Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Plátno pro Porsche Cayenne první i druhé generace

Společnost Newport Convertible Engineering z kalifornského Placentia je schopna přestavět na kabriolet prakticky jakýkoliv automobil s pevnou střechou. Jedním z mnoha důkazů je Porsche Cayenne.
Zpět na článek
Avatar - flyboyeda
28. 7. 2013 15:11
nemám rád kabriolety
V době kdy existují velice výkonné , účinné a příjemné klimatizace se mi to zdá naprosto zbytečné.
Rozbalit vlákno
7
Avatar - Egi
28. 7. 2013 15:53
Re: nemám rád kabriolety
účel kabrioletu není ochlazování posádky, ale modré volné nebe nad hlavou. To je stejné, jako rozhodovat se, jestli budu jíst doma u stolu a nebo si rozložím deku a piknik v parku. Prostě zážitek...
Avatar - flyboyeda
29. 7. 2013 13:13
Re: nemám rád kabriolety
Nerád jím v parku,padá tam listí a hmyz na jídlo, pobíhají tam tlusté děti

Nenávidím kabriolety, zhoršují tuhost karoserie, proto se musí spevnit a proto je těžší a dále když jedu kabrioletem, může mi vletět vosa a podobný hmyz do tváře, plus ten hnusný pyl a okolní škodlivé vlivy, nechci mít o tevřenou ozónovou díru nad hlavou o to vážně nestojím
Avatar - T613
29. 7. 2013 16:38
Re: nemám rád kabriolety
zkus si půjčit kabriolet co má čelní sklo, pak nebudeš mít s hmyzem problém
28. 7. 2013 23:20
Re: nemám rád kabriolety
Ano a v době, kdy existují vany i s teplou vodou, se mi zdá naprosto zbytečné, jezdit se koupat k moři.
Avatar - flyboyeda
29. 7. 2013 13:15
Re: nemám rád kabriolety
Moře není až tak teplé jako teplá vana a moře je narozdíl od debilního kabrioletu příjemné
Avatar - eXp10it
29. 7. 2013 10:09
Re: nemám rád kabriolety
Doporučuji se jednou kabriem projet, ať už jako řidič nebo spolujezdec. Člověk má neustále úsměv na tváři a pocit že se vrátil do dětských let. Najednou je i z obyčejného auta, zábavná motokára se kterou se člověk projede rád i jen tak bezdůvodně!
Avatar - flyboyeda
29. 7. 2013 13:14
Re: nemám rád kabriolety
Nejezdím nikam bezdůvodně a nemám rád kabriolety