Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: BMW X1 bez kamufláže na Nürburgringu

Konec hry na kočku (BMW) a myš (média, zákazníci). Nové X1 se prohání kolem Mnichova i na Nürburgringu před zraky diváků i objektivy fotografů takřka bez maskování. Tentokrát v tmavě červené metalíze.
Zpět na článek
27. 6. 2009 09:46
27. 6. 2009 13:47
28. 6. 2009 22:46
neregistrovaný "Kajfik"
28. 6. 2009 09:45
28. 6. 2009 21:27
28. 6. 2009 12:31
28. 6. 2009 12:58
27. 6. 2009 09:46
:-)
jednim slovem bych to charakterizoval - CUTE :-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Emel
27. 6. 2009 13:47
Nic extra
Hm, předek z profilu jako po nárazu do zdi ;-). Trošku mi to připomíná přifouklou Imprezu, takže spíš nelíbí... ale tohle zkrátka není moje krevní skupina, jsem si jistý, že na silnici se neztratí.
Rozbalit vlákno
0
27. 6. 2009 23:07
KOMPAKTNÍ EURODRZEK
No, tak zde zdvihám voba palce, absolutní harmonie. Dotažené, jisté, nekonfliktní. Odtušuji, že by mělo jít o SUV na třídní hraně mězi kompaktem a středním segmentem. Na čerstvou pokrizovou dobu jako dělané :yes:

Je to fantazie, tam kde je potřeba přitlačit na designový břit (Z4) tam se prostě na ten břit přitlačí, a kde je nutno vytvořit příjemného parťáka, takříkajíc kompaktního eurodrzka, který zcela přirozeně zapadně do nějaké přírodní scenérie, jakož i do levého pruhu na déjedna, vyrobí se prostě ixjednička... je to jednoduché, ale holt musíš mít to správný kladivo a správný logo. Někdo holt nekopíruje a ukazuje těm kolem, jak to mají dělat. A že to dělat budou, na to vem jed.

BRAVO BMW :yes:
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Hammunasakra
27. 6. 2009 23:15
Re: KOMPAKTNÍ EURODRZEK
Hmmmm :no:
PS: Je VIDĚT, že bmw Z4 dělaly/navrhovaly "holčičky" - tohle "cosi" URČITĚ dělali "chapečci" ;-\
28. 6. 2009 08:08
Re: KOMPAKTNÍ EURODRZEK
Snad bude za prijatelnou cenu a ne jen o 30 tisic levnejsi nez X3 :-). Kazdopadne spousta lidi misto BMW1 priplati tech par tisicovek a koupi si radeji tohle. Protoze vypada opravdu skvele.
neregistrovaný "Kajfik"
28. 6. 2009 22:46
Re: KOMPAKTNÍ EURODRZEK
No jestli jde něco vlastní cestou tak je to stejně MB GLK >:-[]

Jen doufám, že tam ani kopírovat nezačnou... Mám obavy, že by z toho nevzešlo nic dobrého...
28. 6. 2009 09:45
IMHO
Po 5 GT další hrůza od BMW. Ale na druhou stranu to má ten správnej znáček na kapotě. Udělat tohle třeba Renault,tak už ho tu 200 příspěvků roznese na cucky >:D

P.S. S tím Renaultem jsem trochu ujel..na něj by to bylo ještě dobrý :-)
Rozbalit vlákno
2
28. 6. 2009 22:21
Re: ANI KOZA ANI RAK
Tak nám tie naše SUV-čka pomaly strácajú na razancii, beztak do terénu nejazdia, takže sa podvozky postupne znižujú a sú stále menej vhodné mimo asfalt. Znižujú sa tým pravdaže celé autá,a dôraz s už nekladie na robustnosť a sil, ale skôr na pohodlie a vnútorný priestor. A to mi pripomína skôr MPV ako SUV...nejak sa tie triedy menia, miešajú, splývajú...
Možno o nejakú desiatku rokov BMW škrtne polovicu portfólia, pretože bude pod rôznymi menami a v rôznych triedach vyrábať viac-menej identické autá...
28. 6. 2009 12:31
ble
X3 a toto čudo je dizajnovo snáď to najhoršie, čo kedy BMW vyrobilo.
Rozbalit vlákno
0
28. 6. 2009 12:58
Finále?
Jestli je tohle finále, tak je trošilinku problém ve světlé výšce. Nevypadá, že by měl pod "bříškem" víc jak 16 čísel, což může být limitující už na polňačce. I když uznávám, že pro většinu majitelů SUVé je polňačka maximem využití vlastností jejich vozu(to pak musí být na...ní, když kolem profrčí zvedlý logan...), tak by v duchu tradic "X", nebylo na škodu přizvednutí. Jinak - paráda - vrtule se dobře roztočila.... A s třílitrovým naftovým turbem, to může být paráááda.
Rozbalit vlákno
0