Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ne...
| 15. 8. 2019 11:29
Hloupou hračku ne, raději knihu. :no:
Re: Ne...
| 15. 8. 2019 11:43
Asi tak... Prej připravte si... Tady nejste v USA milá redakce... To tak na hradě mužou obměnit Range Rover za X6 až bude pán na běžkách... ale My nikoliv My ty MILIONY nemáme... i mravenec tady vtýhle Zemi dluží statisíce... no, takže to máme za to, že neplavem na ropě.... zlatej Irán a 5kč za litr... kolik tam stojí LPG? :DDDDD ok, dneska už konec srandy... :-)
| 15. 8. 2019 11:54
Niekedy sa prekonávaš :yes:
Re: Re: Ne...
| 15. 8. 2019 12:40
Abych toho byl ušetřen, už to/ho mám zabanovaného ;-)
Re: Re: Re: Ne...
| 15. 8. 2019 13:19
Onasísis
Re: Re: Re: Ne...
| 16. 8. 2019 07:41
Niekedy prekvapí v pozitívnom zmysle.
Re: Re: Re: Re: Ne...
| 16. 8. 2019 08:32
A kvůli pár zábleskům číst ty perverzní nesmysly? nene :-)
| 15. 8. 2019 18:33
inak X6 ani nejake zazracne predaje nema tak ma vcelku aj prekvapuje ze bawo to nadalej taketo mega prasce vyvija ... ale uz to dlho nepotrva a skonci aj toto prasce... potobne ako to jeho mpv a dalsie nezmysly ... neboj pride cas kedy aj premiovky uz zacnu skrtat a zacnu uz poriadne premyslat co nadalej vyrabat a co nie kedze ani oni uz moc rozhadzovat v dnesnej dobe miliony na nezmyselne kusky nemozu :-[] ...
| 16. 8. 2019 08:34
Ty ekonome, stačilo by trošku použít hlavu a dostaneš se k tomu, že za o něco vyšší cenu vývoje jednoho auta máš dav modely, které se perfektně prodávají. Nevím, kde jsi přišel na to, že se prodává špatně ;-)
| 16. 8. 2019 08:43
Nejbližší konkurent GLE Coupé nižší prodeje, Q8 přišlo se zpožděním dvou generací...stále nikde nevidím tvůj domnělý neúspěch :-!
Jak se mi X6 vždy líbily...
| 15. 8. 2019 12:58
...a nová generace je opět hezká, tak zůstal problém s místem vzadu. Budoucím majitelům doporučuji investici do vzduchu a řízení zadní nápravy. První vymoženost dostala pohodlí na úroveň RRS nebo Q7, druhá pak dodala skvělou manévrovatelnost i obratnost v zatáčkách. ;-)
Re: Jak se mi X6 vždy líbily...
| 15. 8. 2019 13:22
Ano nová Q7 je přenádherná, tohle je velmi nehezké, žralok dásně od krve a otevřená tlama … nic víc... jo ještě zuby časem vypadaj, ale prej narostou nový,,, Ze zadu, jako rozvody nejdřiv všechny přední ven... :-) Jsem posvěcen... Hezké přirovnání hodné cicera žralok vs BMW žralok SUV ale doba de do pi…. lalaláláláláááá
Re: Re: Jak se mi X6 vždy líbily...
| 15. 8. 2019 16:26
Nová X6 je bezesporu hezká. Škoda, že se podobně nevyvedla i X4.....protože ta je velikostně ještě přijatelná..... :-!
Re: Re: Re: Jak se mi X6 vždy líbily...
| 15. 8. 2019 16:36
Ne, X4 je obluda. nechápu, proč tak zprasená a ještě jedna věc. X3/4 má vyjma M verzí strašně zapadlá kola. To u X5 není.
Re: Re: Re: Re: Jak se mi X6 vždy líbily...
| 15. 8. 2019 18:28
intel-utekulále to mají všechna auta od šlechetné oktávie po buldozer na stavenisku… s* na to, že ten nemá kola :D ...dneska ty ´´zapadlý´´ kola... :P se nepos….***** p**** _:-) slnečko svieti a je to v rici… :D cha cháááá :*)
Re: Jak se mi X6 vždy líbily...
| 15. 8. 2019 13:57
Tak mne sa páčia všetky X5, pre zmenu X6 ani jedna.
