Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Detroit: Hyundai HCD-8 - Osmý div

Největší korejská automobilka se za 30 let produkce automobilů vypracovala mezi respektované výrobce s rychle rostoucím podílem na trhu, zejména americkém.
Zpět na článek
neregistrovaný "Petr"
11. 5. 2004 13:20
Re: Hyunday ma budoucnost !
Reagují na příspěvek, že Hyunday je vrak. Vždy jsem vlastnil auto zn. ŠKODA a myslel jsem, že to tak zústane. Po přečtení několika autotestů jsem zašel v době, kdy jsem uvažoval o ojeté tříleté Oktávce / v té době v autobazarech za 320 000 Kč/ do autosalonu HYUNDAY. Koupil jsem nový model Hyunday Accent obsah 1 300/ 62 KW. Kromě klimatizace v plné výbavě, včetně el.stavitelných a vyhřívaných zpět. zrcátek pal. počítače a tříleté záruky. To vše za 300 000 Kč. Takže proč ojeté? K dnešku mám nejeto 25 000 km. bez sebemenšího problému, v pohodlí aut této třídy a spotřeby kdy jezdím vetšinou v městě průměr 6,5 Natural. Když jsem viděl švagrovu Fábií sedan osah 1 400 , 55 KW kde zadní okna otevírá klikou a auto je ve výbavě " nahé" a to vše za takřka 400 000 Kč. Jen se usmívám a už se nedivím, že Asiati dobývají trhy EU. Kritikům doporučují přibrzdit u autosalonu Hyunday a poravnat tzv. poměr " Výkon a cena ! "
neregistrovaný "redman"
9. 1. 2004 15:44
Re: HYUNDAI JE VRAK !!!!
si *

nenadavej na neco, v cem nejezdis. Vlastnim Coupe a je to super auto. Sqvely svezeni za dobry prachy.

Pokud mas na Ferrari nebo Lambo, gratuluju ti, ale jsou lidi, co nemaj a chteji se svezt.
neregistrovaný "made in EU"
8. 1. 2004 00:14
HYUNDAI JE VRAK !!!!
nechápu jak ste přišli na to, že se zařadila Hyundai mezi "respektované výrobce" - levný korejský šmejdy!!!!!!!!!!!
neregistrovaný "vedeni"
7. 1. 2004 23:47
Re: hnus
Vic se mi libi to jejich soucasny kupe. To je povedeny - akorat ho chudaka shazuje to logo na kapote... Kdyby to byl aspon fiat!
neregistrovaný "ace3"
6. 1. 2004 17:17
Re: hnus
vypada to perfektne!
neregistrovaný "bodyia"
6. 1. 2004 15:46
Re: hmm
Trochu jako Audi Le Mans. Kdyby takhle vypadalo nový coupé... tak cool:-)
neregistrovaný "dzonnek"
6. 1. 2004 15:44
Re: hnus
Jsem příznivce německých aut ale musím se přiznat že poslední doubou se mi začínají líbit i japonci(i tenhle korejec). Nové Subaru-skvost to chci mít!!! Ale i tenhle Hyundai má co do sebe, Vypadá fakt dobře a dobře i pojede.
neregistrovaný "Whirlwind"
6. 1. 2004 15:03
Re: hnus
hmm, nemci maj co rikat
(trefil jsem se?)
neregistrovaný "m"
6. 1. 2004 12:49
hnus
další hnus ..... Korejci už jsou prostě takový ...
neregistrovaný "Petr"
6. 1. 2004 12:03
hmm
toz nevypada to zle