Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Na řidiče čekají změny na čerpacích stanicích

Počasí tomu zatím sice nenasvědčuje, ale motoristická sezóna už je v plném proudu. Na čerpacích stanicích Benzina čeká na řidiče několik změn.
Zpět na článek
7. 6. 2010 09:24
neregistrovaný "talian"
7. 6. 2010 12:23
neregistrovaný "Hooonza"
neregistrovaný "talian"
7. 6. 2010 09:24
na čase
už by sa mohly prebudiť aj v SR
Rozbalit vlákno
0
Avatar - theolli
7. 6. 2010 10:12
Ten svuj Burger King si natřete na prsa
chtěl jsem si po dlouhý době koupit bagetu na Rudné na BZ a vybafla ne mě něco o 6-pětkách,nebít to v noci tak jsem si radši kilo přidal a najedl se v Loděnici a jako člověk. Žasnu co už nechtějí za kousek housky s třemi kolečky salámu,plátkem sýra a listem zelí. Ceny jak ve Francii,platy jak v Bulharsku.
Rozbalit vlákno
19
neregistrovaný "Hooonza"
7. 6. 2010 12:23
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
Tak sis měl svačinu udělat doma ;-)
Avatar - white label
8. 6. 2010 00:44
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
>:-[] :yes:
Přesně tak, to sedlo..., prostě "nebÍt" líný a pohodlný, z toho se totiž tloustne taky... >:D

P.S. ..."bulharská" čeština, "bulharský" plat..., bulharská měna je LEVA... ;-) :-)
7. 6. 2010 12:40
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
Vždyď je v článku uvedeno, že to jsou všechno pouze nájemci. Cenotvorba "doplňkového" sortimentu je plně v rukou konkrétního majitele "pumpy".

Takže se můžeš akorát "bít" do hlavy - za ty svoje moudra. :-!
Avatar - theolli
7. 6. 2010 15:09
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
Jelito zase si ukázal jakej jsi hňup,přečti si to pořádně než zase dostaneš nějakej slovní průjem. Já se vůbec o cenotvorbě nepřel,jen jsem tim chtěl říct že Benzina je nechutně předražená a tím že si tam natáhnou nějaký "hambáče" po kterých jen tloustneš jak dobytek,tím tomu dali korunu.
7. 6. 2010 15:50
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
Necvičíš-tloustneš,tvůj boj ;-) Až to Poláci přejmenujou na Orlen tak tam prej budou prodávat pierogi,pečenou kaczku a pivo okocim
Avatar - theolli
7. 6. 2010 15:52
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
>:D :yes:
7. 6. 2010 16:19
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
Přisprostlý ubožáku, to cos vyplodil má stejnou hodnotu, jako nadávat na to, že se na Václaváku nenajíš za padesát korun.
Avatar - theolli
7. 6. 2010 18:27
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
aby jsis nepřivodil infarkt >:D
7. 6. 2010 18:39
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
Vídím, že tys ho už prodělal. A stačil k tomu jen účet na šedesát korun. :-!
Avatar - white label
8. 6. 2010 00:58
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
Infarkt z čeho, z tvojí "češtiny":
"...nebÍt to v noci..."
"aby Jsis nepřivodil..."
Cos dělal ve škole, zřejmě ses jen šťoural v nose a piloval vulgarismy... :*) >:D

Ty bys byl určitě spokojený za komančů, v noci by sis nekoupil ani benzín, natož nějakou bagetu..., ale ušetřil bys minimálně 60 kaček a jako bonus, netloustl jako dobytek... :-O ;-)
Avatar - theolli
8. 6. 2010 05:58
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
Jasně,další do party,ty aby jsi někde u sporu nechyběl.
Co se Ti na mojí češtině nelíbí?? Že se člověk překlepne být/bít no a co? Ty tam nemáš překlepy,myslím že máš taky a věř po celé noci za volantem to už moc nemyslí a snadno se přehmátneš a co tu vidím,jsou tu jiní experti na češtinu.
A víš že máš pravdu? Když se nad tím tak zamyslím tak jsem fakt ve škole moc nebyl,nj no někdo má ,někdo nemá talent na jíné činnosti.
A můžeš být bez obav,zrovna to tloustnutí se mě netýká ale republika s tím má problém a když se pozorně kolem sebe rozhlédneš tak krásně vidíš následky všech těch Burgrů a Donaldů a čert ví čeho všeho,lidi dneska už ani dřep neudělaj je mi z toho zle.
Avatar - white label
8. 6. 2010 12:17
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
Pravda, s tou tvojí češtinou to zas tak hrozné není, možná překlep u bÍt, ale třeba u toho Jsis? Ano, není to podstatné, spíš nemám rád, když tu někdo musí "podporovat" své argumenty slovy jako "hňup" apod.... :*) :no:
Jasně, nadváha je obecnější problém, sám s ní taky víceméně "bojuju", ale přitom zrovna hamburgery vůbec nemusím...
Energetický rozdíl mezi bagetou z benzinky, burgem z Burger kingu, nebo domácí svíčkovou, či řízkem, bude nepodstatný a baget za 30ká si může většina klidně koupit i dvě a víc, za šedesát spíš jednu, jak dopadá až neuvěřitelná cenová dostupnost "hotového" jídla v amerických fastfoodech je obecně známo..., i když je to jen jedna z příčin následných problémů...
A taky obecně, pokud mi něco připadá drahé, prostě si to nekoupím, "kecy" jak je možné, že je to tak drahé, jsou naprosto k ničemu... Dnes má v tomto směru každý možnost volby, nikdo ti nebrání skočit třeba do LIDLU a nachystat si levněji sváču sám, za "komfort" se prostě platí...a třeba "meníčka" za 69,- (s obsluhou, na porcelánu, se sklem a nerez příborem) a jsou zase přesně opačný český extrém, který totálně kazí úroveň a kvalitu českých restaurací..., zkus si za těch 69,- někdy uvařit "polívku a druhé" doma...pohledem přes tuto zdeformovanou cenu, ti bude připadat každé "hotové" jídlo drahé, včetně fastfoodu (bez obsluhy a jídla z "papíru")...
Avatar - theolli
8. 6. 2010 14:33
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
Pod to se Ti podepíši,já Tě chápu s tím že mluvím jak mi "zobák narostl" s tim nic neudělám takový jsem a to už ke mě patří.
Mě spíš nazvedne ze židle jako napsal příspěvek MichalPolan, to netřeba komentovat a sám mi připadne jak taková "socka ineligenčního koeficientu". Jak můžu o někom koho neznám jen na základě nesouhlasu cena/služba napsat že je socka.
V ůvodním příspěvku jsem reagoval na rádoby "prestiž" Benziny,její ceny které ani trochu neodpovídají službám co nabízí.Nemusíš chodit daleko jeď do SRN a skoč si někde na čerpací stanici na toaletu a jdi se vysprchovat,to jsou služby na ůrovni a vůbec mi nedělá problém si tam třeba to kafe z automatu za 1,2E dát ale vím že si ho tam v klidu zamíchám,přidám smetanu a ne jak u nás že si musíš lžičku nosit. To samý Belgii,Francie,Anglie a věř jsou tam jiný služby za dá se říct "skoro" srovnatelný ceny a ne jak na Aralce v Brně když jsem se chtěl vysprchovat,vzal jsem si klíč a když jsem otevřel tu smradlavou a plesnivou sprchu přešla mě chut ale chteli 50kč/2E jako jinde v Evropě a to není problém třeba ve Francii se vysprchovat bezplatně /E.Leclerc/ jako součást služeb a sprchy jsou udržované.
S "hotovkama" za 69,- to je spíš tragedie a osobně se spíš takovým zařízením vyhýbám a snažím se děti držet od různých Foodů hodně daleko i když,někdy to prostě neokecáš >:D . Ano,když je něco drahé tak si to nedám aspon já ne,pokud je to drahé a odpovídá kvalita nemám s tím problém jenže občas je člověk v takovým "kvaltu" že opravdu si musíš aspon tu bagetu dát a to tě potom nasere když ji rozbalíš a oni tam dají i půlky koleček salámu,je to umě zabalený aby to na první pohled vypadalo k světu a ve skutečnosti baštíš polosuchou housku za 55kč :-( .
No vidíš a na závěr se vrátím k slovu jsis,je to hovorově zrovna tak jak tvoje polívka,nemá cenu si tu vyčítat spisovné/nespisovné slovo. Sám dobře víš že někdy stačí dvě věty a víš jak je daný pisatel na tom s češtinou,ale to není důvod někoho "odepisovat" ona i věta se špatnou gramatikou může mít velkou váhu co do myšlenky,podnětu,názoru a někdy i víc než spisovný nesmysl.
Avatar - white label
8. 6. 2010 15:11
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
Tu "polívku a druhé" jsem snad dal do uvozovek, protože celé to slovní spojení je jasně hovorové a nechce se mi věřit, že bys zrovna tohle nepochopil... ;-)
"Jsis ..." hovorově? Nevím, ale hovorově se logicky spíš zkracuje a především to, co se špatně vyslovuje, takže říkat hovorově jsis, místo sis mi nepřipadá moc pravděpodobné..., ale to je celkem jedno...
Co se týče té "socky", MP netvrdí, že socka přímo jsi, ale jen, že se tak "chováš a mluvíš", přesněji řečeno píšeš, což je dost podstatný rozdíl a aspoň částečně se s to i tak dalo pochopit...
Zatím si zkratkovitě kritizoval jen cenu bagety a riziko tloustnutí z hamburgerů, mnohem podstatnější pohled na rozměr kvality jsi přidal až teď...
To že u nás většina lidí dává (právě zejména u potravin a služeb) přednost ceně před kvalitou, je jeden z hlavních důsledků jejich nižší kvality a úrovně (proti "západní" Evropě) u nás obecně...
8. 6. 2010 16:24
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
..no tak chlapci!To jste družstevníci!!??
Avatar - white label
8. 6. 2010 18:06
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
Právě, že naštěstí už nejsme... ;-)
26. 4. 2013 13:50
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
Nechám stranou tvoje blábolení, to ti tady už dostatečně objasnili jiní...ale napsat úvodní s ů na začátku, to je teda síla, to se ani tady jen tak nevidí.....jinak natírat si jakýkoliv hamburger na prsa musí být asi docela zajímavá zkušenost (byť mně vůbec neláká), nechtěl by ses nám s ní svěřit, asi víš, o čem "pýšeš".... :-)
Avatar - twistedTSD
7. 6. 2010 23:05
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
myslím že se to netýká jen jeho výplodů...
Avatar - Blue Sun
8. 6. 2010 07:39
Re: Ten svuj Burger King si natřete na prsa
Nemám rád, když se používá slovo "socka", ale tentokrát udělám výjimku, protože na tebe to opravdu sedne. Chováš se a mluvíš jako socka.