Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autosalon Frankfurt 2019 za rohem. Tohle všechno tam bude k vidění

Letošní ročník autosalonu IAA ve Frankfurtu startuje už příští týden. Už s předstihem však víme, jaké novinky tam můžeme očekávat.
Zpět na článek
Avatar - _Karel_
4. 9. 2019 16:17
Není autosalon jako autosalon
Zas bych to tu s nějakými Frankfurty nebo Ženevami nepřeháněl, Náplavka je Náplavka.
Koho dnes proboha zajímá, co bude nového ve Frankfurtu (kde to proboha je?) ?
Raději trochu rozveďte, jak byla na Náplavce sranda s modelkama a kdo vás tam navštívil.
Avatar - pradeda777
23. 7. 2019 13:59
V seznamu automobilek....
....vám chybí Toyota..... :-O
Avatar - Jaros71
4. 6. 2019 22:47
Re: Ford Kuga - Mazda CX-5?
Outlander je důchodce za zenitem... ten je fakt out :-)

Nová Kuga mne taky nebere , ta nynější vypadá dobře..
Tohle je jak Focus na steroidech.

Jinak autosalon o ničem...elektrokáry si můžou nechat. :no:
Avatar - 3_diamanty
4. 6. 2019 17:31
Re: Ford Kuga - Mazda CX-5?
tak ono mazda a ford boli kedysi velki kamosi... vid niekdajsi ford fiesta vs mazda 121 ...

paci sa mi novy explorer ale kuga bola vzdy tak kusok skaredka... a ta nova bohuzial v tomto pokracuje aj nadalej.. aj nove korando je za mna dnes uz jasne krajsie aj ked chapem ze dizajn je pre kazdeho inak uchopitelny

preco ale kugu ked tu mame daleko lepsieho outlandera ze jo
23. 7. 2019 10:36
Re: Outlander vs Kuga
Většina uživatelů vozidel značky Mitsubishi oceňuje spíše jejich použití z dlouhodobého hlediska, tedy servisní náročnosti. Outlander v základu za 555 tisíc Kč je poměrně velké (rozuměj reprezentativní) auto s motorem, který dobře funguje ve městě i na silnicích (asi mimo rychlé dálniční přesuny) a určitě se od něj dá očekávat bezproblémový provoz na dobu nejméně deseti let, podobně jako je to u mého Lanceru a Pajera. Osobně jsem měl dvě služební Mondea (Mk2 facelift a Mk3), ale nijak mě to k Fordu netáhne, i když u mě nevyvolává negativní emoce jako některé jiné značky.
5. 6. 2019 06:39
Re: Ford Kuga - Mazda CX-5?
V čem je Outlander lepší než nová Kuga? Zkus dojmy z jízdy, srovnání motorizací, interiérů, praktičnost ;-)
4. 6. 2019 16:29
Ford Kuga - Mazda CX-5?
Kdepak se designeři Fordu u Kugy asi inspirovali?