Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Maserati Grecale Trofeo poprvé v Česku. Takové SUV se nám líbí!

Italský šarm, charakterní šestiválec, výtečný zvuk i každodenní použitelnost. Maserati Grecale je auto, na kterém se těžko hledají chyby.
Zpět na článek
27. 9. 2022 21:53
Avatar - speedfred
27. 9. 2022 21:53
...
Asi to bude jazdit hodne dobre podľa MM
Rozbalit vlákno
0
27. 9. 2022 23:42
Nic to se mnou nedělá....
.... italské auto, a Mase obzvlášť, mě musí chytit na první pohled za srdce. A tohle se mnou nedělá vůbec nic.... Předek Fordí, z boku vidím Porsche a zadek jak u nějakého Jaguaru - aspoň tak to na mě působí.... takové nijaké, generické.

Vnitřek trochu lepší a snad tomu pomůžou nějaké luxusnější materiály než kůže s červeným prošíváním, kterou už má dnes snad i Dáčie. Volant z Giulie s logem na které si nemůžu zvyknout. Ostatně i vnějšku snad pomůže zajímavější barva (jen ne proboha ta žlutá)

A u tak obyčejně působícího auta pak překvapí ta nadupaná technika a výkony supersportu (mimochodem, pohled pod kapotu působí dojmem Stelvia QV, však je to taky stejný základ, i když motor je jiný).

Připadá mi že tohle auto prostě nemá vůbec takový ten "must have factor".... koupí si to pár bohatých Italů a to je vše. Bohužel. Rád se budu mýlit :-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - del42sa
28. 9. 2022 17:06
Re: Nic to se mnou nedělá....
dopadne to stejně jako vsechno pod francouzema, jako Alfa...tedy blbě....

Tohle bude asi poslední Maserati s pořadným spalovacím motorem, pak už budou jen elektroplečky s falešným V8 zvukem ... :no: