Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Honda e dostala rozšířený bodykit a design mistrovského Red Bullu Maxe Verstappena

První elektrická Honda prodávaná v Evropě přišla už s mnoha designovými úpravami. Tato designová úprava ve sportovním pojetí odkazuje na posledního mistra světa Formule 1 Maxe Verstappena.
Zpět na článek
3. 2. 2022 09:26
3. 2. 2022 12:36
3. 2. 2022 09:52
3. 2. 2022 10:17
3. 2. 2022 11:35
3. 2. 2022 12:46
3. 2. 2022 15:03
3. 2. 2022 15:22
3. 2. 2022 17:49
3. 2. 2022 17:55
3. 2. 2022 18:28
3. 2. 2022 09:26
Bodykit
těžko zachrání tragické evropské prodeje tohoto technicky zaostalého modelu.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - wakantanka
3. 2. 2022 12:15
Re: Bodykit
Fiat 500 je v podstate väčšinovo 20 ročná technika a nemám pocit žeby to predajom nejak výrazne ublížilo. Tu je hlavný problém cena.
3. 2. 2022 12:36
Re: Bodykit
No pokud je Fiat 20 letá technika tak Honda je 30 letá (horší kapacita, horší dojezd, pomalejší AC i DC nabíjení, vyšší spotřeba na ujetý km) a jestliže cena Hondy je o nějakých 10téček nad Fiatem a to nemluvím o hezkém retro designu Fiatu, který dává v ceně. Takže i kdyby Honda byla o 15 tis. éček levnější, tak její prodeje si k prodejům F500e ani nečuchnou.
Avatar - wakantanka
3. 2. 2022 15:04
Re: Re: Bodykit
Mať to hoc aj R3 1,0 l pod kapotou a cenu hoc aj o trochu vyššiu ako Fiat, predávalo by sa to v podobných počtoch. Jedno retro štýlovka a druhá tiež.
Avatar - MS-sport
3. 2. 2022 09:52
:-D :-D
Proboha co to je za sekačku na trávu?? :D toto fakt existuje? :-! :D
Rozbalit vlákno
9
Avatar - kari.laz
3. 2. 2022 10:17
Re: :-D :-D
Popravdě tato sekačka na trávu dává kupodivu smysl i mě, jakož to příznivci spalovacích motorů. malé auto do města super. Akorát pak narazíš na absolutně nesmyslnou cenu a fak, že ve městě žije většina lidí v bytech bez garáže a prodlužovačky z okna tahat nebudou. Takže to co dává smysl je vlastně z pohledu použitelnosti z větší části nesmysl.
3. 2. 2022 11:35
Re: :-D :-D
A kde ty lidi z mesta vsichni pracujou?

Vazne zamestnavatele (alespon nekteri) nemaji moznost pripravit na firemnich parkovistich levne pomale AC nabijeni?

A jestli budou mit motivaci zamestnavatele svym zamestnancum toto umoznit?
Vzhledem k temer nulove nezamestnanosti si myslim, ze ano.

PS Neposuzuj to podle sebe nebo podle soucasneho stavu. Bavime se o blizke budoucnosti. Pro vetsinu zamestnanci by byl bonus i jen preprodej energie za ceny podniku. I to by znamenalo, ze budou jezdit velmi levne.
Avatar - Manhunt.60
3. 2. 2022 12:44
Re: :-D :-D
Ne opravdu nemají...nevím kde žiješ, pracuješ...
3. 2. 2022 12:46
Re: :-D :-D
Aha, ty se touto problematikou zabyvas?
Mluvil jsi o tom s nejakym zamestnavatelem?

Ziju, pracuju v Cesku. Ma zkusenost se zamestnavateli je opacna nez pises...

Jinak viz predchozi PS. ;-)
Avatar - kari.laz
3. 2. 2022 15:03
Re: :-D :-D
Musel jsem se odlásit, abych viděl co píše, mám ho na HL. Ale jisté je že žije a jestli vůbec pracuje, tak i pracuje v jedné místnosti, kde tráví celý život a ven jde tak maximálně vynést koš, protože žije naprosto mimo realitu a o tom, jak to v životě funguje nemá ani ponětí.
3. 2. 2022 15:22
Re: :-D :-D
No, ty jsi mi garazovy expert...
https://www.skoda-auto.cz/…baterie-nabijeni

Zkus se vic zajimat o realitu bohatsich firem, kdyz nemas to stesti a zadnou takovou nevlastnis nebo alespon v zadne takove nepracujes. ;-)

PS To cos napsal si myslis o vsech lidech co maji odlisny nazor tvemu? :D
Avatar - hugino
3. 2. 2022 17:49
Re: :-D :-D
Ty si úplne ale fakt že úplne mimo.Ja keby som povedal majitelovi firmy + ďalších dvadsať zamestnancov že sme si kúpili všetci po cca 40 000 € elektrospotrebič a či by nám nemohol postaviť na parkovisku nabíjačky a s pladbou za elektrinu sa voláko dohodneme lebo ja keď bývam v paneláku tak nemám ho kde nabíjať tak by ma určite ale fakt že určite poslal do pi...če.Ty s tou demagógiou raz skončíš v Bohnicích.
3. 2. 2022 17:55
Re: :-D :-D
Sorry. Kazdej zamestnavatel je holt jinej...
Je mi te lito.

Treba si jednou najdes praci, kde te nebudou posilat, ty vis kam.
Fakt bych ti to pral.
Avatar - hugino
3. 2. 2022 18:28
Re: :-D :-D
Práveže ja mám dream job ale toto čo si napísal je už fakt mimo.Nechcel som ťa v žiadnom prípade uraziť ak áno tak prepáč ale poďme späť do reality.Človek ktorý chodí do práce za cca. 850 € /poznám bohužial hlavne takých / platí hypotéku,pôžičku,účty všetko ide hore atď myslíš že takýto občan má na to aby si mohol kúpiť napr.Hondu-e za cca 40 000 € a ešte riešil kde a kedy to bude nabíjať ?Najlepšie keď premúdrelý redaktor napíše že elektromobil je dobrý ako druhé auto do rodiny.V reále sú ludia radi ak si vôbec dovolia prvé / jediné / nové auto tak raz za 10-12 rokov za cca 15-17 000 € a modlia sa keď sa skončí záruka aby sa nič ne po....Toto je realita bežných občanov a keď sa vrátim k majitelovy našej firmy absolútne si ho neviem predstaviť že by stál pri nabíjačke pretože asi dva roky dozadu mal požičaného od svojej manželky Lexus a po návrate z haciendy v Chorvátsku jebol klúče na stôl a povedal že v živote pri 1100 km ceste nevidel tolko púmp.Pri jeho štýle jazdy tankoval každých 350 km.Tak vôbec si ho neviem predstaviť ako každých 400 km stojí 1-2 hodiny pri nabíjačke / ak nebude samozrejme obsadená/.A vieš čo si minulý rok kúpil ? Audi Q 8 s poctivým trojlitrovým turbodieslom na parádnych 21 " kolesách.Takže on určite nerieši elektromobilitu a ja za ním nepôjdem s tým že som si kúpil elektromobil a nech mi požičia predlžovačku alebo nech mi postavý nabíjačku.Lebo za prvé by mi znížil plat a za druhé by mi povedal či mi je..e.Takže tento tvoj návrh by u nás a aj v ďalších 99,9 % firmách na SK by určite neprešiel.