit nebo vyvinout lepší přísady = tak uvidíme co s nima udělaj
14. 3. 2018 23:48
Re: I kdyby vyhráli celý seriál,....
Inu dobrá, budeme čekat. :-) Ať budují. Zatím jsem to jejich budování popsal první větou v 18:36. ;-)

Já furt jen čekám. U Fiata, Alfy, BMW, Mazdy, Tesly, Lancie teď tedy i u Citroëna, .....abych dřív nezaklepal bačkorama. Akorát Saab mě předběhl. >:D :-!
Avatar - 3_diamanty
14. 3. 2018 21:45
Re: I kdyby vyhráli celý seriál,....
proste gycovina jak bejk.... jak cele DeeSko tak aj ta E sranda ... asi nie je kam davat prachy .... ale tak na blbosti sa vzdy nasli to je pravda
Avatar - Hammunasakra
14. 3. 2018 22:52
Re: I kdyby vyhráli celý seriál,....
V čem vidíš ten kýč? :-)

To je prostě vůz Formule E [odkaz] jak by sis ho představoval? ;-)
15. 3. 2018 10:57
Re: I kdyby vyhráli celý seriál,....
nechci ti brat iluze, ale ty prechy se jim vratej, vydelaj na tom za jednu sezonu vyc nez ty si vydelas za 50 tvejch zivotu ;-)

gycovina jsi spise ty