Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: VW Multivan s výsuvnou zádí Doubleback

Společnost Doubleback z Cardiffu nabízí Volkswagen Multivan, který díky výsuvné zádi nabízí výrazně větší vnitřní prostor.
Zpět na článek
6. 5. 2012 16:23
Parádní kousek...
... Pro všechny co rádi kempují, ale nechtějí velké obytné auto ;-) Nicméně cena 55tis Liber tedy 1.7mil Kč mi přijde dost přemrštěná... :no: Stejně jako základní cena Californie na 1,25mil Kč (bez DPH) je nesmyslná, přecejen se pořád jedná o lépe vybavenou dodávku... ;-\
Rozbalit vlákno
0
7. 5. 2012 22:43
Nějak to nechápu
Možná jsem sám, kdo to nechápe, ale co nadělám ;-) ... Může mi někdo vysvětlit, kde se nachází a v jakém stavu ta kuchyňka a to posezení ve složené verzi auta? Podle mne to musí být někde naskládáno v tom zmenšeném prostoru té výsuvné části a po vysunutí se to musí nejspíš dost složitě skládat do použitelné podoby. Taky to asi musí mít zásadní vliv na prostor pro posádku za jízdy a na úložný prostor pro jejich zavazadla. Dokonce si myslím, že je to auto pro dvě osoby - řidiče a spolujezdce, protože ve složeném stavu by nebylo jak do zadní části nastoupit - v boční části výsuvného dílu žádné dveře nejsou a lozit přes naskládané harampádí zadními dveřmi asi nepůjde. Celá tato záležitost ale v tom videu i fotogalerii potom dost silně chybí. Zřejmě by to s uvedenou cenou už moc nedávalo smysl.
Možná je to ale celé jinak a já jsem to opravdu jen nepochopil.
Rozbalit vlákno
1
16. 5. 2012 23:57
Re: Nějak to nechápu
ani ja som to nepochopil. Pocas jazdy ten vysuvny "tubus" predsa musi byt vnutri auta, teda az po predne sedadla. Po otvoreni bocnych posuvnych dveri na aute uvidim akurat tak pevnu stenu tubusu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku