Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tož tak.....
| 3. 8. 2019 11:14
....bude se víc jezdit do Itálie...a pláže tam nejsou samý šutr.... ;-)
Re: Tož tak.....
| 3. 8. 2019 12:14
No a tam se dá závodit ještě hůř...
Re: Tož tak.....
| 3. 8. 2019 13:03
Přijde mi jako by ty pokuty zvedli už na začátku roku, už teď je v HR nějak míň lidí
A to je dobře, aspoň je tam volněji
Re: Re: Tož tak.....
| 3. 8. 2019 20:14
Ceny jsou neúměrné kvalitě a jednání Chorvatů k nám, jako zákazníkům, je dost otřesné. Hodně se to za 20 let změnilo k horšímu.
Re: Re: Tož tak.....
| 3. 8. 2019 23:17
Bol som v Bulharsku, a aj tam bolo nejak voľnejšie. Nie že by boli prázdne pláže, ale ani hlava na hlave ako predchádzajúce roky. Schudobneli sme a chodíme k moru menej, alebo je teraz IN nejaká nová destinácia?
Re: Re: Re: Tož tak.....
| 4. 8. 2019 07:58
HR a okolie bolo posledne roky preplnene kvoli 3 faktorom - v Grecku migranti, v Turecku konfliktna zona (syria, migranti + zhorsenie vztahov s EU). V Tunisku teroristicke utoky. A to vsetko viacmenej naraz, takze ludia zvolili dovolenky inak a vsetky tieto krajiny to hned razne pocitili ubytkom dovolenkarov. No a takze vecsina volila nieco menej rizikove.

EDIT: cherokee to pisal uz vcera
Buzerce, buzerace - buzerace
| 3. 8. 2019 14:23
To je docela brutální. Pro místní likvidační..asi budou mít jiné sazby. Docela hnus, přitom z turistů žijí.
Re: Buzerce, buzerace - buzerace
| 3. 8. 2019 15:06
Souhlas. Myslím, že se tím střelili do varlat..... ;-)
Re: Re: Buzerce, buzerace - buzerace
| 3. 8. 2019 19:25
Spíše ne. Jim nahrála hysterie kvůli migrantům...od Itálie, přes Řecko, stejně jako přervané Španělsko nebo nestabilní Tunis. Útoky v Egyptě a diktatura a zatýkání v Turecku už jen třešničkou na dortu. Tolik lidí, co tam bylo v posledních třech letech, jsem tam ještě neviděl...včetně místních. I proto si teď dávám rok dva pauzu...
Proč buzerace?
| 3. 8. 2019 17:16
Jezděte tam slušně a nic vám nehrozí,co na to chcete slyšet? Pro místní to bude asi platit jinak,protože ti si z předpisů nic nedělají,ale i tak,to je jen na vás jakou dostanete pokutu a proč
Re: Proč buzerace?
| 3. 8. 2019 19:28
Po 1000 km a x hodinách se v nějaké dědině může stát, že člověk přehlídne červenou u přechodu, kor když tam někdo nestojí...je to nesmyslné. Dodržování předpisů neospravedlňuje drakonické tresty.
Re: Re: Proč buzerace?
| 3. 8. 2019 19:54
Dálnice jsou podle mne OK, jen mne udivuje, že místní si to hasí klidně 180 - asi mají policisté dvojí metr.

