Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Korejský Fluence – Samsung SM3 – dostal facelift, Evropa je v pořadí

Jihokorejský Renault Samsung Motors uvolnil první fotografie modernizovaného modelu SM3.
Zpět na článek
2. 9. 2012 14:17
2. 9. 2012 13:45
Tak trochu hezčí Fluence?
Ano, tento korejec vypadá rozhodně lépé. Jsem zvědav jak se FL povede Renaultu >:D
Rozbalit vlákno
10
Avatar - GM.rja
2. 9. 2012 20:06
Re: Tak trochu hezčí Fluence?
Taky se mi moc líbí, o Fluenci jsem loni při výběru nového auta uvažoval, ale právě přední maska se mi moc nezamlouvala, byla moc nevýrazná, málo agresivní na můj vkus.
Ale tento SM3 za mě určitě :yes:
2. 9. 2012 21:02
Re: Tak trochu hezčí Fluence?
Proč musí být auta agresivní? Co si tim lidi potřebujou dokazovat?
Avatar - Emel
2. 9. 2012 21:05
Re: Tak trochu hezčí Fluence?
Nemusí být nutně agresivní, ale neměla by být tupá. U Fluence dělají velký rozdíl xenony, pokud tam nejsou, je potřeba volit alespoň nějakou málo kontrastní barvu vůči světlům (bílou, stříbrnou, rozhodně ne černou).
2. 9. 2012 21:37
Re: Tak trochu hezčí Fluence?
Predok je slabinou Fluence, inak je to, aj vzhľadom na cenu, nadmieru vydarené auto. Určite lepšie ako Octavia Tour.
Avatar - Emel
3. 9. 2012 08:51
Re: Tak trochu hezčí Fluence?
To je otázka preferencí... Octavia je podle mě i po osmi letech lepší auto. Fluence je hezčí uvnitř a je levnější, překonává Octavii v bezpečnosti, ale to je tak všechno. Má i lepší motory, ale jen ve srovnání s Tour... kdo chce třeba 1.6TDI, vezme holt normální Octavii, takže tenhle argument moc nefunguje.
Avatar - Alpinis182
3. 9. 2012 09:39
Re: Tak trochu hezčí Fluence?
počkej, argumentování s 1.6TDI mi nepřijde moc vhodné, když Fluence je nabízen s 1.5dCi. Nemyslím si, že se tyto motory budou nějak výrazně lišit...
Avatar - Emel
3. 9. 2012 11:55
Re: Tak trochu hezčí Fluence?
Je to myšleno tak, že Fluence má lepší motory než Octavia Tour, ale nikoliv lepší než Octavia. Argument to může být vzhledem k cenové matematice... koupím si raděj Fluence 1.5dCi než za stejné peníze Octavii Tour 1.6MPI, protože se lépe svezu a ušetřím ročně XY na palivu.
3. 9. 2012 08:48
Re: Tak trochu hezčí Fluence?
Mi se prostě nelíbí trend dělat auta agresivní. Na pohled si taky řeknu, hmm, dobrý, ale pak se zeptnám, proč? K čemu je to dobré?
Avatar - Emel
3. 9. 2012 08:57
Re: Tak trochu hezčí Fluence?
Vypadá to dobře, je to jeden z trendů. Ale jsou i jiné trendy, třeba elegantní design... lépe se hodnotí s odstupem času, tak budu jmenovat třeba Peugeot 406 a Nissan Primera P11. A pak je tu ještě roztomilý design, jako třeba C3 nebo F500.

Každopádně Fluence není zepředu ani agresivní, ani elegantní...
3. 9. 2012 09:44
Re: Tak trochu hezčí Fluence?
:yes:
Avatar - Magnetofon
2. 9. 2012 14:17
Limuzina
Skutocna limuzina za prijatelnu cenu.

Vzdy lepsie nez nekali korejsky import z Azie. :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Guttalax
2. 9. 2012 17:09
Děduškamaroz
:yes: Samsung šlapéééééééééééééé :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - matii
3. 9. 2012 05:40
Re: Děduškamaroz
Samsung? Už se těším na první auta od Apple nebo Sony. >:D