Re: Re: Jak se mi X6 vždy líbily...
| 15. 8. 2019 14:16
Tady bohužel na nohy méně místa než v 5er. ;-)
Re: Re: Re: Jak se mi X6 vždy líbily...
| 15. 8. 2019 15:41
To je smutné, auto ako stodola a miesta menej ako vo väčšom sedane.
X6 som jazdil v predchádzajúcej generácii a najviac ma se.re to nastupovanie/vystupovanie v týchto veľkých SUV - zlaté MPV-éčka.
Re: Re: Re: Re: Jak se mi X6 vždy líbily...
| 15. 8. 2019 16:00
Kvůli tomu, že je to vysoko? Neměl jsem problém u předchozí F15 a teď jezdím běžně s podvozkem v nižší úrovni a netrápí mě to. ;-) Ale už ta běžná je o pár milimetrů výš než by mi bylo pro nastupování příjemné.
Re: Re: Re: Re: Re: Jak se mi X6 vždy líbily...
| 15. 8. 2019 16:18
Tak až taký zásadný problém s in/out nie je,ale ako píšem zlaté MPV asi z dôvodu že majú nižšie podlahu a iný posed za volantom.
Mal som kedysi e53 a tam mi vcelku vadili aj tie nášlapy.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak se mi X6 vždy líbily...
| 15. 8. 2019 16:34
Nášlapy byly děs, souhlas ;-) V G se sedí mnohem lépe než v F a jak se dá vytáhnout volant je přímo dokonalé :yes:
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak se mi X6 vždy líbily...
| 15. 8. 2019 17:02
Neskúšal,nesedel som tak neviem. A radšej ani skúšať ani nebudem :-!
Re: Re: Re: Re: Re: Jak se mi X6 vždy líbily...
| 15. 8. 2019 16:20
Nepříjemnost při nastupování vynahradí příjemnost s posazu a z jízdy....F15 jsem měl 2 roky rád vzpomínám...... :-!
| 15. 8. 2019 16:24
když tam ted nasedneš na roberta, proč ne... :-) v BMW mají za připlatek a řekl bych, že bude i svítit, je to trendy... :D
| 15. 8. 2019 16:34
Teď ještě lepší a kvalita jízdy je o level výš ;-)
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak se mi X6 vždy líbily...
| 15. 8. 2019 17:09
tobě je to u *** Duster za 600K v základu o 95g na 100km... Tobě je to u **** Já Vím... :P P*
mne sa to dizajnom vobec napaci
| 15. 8. 2019 18:28
za mna je Q8 alebo urus proste fakt daleko elegantnejsi svet v tejto solventno sportovej SUV sfere .... teda akurat tie zahranatene blatniky su fajn.. aj zadne svetla ... ale zbytok fakt neladi ... to hadam aj ta prva X6 spred xy rokov vyzerala lepsie ako tato prehistoricka prisera ale chapem... megaladviny musia byt a rovnako aj ten prasaci cely skelet auta je az hrozostrasny... brrrr.... pritom povedzme podstatne mensia X2 vie byt aj celkom pekna... a sedi jej aj face aj celkove proporcie... ale X6 ma opat nesklamala.. a opat sa mi nepaci :-( .. skoda... lebo v dizajne X2 vidim potencial aj pre dalsie kusky a ten je nadalej nevyuzity ....
Re: mne sa to dizajnom vobec napaci
| 15. 8. 2019 19:49
za mě je nejhezčí SUV Tesla X... ve specifikaco P100D a barvě RED COAT :-)
a možete pi*** ako chcete.... ale viem , že ty nebudeš ty mi dáš palec, nebo zvenku to auto je elegantni, jak paní Verešová, to co má uvnitř o tom se nebavím... ( emerickej silikoooon ) :-! :-[]
Re: Re: mne sa to dizajnom vobec napaci
| 15. 8. 2019 22:59
Která Tesla? Hloubětín, Blatná, či snad Stropkov? :-)
Re: mne sa to dizajnom vobec napaci
| 16. 8. 2019 04:43
To je v pořádku, když se nelíbí tobě, tak to znamená, že se design obvykle povedl ;-)
Audi Q7
| 16. 8. 2019 10:12
Nekomu se líbí ta hrůza od Audi ? Vždyť je to snadno zaměnitelný s Hyundai Tucson, nebo jak se ta *** jmenuje - to bych opravdu chtěl, vyhodit za to 2 mega a vypadat, jako když jezdim v low-endu pro socky ... ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku