Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Yeti ve Frankfurtu: První dojmy a video

Škoda Yeti má novou tvář a navíc si ji můžete pořídit i bez „drsných“ plastů. Jak vypadá na živo?
Zpět na článek
11. 9. 2013 13:24
11. 9. 2013 16:54
11. 9. 2013 18:49
11. 9. 2013 19:04
11. 9. 2013 20:02
12. 9. 2013 06:28
11. 9. 2013 13:24
Dobrý obraz i zvuk
Mikrofon by nebyl? 8-s
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Berenika ANTIDIESEL
11. 9. 2013 16:25
Re: TO ASI NEŠLO UDĚLAT NA BATERKY ŽE??
:-) chápu veškerou ropnou loby, že za něco se přeci musí lítat na Hawaii .. Takže SUV na baterky to asi jen tak nepůjde :-) PS: Snad to má alespoň pojistku proti koumákům, aby to BEZ DIESEL FILTRU PEVNÝCH ČÁSTIC nejelo [odkaz]
Avatar - Aladeen
12. 9. 2013 06:29
Re: TO ASI NEŠLO UDĚLAT NA BATERKY ŽE??
čo ?!
Avatar - Aladeen
12. 9. 2013 06:32
Re: TO ASI NEŠLO UDĚLAT NA BATERKY ŽE??
:yes: ja som takmer nič nepočul cez ten šum a hluk z okolia ....
Avatar - donPedro
11. 9. 2013 13:34
Facelift na 1/2 cesty
No když už přišel nesmiřitelný požadavek od vedení že musí přední kulaté světla pryč, tak to pak ale chtělo "liftnout" i ty tak trošku roomstroidní horní části bočních dveří (předních i zadních) a dle aktuálního designového jazyka zahranit, jenže to by pak zas stálo moc peňouzí.Takto je to facelift bohužel jen na 1/2 cesty, byť to co je "liftnuto" vypadá dobře, jen to až tak nekoreponduje s "neliftnutým" zbytkem. Škoda, IMHO
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Parda71 (BMWfans)
11. 9. 2013 14:27
Re: Facelift na 1/2 cesty
Souhlasím. Navíc to udělali úplně obráceně. Předek, který byl stále svěží a originální úplně překopali a zadek, který je sice jednoduchý, ale už zastaralý, ponechali. Za mě asi nejméně povedený facelift od Škody co kdy udělali 8-s
11. 9. 2013 15:01
Re: Facelift na 1/2 cesty
Ty by jsi chtěl novej model... Už jsi viděl,že by se při faceliftu dělala nová karoserie? >:D
Avatar - donPedro
11. 9. 2013 16:07
Re: Facelift na 1/2 cesty
Sorry error, nějak mi nedošlo že přední, potažmo zadní nárazníky se světly součástí karoserie asi jaksi nejsou, nebo co. No ale ne že by ten facelift byl jako ouplně chucpe, to zas ne-e. Ovšem zrovínka košer taky ne, a myslím že to ví i mistr Kabaň (neb jeho marný boj za přední kulatá světla) jen to logicky přiznati nemůže. A navíc na domácí (a taky na jakoukoliv premii) mám já holt přísnější metr. Býti to třeba u "nějakýho frantíka" tož nad tím mávnu rukou ;-)
Avatar - Bubáq
11. 9. 2013 16:54
Za mě:
Celkové hodnocení: 3
+ Je to o trochu více moderní designový jazyk (upravený předek);
- Zadní svítilny bez faceliftu (míním tvar svítilen, ne jen tvar diodových trubic);
- Ztráta charakteristické tváře Yetiho (ty "mlhovky" klidně mohly zůstat, jen by byly tvarově uzpůsobeny celku);
- Nadále velmi nízká opěradla sedadel ve 2. řadě;
- Nadále velmi nízko uložený displej navigace (infotaimentu);

