Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Už je to tady. První designér přichází s úpravou vzhledu nového BMW řady 7. Líbí?

BMW se zase jednou povedlo rozdělit automobilovou veřejnost. Tentokrát představením nové generace řady 7.
Zpět na článek
22. 4. 2022 09:51
22. 4. 2022 07:20
Vraj designér...
Vraj designér. To je ako keby niekto umýval čelné sklá na autách a považoval sa za automechanika...
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Seeloewe
22. 4. 2022 07:54
Re: Vraj designér...
Taky myslím. Design nové 7er je kontroverzní, hodně expresivní a spousta lidí ho bude nenávidět. Na rozdíl od těchto malůvek je za tím ale nějaká myšlenka. Od BMW je to dost odvážné, novátorské a futuristické. Na většině fotek to nové 7er moc nesluší, jenže na jiných to vypadá opravdu parádně, když se člověk pořádně zadívá. Jsem zvědavý, jak bude vypadat naživo.
22. 4. 2022 09:23
Re: Vraj designér...
Bohuzel novatorske ani futuristicke to neni. BMW s tim prichazi 20 let po RR Phantom, 10 let po Citroenech a cca 5 let po Korejcich. Dokonce i vietnamsky Vinfast, jehoz auta jsou prekabatena BMW, tento design pouziva uz tri roky. https://en.m.wikipedia.org/…VinFast_LUX_A2.0
Nedivil bych se, kdyby nova petka vypadala stejne. Respektive hur, protoze bude mit zase nosdry pres cely cumak.
22. 4. 2022 09:26
Re: Vraj designér...
ten Vinfast vypadá hodně dobře :yes:
22. 4. 2022 09:37
Re: Vraj designér...
Ten Vinfast tiež nie je práve synonymomkrásy. Ale treba uznať, že vyzerá lepšie ako tie patvary od BMW.
22. 4. 2022 09:36
Re: Vraj designér...
To aj ja, ale obávam sa, že ani naživo názor nezmením. Už dlhú dobu sleduje európsky dizajn podivný ázijský, resp. skôr čínsky vkus a automobilový dizajn dnes vo všeobecnosti zďaleka nedosahuje kvalít dizajnu tak do deväťdesiatych rokov. Vyváženosť, pozitívny výraz, úsmev, elegancia, to na dnešných autách snáď už ani nenájdeš. Zato dravosť, expresívnosť, vyzývavosť, agresivita, toho je všade plno, sršia zo súčasných áut na všetky strany.
22. 4. 2022 09:51
Naživo
Včera som novú 7 videl naživo, aj som v nej sedel, výborný pocit. A naživo je to aj zvonku fajn.
Kontrovezné, áno. Ale pôsobí tiež luxusnejšie a podľa môjho názoru (môžete mať iný) lepšie ako napr. EQS. Zarazili ma displeje v zadných dverách. Keď som na ne klikol začalo sa krútiť koliesko 30sekúnd, že načítavam. Neviem či to bolo preto, že chýbal stredový tablet.

A o tú obrazovku zo stropu som si udrel hlavu. Aj keď je asi pravda, že bežný pasažier nebude ohmatávať koberček na zemi.

To z X7 som bol sklamaný. Nemala tie diamantové svetielka zo 7 a predok skomplikovali. Taký FL nasilu. Ako keby k doterajšej X7 prilepili zpredu masku novej 7 a doplnili dole nejakými čudnými uhlami.
Rozbalit vlákno
0