Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nejsledovanější videa 2022: Na prvním místě není Martin Vaculík!

Nejsledovanější video loňského roku nemá na svědomí Martin Vaculík. Ale je to taky legenda!
Zpět na článek
26. 12. 2022 13:28
Vážená redakcia
Vážená redakcia, pán Machala,
chcem vás požiadať, aby ste konečne zrušili hodnotenie príspevkov v diskusiách, keďže už veľmi dávno stratilo akýkoľvek zmysel a nemá žiadnu výpovednú hodnotu. Je mi úplne jedno, či tam máte bug alebo tie mínuská rozdáva nejaký psychopat, ktorý nemá nič iné na práci, ale je to proti diskutujúcim.
Pokiaľ to mienite aj naďalej ignorovať, tak tu po 15 rokoch končím. Som z tých, čo sa snažia diskutovať vecne a pridávať názory na základe vlastných skúseností, ktoré mám z automotive, ale nepotrebujem sa tu nechávať ponižovať.
Ďakujem a prajem ešte pekné sviatky.
Rozbalit vlákno
4
26. 12. 2022 15:16
Re: Vážená redakcia
Neponizuj se. Máchala se ti odmění zvýšením frekvence minusovaciho robota, náborem novych trollů a v neposlední řadě nějakým krásným výběrem z KOLESA.RU-SS
Avatar - rohYpnol
26. 12. 2022 15:16
Re: Vážená redakcia
Hele, redakce ignoruje čtenáře. Tak ignoruj ty nesmyslné palce ;-) Nebo celé ACZ :D jak naznačuješ.

Já mám obavy, že nás čeká zpráva o konci ACZ protože se mi zdá že věcný obsah začíná převažovat na autorevue.cz a i tam se přesunulo hodně diskusí.

Tady zůstává jen totálně nesmyslný koncept "premium" článků, a jinak chcipl pes. Takže to v ACZ vlastně chlapci a děvčata zvládli dokoulet do stavu, kdy zrušení celého ACZ by pro mě už nejspíš ani nebyla smutná zpráva :-!
26. 12. 2022 16:24
Re: Vážená redakcia
Pravda a tie diskusie už tiež dlhšie nestoja za to. Škoda. :)
Avatar - speedfred
26. 12. 2022 20:00
Re: Vážená redakcia
Mňa by zaujímalo kolko máš rokov keď ťa mínusovanie tak ponižuje.