Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tohle jsou nejhorší auta loňského roku podle Jeremyho Clarksona

Jeremy Clarkson není jen televizní hvězdou a nadšeným farmářem. Píše například také do novin. Samozřejmě hlavně o autech.
Zpět na článek
Avatar - Tielman
7. 1. 2022 14:54
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
Vždyť to byla filozofie humoru všech tří pánů... vždy jim šlo především o zábavu a zcela otevřeně (i podprahově) dávali najevo, že auta sice milují, ale jsou to především JEN věci. Zrovna díl s Hilux byl jeden z nejzábavnějších... Nebylo to ani snobství, ani hloupost, ani přehlížení. S takovými vlastnostmi se setkávám právě u lidí, kteří věcem přikládají příliš velkou váhu... S tou "nesvatou" trojicí byla vždy legrace... a nástupce jaksi nemají.
Avatar - JirkaVejrazka
7. 1. 2022 13:57
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
Byla to Toyota Hilux a delali to proto, aby ji pochvalili co vsechno vydrzi. A taky kvuli show, samozrejme.
Avatar - Roman Horký
7. 1. 2022 13:54
Re: Trapna kreatura
Přesně takový dojem na mě dělá ten pán. Ten jeho pořad když se náhodou objeví, okamžitě přepínám.
Avatar - Roman Horký
7. 1. 2022 13:40
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
Ano, myslíme to stejné.
Pak například jsem viděl jeden díl, kde týral a huntoval nějakou Toyotu RAV nebo tak něco. Nakonec ji utopil v moři, předtím ji snad pouštěl z jeřábu a mlátil do ní vším možným. Nemám takový přístup k věcem a k životu rád. Je to snobismus? Je to pohrdání? Je to přehlížení? Je to hloupost? Asi od každého kousek.
7. 1. 2022 13:05
Trapna kreatura
Celokm sa este cudujem, ze tuto kreaturu este vobec niekto oslovi a pyta sa na nazor... dokola chce byt strasne vtipny a cele je to iba total trapne...
Jeho odpovede hranicia z debilizmom a su na urovni 10 rocneho decka...
Avatar - JirkaVejrazka
7. 1. 2022 12:23
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
Jestli myslime oba to stejne ("zavod" s BMW), tak to byl vyborny dil. A na konci jasne rikal "it's not about the car, it's how you drive it".
Avatar - Dinar
7. 1. 2022 10:57
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
Dívám se na ně, ale je to takové kožené, strojené, dějově opakování nápadů původního TG, násilná je ta "chemie", nějak jim to nevěřím, navíc mě dost otravují severské akcenty Paddyho a Flintoffa, proti tomu je RP angličtina původní trojky balzám na uši.
Avatar - Dinar
7. 1. 2022 10:40
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
Po každém jejich novém dílu si říkám, na co se budu (program o motorismu) dívat, až tihle borci půjdou definitivně do důchodu.
Avatar - Roman Horký
7. 1. 2022 10:31
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
A copak? Šlápnul jsem ti na miláška?
Avatar - KANKUNEN
7. 1. 2022 10:26
Re: Klasika
Než zas příště budeš psát, tak si řekni: Pro mně je humor Clarksona španělská vesnice.
Avatar - KANKUNEN
7. 1. 2022 10:23
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
Od tohoto příspěvku tě beru jako ubožáka, u mě si tímto zesměšnil sám sebe. Můžeš za globální ochlazování planety.
Avatar - Mikesus
7. 1. 2022 10:04
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
Kdybys to nebral osobně, tak by sis všiml, že on takhle zvelicuje nevýhodu kteréhokoliv auta, kdykoliv k tomu má příležitost.
Avatar - JFK
7. 1. 2022 09:26
Klarkson kopíruje experta Pepu
A Pepa z Autosalonu všemu rozumí, protože je vystudovaný brněnský ochotník a kovaný moderátor z radia Krokodýl :yes:
Avatar - Ham.
7. 1. 2022 09:08
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
Naopak, to byl jeden z jeho nejlepších dílů, přesně vyhmátl podstatu věci a trefil kuří oko takových jako jsi ty.
Avatar - Roman Horký
7. 1. 2022 08:43
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
Clarksona považuju za ubožáka od toho dílu s Toyotou Prius. To nebyla ani nadsázka ani vtip, ale zlé Aresovité zesměšnění HSD za každou cenu. U mě se zesměšnil tímto on sám.
Avatar - fOE
7. 1. 2022 08:34
Re: Klasika
U JC je rozdil mezi "brat ho doslova" a "brat ho vazne" (tedy s elementarnim pochopenim souvislosti, ironii a nadsazek). Vzdy byla i porad je chyba brat ho doslova a naopak vzdy byla i porad je chyba nebrat ho vazne. ;-)
Avatar - 3_diamanty
7. 1. 2022 08:25
Klasika
Klasika.. dedo opat nesklamal... este ze ho neberie dnes uz skoro nikto vazne
7. 1. 2022 05:50
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
Souhlas, výtečná zábava, nadsázka, trocha nekorektnosti.
7. 1. 2022 05:50
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
Chemii mezi sebou ještě dokázali najít Le Blanc a Harris, škoda že Matta nahradila stávající dvojka. Těm dvěma to šlo hezky.
Avatar - KANKUNEN
7. 1. 2022 05:46
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
Grand Tour o francouzských autech je dílo jako za mlada. Jsem se výborně pobavil.
Avatar - Mikesus
7. 1. 2022 04:46
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
Byli/jsou sehraní, smysl pro humor, schopnost udělat si sám ze sebe legraci a v pravý moment ještě to vypíchnout. Do toho nadsázka v pravém slova smyslu. Jo jejich nasledovnici se jen ztrapňovali.
7. 1. 2022 03:56
Re: Trouba
Učitě relevantnější, než kdyby to psal někdo jako ty ;-)
7. 1. 2022 03:55
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
Spousta se jim snažila vyrovnat, ale jen se ztrapnila. Tolik let a stále mají co říct :yes:
Avatar - Amaterasu
6. 1. 2022 23:07
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Mikesus
6. 1. 2022 22:23
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
Ale bývalo to lepší. Obecne celá ta trojice patří k sobě a každý normalni clovek je pochopí, tedy tu jejich nadsázku.
Avatar - MS-sport
6. 1. 2022 22:17
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
samozřejmě :-! :yes:
Avatar - KANKUNEN
6. 1. 2022 21:52
Re: Jeremy jako vždy perfektní!
Tupouni moc Jeremyho nechápou.
Avatar - MS-sport
6. 1. 2022 21:03
Jeremy jako vždy perfektní!
Se vším co říká: SOUHLAS! :yes:
Avatar - Amaterasu
6. 1. 2022 20:58
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
6. 1. 2022 20:50
ano
Prave proto ze šokuje tak nekdo toho pána co řiká. Rezignoval na to, nekde v desti u letiste merit objem zavazadloveho kufru u opla astry, aby potesil pár tatu s kocarkem. Rozhodl se delat show.
6. 1. 2022 19:59
Trouba
On někdo vážně, co tento pan říká?