Vím, že požaduji nákladné změny, ale bez nich je výsledek fakt hodně rozpačitý! To už bych yetiho nechal raději beze změn, původní se mi líbil více. Viz harmonie předku a zadku....
Rozbalit vlákno
4
11. 9. 2013 19:04
Re: Za mě:
- Nadále velmi nízko uložený displej navigace (infotaimentu);
Presne tak, ten displej pri kolene je katastrofa... :no: ako celé auto... 8-s
Avatar - 3_diamanty
11. 9. 2013 20:02
Re: Za mě:
u koncernu VW nic nove.... tam vsetky auta maju navigacie kdesi vpravo dole pod kolenom [odkaz] [odkaz] [odkaz] [odkaz] .... a oni si hovoria majtri ergonomie 8-s , ved to je zivotu nebezpecne pocas jazdy sledovat ten ich displej kdesi dole mimo zorne pole sofera ked soferuje
Avatar - Aladeen
12. 9. 2013 06:28
Re: Za mě:
Cítim korupciu , pretože za 3 to byť nemôže , je to až príliš dobrá známka ... ;-)
Avatar - donPedro
11. 9. 2013 18:10
Škodo-Seatí O.T.
Sorry za drobné OTčko, tím nemyslím obrněný transportér (i když co my víme, že). Nevím třeba zda-li to nějak v té článkové a diskusní vřavě zapadlo a mi tak uniklo, otázka zní: dostane i Seat Toledo svůj SpaceBack, nebo tak něco?
Rozbalit vlákno
1
Avatar - JGucci
11. 9. 2013 18:18
Re: Škodo-Seatí O.T.
Cetl jsem, ze Seat SpaceBack nedostane, jelikoz ma v teto tride Leon
Avatar - rohYpnol
11. 9. 2013 21:26
Boleslavský quasimodo
Tohle mluví za vše:

[odkaz]

V dolní části naprosto kýčovité a samoúčelné 3 otvory, zřejmě aby se s tím dobře nabírala hlína, když to je ta offroad verze 8-s 8-s

K tomu naprosto hluché místo nad mlhovkami vylněné opět naprosto kýčovitým svislým žebrováním. Dále kryt předních světlometů, který rovnou přidává mračítka... Proč? Že by základní tvar stětlometů byl tak nepovedený?

Yeti zůstává technicky na výši, ale design? Naprostá Čína v negativním smyslu...

Duster je doslova princeznou Krasomilou, Yeti je vzhledový přešlap :-!
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Aladeen
12. 9. 2013 06:24
Re: Boleslavský quasimodo
:yes:
12. 9. 2013 08:25
Re: Boleslavský quasimodo
:yes:
12. 9. 2013 09:25
Re: Boleslavský quasimodo
To samé pořád píšeš pod každý článek o novém Yetim.

Mi se to taky nijak extra nelíbí, ale počkám na osobní setkání.
Nevěřím tomu, že by Kabaň byl schopen zmrvit proporčně vynikající auto.
Avatar - Iv8
12. 9. 2013 09:55
Re: Boleslavský quasimodo
Kabaň je určitě dobrý (za 3) designér, ale také dělá jen to, co je mu jeho nadřízenými zadáno/dovoleno/nařízeno a nakonec odsouhlaseno.
12. 9. 2013 10:44
Re: Boleslavský quasimodo
A teď je tu otázka. Jaký designér dobrý opravdu je?

Ten, co dostane volnou ruku a může tvořit na co si jen pomyslí?

Nebo ten, který dostane limity v podobě historického odkazu značky, jejího místa na trhu či směřování na jistou sortu zákazníků, a musí z takto sešněrovaného zadání vytvořit něco, co bude mít nějaký úspěch?
Avatar - Iv8
12. 9. 2013 11:00
Re: Boleslavský quasimodo
Máš pravdu, já jsem měl na mysli to, že nemůže v rámci koncernu dělat zázraky a být lepší/pohlednější než mateřská (VW) značka. Jako nakonec celá Škoda.