Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tom Hanks prodal svého Malucha za 1,9 milionu, peníze půjdou na dobrou věc

Slavný herec dostal unikátní Fiat 126p v roce 2017 od města Bílsko-Bělá, kde se slavný Maluch vyráběl.
Zpět na článek
12. 3. 2022 19:58
12. 3. 2022 20:12
12. 3. 2022 22:43
13. 3. 2022 21:04
Avatar - 3_diamanty
12. 3. 2022 19:58
maluch
kto v nom jazdil alebo aspon sedel? Uz som to tu spominal kedysi ze brachov spoluziak jedneho malucha pred xy rokmi mal a jazdil s nim na nejake zrazy veteranov .... vlastne ho mal prave len na tieto prilezitosti... zrazy vystavy rozne akcie a pod... realne s nim moc nejazdil.. len ho vzdy nejako opravoval... vylepsoval a tak... proste auto len na vystavy a len pre radost ... a jedneho dna som s nim na parkovisku ako spolujazdec par metrov presiel a dodnes nezabudnem ako som aj pri vyske 177cm mal kolena pod bradou a celne sklo asi 30 cm od hlavy.. viac urcite nie .... zatacku s autom tocil nie plynule ale da sa povedat ze vosiel rovno do zatacky a potom doslova na ctvrtaku zatocil ... no a sedeli sme nalepeni vedla seba a auto bolo tak uzke ze som mohol aj ja zo sedadla spolujazdca rukou mavat cez to vodicove okno ....dnes uz nieco nemyslitelne vzhladom na prerastene rozmery dnesnych aj tych uz najmensich aut .... a kola 12tky presne ako sa pise v clanku ... este som sa ho vtedy aj pytal ze ci vie na taketo nieco zohnat aj disky... lebo taketo minikola uz v tom case ked ho vlastnil ( cca asi 15 rokov dozadu ) nemalo vtedy uz ziadne vyrabane auto ( snad len indicka tata nano ale ta u nas nebola ) ... povozil som sa v nom hadam asi len 500m.. urobili sme par ukazkovych zataciek na parkovisku okolo jeho bloku ale uz vtedy som mal pocit ze aj pri takej 30tke mozno 40tke to auto slo ako o zavod a clovek v nom precitil kazdy meter jazdy... taketo auto donuti cloveka davat pozor a nemysliet pritom na blbosti ... no a motor vzadu je tak maly a je okolo neho kopec miesta ze mate pocit ze ho tam domontovali z nejakej kosacky na travu .... da sa povedat ze maluch bolo este skutocne miniauto.... aj rozmerovo... niekde na urovni staruckeho rovera mini ... toho ktoreho pozname povedme z Mr. Beana....

PS: inak aj vtedajsia moja susedka ( nech je jej zem lahka ) byvajuca priamo nad nami mala kedysi malucha .. takeho tmaveho bordoveho.... az neskor potom si kupila uz bieleho favorita ... to boli casy... ach jaj... dnes uz mozem povedat ze mladost je v pr.deli a do dochodku daleko .. ale aspon mam pekne spomienky na tie zlate roky mladosti ...
Rozbalit vlákno
8
12. 3. 2022 20:12
Re: maluch
Ten tvoj špenát sa nedá čítať. Čo si mal zo slovenčiny, sedmičku? Alebo sú tie potrhané myšlienky bez interpunkcií a veľkých písmen oddelené len medzerami a bodkami dôsledkom nejakého iného hendikepu?
Avatar - Roman Horký
12. 3. 2022 22:09
Re: maluch
Zatímco ty kdyby jsi psal jako Štúr tak hloupost svých komentů neschováš.
12. 3. 2022 22:43
Re: maluch
Ani sa nesnažím, aby ju inteligent tvojho formátu mal šancu rozoznať. ;-)
Avatar - petr petrumr
13. 3. 2022 10:40
Re: maluch
musíš rozeznat slovenčinu na okresy.
Avatar - petr petrumr
13. 3. 2022 10:38
Re: maluch
měla to přítelkyně kámoša, měnil jsem těsnění na tych tyčkách, jak u tatry aby nemusela dolévat olej co vytíkal(stříkal) za auto.
Avatar - SKAY
13. 3. 2022 21:04
Re: maluch
Já v maluchu najezdil 40tkm mé první auto a bylo to super :yes: A se svými 186cm se do něj normálně vlezl jediné co blblo lanko startéru a sem tam brzd. válečky... 80 kmh cestovka, 120 max .
Avatar - wakantanka
14. 3. 2022 11:46
Re: Re: maluch
Poliaci s tým bežne jazdili po handry do Turecka a ťahali aj vozíky. Keď sa chce, tak sa dá. :)
Avatar - Roman Horký
12. 3. 2022 22:17
Hanks je příkladem toho
Že herecký talent od Boha nechodí ruku v ruce s inteligencí.
Rozbalit vlákno
2
12. 3. 2022 22:44
Re: Hanks je příkladem toho
Zato ty si priam výstavný kus inteligenta. :yes:
Avatar - Stejsn
12. 3. 2022 22:44
Re: Hanks je příkladem toho
Čeho jsi příklad ty?