Horší je vnitrozemí a jejich obce. Jednou jsem tam hodně zaplatil - cedule, kilometr nic, pak 2 - 3 domy, pak dva kilometry pustina a cedule. A u té cedule mne na nějaký kilometr zpředu naměřili 80. A když jsem pak jel skutečně podle předpisů, tak se na mne místní pořád tlačili a nebzepčně mne předjížděli. Policisté mají určitě dvojí metr.
Re: Re: Proč buzerace?
| 4. 8. 2019 06:46
No červenou bys neměl přehlídnout ani po 1000 km jízdy.
Re: Re: Re: Proč buzerace?
| 4. 8. 2019 11:20
Neměl, ale běžně se to kolem mě stává a to nejen v nějaké zapadlé vesnici. Totéž ty jejich někdy podivné 50 kvůli dvěma chalupám.
Chorvatsko ,špatně
| 3. 8. 2019 21:24
Nejde jim o bezpečnost.jsou to balkanci,,žádni lidumilove..jde o penize a zdroje,,navic nas nemaj radi.to je celý..mimo to češi jsou nedisciplinovani,,dnesni frajirci maji vše na haku,,dovča ze ZONKY,,dizajnkřáp ze ZONKY,,nic neoddělané,,jezdi jak prasata u nas,,natoz v zahraničí.pak se to spolu sejde a je problém.Chorvatsko není žadná výhra,,pokud by rakousko mělo moře jezdim tam.bohužel nemá.k balkancům nejezdim,,,jednou mi to stačilo..nelibi se mi tam,,čekají na chyby,,to je špatný..Talie je dražší,,zato kulturnější a mentalně vyzrálá...je velká škoda že blízké teplé moře mají většinou zlouni...bohužel
Re: Chorvatsko ,špatně
| 4. 8. 2019 11:23
Jen tak na okraj, do Jugošky/Chorvatska se jezdí už od dob první republiky a i částečně předtím a ročně tam vyjede cca milion Čechů. Co tam místní znám, tak Čechy celkem rádi mají, už nejsme za paštikáře. Říct nelíbí p jedné návštěvě - oi mají od zeleného severu, po horký jih, který je úplně jiný. Kromě toho asi nejvíce ostrovů a ostrůvků vůbec.

Nicméně s těmi pokutami mě taky ser*u.
Chorvatsko je prostě divná země...
| 4. 8. 2019 09:42
Jen blázen se táhne s milionem němců a půl milionem čechů do země, která se snaží turisty na každém rohu oškubat a teď ještě za překročení rychlosti zavřít :no:
Re: Chorvatsko je prostě divná země...
| 4. 8. 2019 11:53
Samozrejme je to vec nazoru. Ja napriklad nemam rad araby, rad se projdu beze strachu mimo rezorty - coz v arabskym svete nejde, jizni amerika a amerika vseobecne, tam te taky muze zastrelit stara babka. a muzes si koupit dovolenou i za pul mice. Chorvati jsou v cajku, vydelat se dnes snazi kazdej. A nikdo nikoho nenuti jezdit 200 a cumet u toho do mobilu. Dam si tempomat na 135 a no stress...
Re: Re: Chorvatsko je prostě divná země...
| 4. 8. 2019 14:05
Na jednu stranu lze pochopit, že musí za 4-5 měsíců vydělat na celou sezónu.
Na druhou, když i pro Němce je draho, je to na pováženou.A s jejich přechodem na EURo má přijít další velmi citelné zdražení...
Re: Re: Re: Chorvatsko je prostě divná země...
| 4. 8. 2019 15:05
Ich nieco nuti tie zvysne mesiace sediet s vylozenymi nohami ?
Re: Re: Re: Chorvatsko je prostě divná země...
| 4. 8. 2019 16:54
No přesně tak. Raději své peníze utratím jinde ;-)
Jak to mají
| 4. 8. 2019 12:57
z antiradary?
Ziadny problem
| 4. 8. 2019 15:04
O dovod viac tam nechodit. Hlavne, ked som videl tie neskutocne ceny. Trochu im stupla slava do hlavy.
Radsej si priplatim nieco letecky a je to bez problemov.
Tie pokuty su sice hnus, ale je to hlavne na tie ozaj vazne priestupky a je na kazdom sudruhovi, ci jazdi ako prasa.
Re: Ziadny problem
| 4. 8. 2019 19:54
Asi tak. Albánsko je pekná krajina a letecky za 9990,-a vo fulke. :-)
Do Chorvatska
| 6. 8. 2019 22:38
jezdím snad každý rok, páč je tam krásný moře, skalnaté pláže (písčité pláže nesnáším) a pokud dodržuji všechno, co tato země požaduje, tak nemám problém. Čecháčci jdou pořád hlavou proti zdi a myslí si, že oni si můžou dovolit všechno a kdo je víc. Tak jim aspoň někdo dá najevo, že jako prasata se tam prostě chovat nemůžou a nebudou. Mimo jiné - ubytováváme se tam, kde neslyšíme češtinu, abychom se pak nemuseli stydět.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku