Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: VW Multivan s výsuvnou zádí Doubleback

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 6. 5. 2012 • 05:38
12
3
Zobrazit náhledy (12)
Volkswagen Multivan Volkswagen Multivan Volkswagen Multivan Volkswagen Multivan Volkswagen Multivan Volkswagen Multivan Volkswagen Multivan
Společnost Doubleback z Cardiffu nabízí Volkswagen Multivan, který díky výsuvné zádi nabízí výrazně větší vnitřní prostor.

Volkswagen Multivan z dílny Doubleback vypadá na první pohled jako každý jiný Multivan. Zadní dveře se normálně dají otevřít a do auta se díky nim dají naložit zavazadla. Pokud se však stiskne to správné tlačítko, ze zádě velkoprostorového vozu se za 45 sekund vysune zhruba 2 metry dlouhý modul, zvětšující vnitřní prostor.

Modul, který je vyroben z hliníku a ve vysunuté poloze jej podepírají dvě nohy, váží podle Doubleback méně než 130 kg a přitom je do něj možné naložit až 600 kilogramů těžký náklad.

Podobně jako u Volkswagenu California je také u Doublebacku možné zvětšit vnitřní prostor pomocí zvedací střechy. )

Společnost Doubleback uvádí, že je připravena upravit interiér vozu podle představ zákazníka. Ceny na britském trhu začínají na částce 54.995 britský liber (zhruba 1.700.000,- Kč).

VW Multivan s výsuvnou ložnicí se jmenuje Doubleback

Témata
16. 5. 2012 23:57
Re: Nějak to nechápu
ani ja som to nepochopil. Pocas jazdy ten vysuvny "tubus" predsa musi byt vnutri auta, teda az po predne sedadla. Po otvoreni bocnych posuvnych dveri na aute uvidim akurat tak pevnu stenu tubusu.
7. 5. 2012 22:43
Nějak to nechápu
Možná jsem sám, kdo to nechápe, ale co nadělám ;-) ... Může mi někdo vysvětlit, kde se nachází a v jakém stavu ta kuchyňka a to posezení ve složené verzi auta? Podle mne to musí být někde naskládáno v tom zmenšeném prostoru té výsuvné části a po vysunutí se to musí nejspíš dost složitě skládat do použitelné podoby. Taky to asi musí mít zásadní vliv na prostor pro posádku za jízdy a na úložný prostor pro jejich zavazadla. Dokonce si myslím, že je to auto pro dvě osoby - řidiče a spolujezdce, protože ve složeném stavu by nebylo jak do zadní části nastoupit - v boční části výsuvného dílu žádné dveře nejsou a lozit přes naskládané harampádí zadními dveřmi asi nepůjde. Celá tato záležitost ale v tom videu i fotogalerii potom dost silně chybí. Zřejmě by to s uvedenou cenou už moc nedávalo smysl.
Možná je to ale celé jinak a já jsem to opravdu jen nepochopil.
6. 5. 2012 16:23
Parádní kousek...
... Pro všechny co rádi kempují, ale nechtějí velké obytné auto ;-) Nicméně cena 55tis Liber tedy 1.7mil Kč mi přijde dost přemrštěná... :no: Stejně jako základní cena Californie na 1,25mil Kč (bez DPH) je nesmyslná, přecejen se pořád jedná o lépe vybavenou dodávku... ;-\

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku