Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rallye Dakar 2020: Druhá smrt motokáře, týden po soutěži

Týden poté, co skončil 42. ročník Rallye Dakar 2020, který se jel poprvé na území Saúdské Arábie, vyhasl život dalšího motocyklového jezdce. V nemocnici v Haagu zemřel, obklopen svou rodinou, nizozemský závodník Edwin Straver. Bylo mu 48 let. V průběhu soutěže zemřel na následky zranění ze šesté etapy čtyřicetiletý Portugalec Paulo Goncalves.
Zpět na článek
25. 1. 2020 11:01
Doplneni
Já bych řekl že tam redakci chybí jedno dosti podstatne jméno a to Thierry Sabine zakladatel této soutěže který zemřel na Dakaru při pádu vrtulniku
25. 1. 2020 10:57
Re: dakar
Golf je hra o ničem ty kluci co jedou Dakar tam jedou ze své vůle a s vědomím že se vrátit nemusí a každá motosoutez je nebezpecna
Avatar - 3_diamanty
25. 1. 2020 06:44
dakar
tak tam uz je pravidelne kazde 3 roky nejaky ten smrtak .. sila... za mna je to najnebezpecnejsia sportova akcia aku clovek vymyslel .... hotove sialenstvo veduce neraz cez nepredabane uzemie .... uplne zbytocne sa tam kopec ludi pripravi o zdravie aj o zivot ... a co je vlastne tou vyhrou? holy zivot? .... pritom bezny golfista na greene zarobi neporovnatelne viac a jeho maximalnym rizikom je tu akurat to aby nedostal upal na slnku .... do certa aj s takym dakarom.... a moc ludi to aj tak nesleduje... skoro nikto povedzme si pravdu .. ved ani nie je ako ze jo... uz davno toto sialenstvo by som zrusil
25. 1. 2020 18:51
Re: dakar
Přesně ! Svět nějak měkne a to mi dost vadí. Sledovával jsem rád F1. Vždycky první zatáčka, karambol, safetycar, sanitky. Někdy oheň a sem tam někdo umřel. Je to sport, vzrušení, adrenalin, riziko. Stejně tak teď ten Dakar. Lidi do toho jdou s vědomim možný smrti tak jim to neberme.
Rušit něco jenom protože při tom umíraji lid, to si můžeme vzít kyanid hned v pordonici protože každý člověk umře kvůli tomu, že nejdřív vůbec žil.