Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Opel Corsa E slaví 30.000 objednávek, zatím se ještě ani neprodává

Opel slaví s novou Corsou úspěchy ještě před uvedením na evropský trh. Objednalo si ji už 30.000 zákazníků.
Zpět na článek
24. 10. 2014 08:32
24. 10. 2014 09:01
24. 10. 2014 10:29
25. 10. 2014 21:31
24. 10. 2014 08:32
no toto
Němci asi nečtou auto.cz, to by si jistě objednali místo Opla FIII :-)
Rozbalit vlákno
2
24. 10. 2014 08:48
Re: no toto
Proč jenom Němci ? Řeč je o evropských objednávkách a o Fábii už vůbec ne.
Avatar - Ja Prvni 123
24. 10. 2014 09:01
Re: no toto
To byl "vtipek", ironie.
;-)
Jinak kdyz uz bych musel nebo chtel jezdit nemcem, tak prave timhle.
Docela se mi to libi a jsem ochoten technice verit.
24. 10. 2014 09:04
V pondělí vyjde SM s prvním testem Corsy.
Už se těším na škodováckou analýzu konkurence, tzv. test Světa motorů. Tipuju obrovské upozorňování na nízko položený středový displej přístrojové desky - tam kde ho donedávna měly všechny Octavie a nevadilo to. Nebo třeba jízdní vlastnosti, nejsou špatné, ale například u Fábie mají testující redaktoři "jistější pocit". Objem kufru - pár litrů na ty s největším schází, a to se počítá ! No a kde je škrabka na led ? Tak jsem zvědavý co vytestují.
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Stefič
24. 10. 2014 09:31
Re: V pondělí vyjde SM s prvním testem Corsy.
nemáš číst nesmysly a spíš bych ti doporučoval zvednou zadek a obě auta si jít vyzkoušet...Neboj, je to zadarmo. Stojí to jenom čas
Avatar - Ozzman
24. 10. 2014 09:51
Re: V pondělí vyjde SM s prvním testem Corsy.
Když ono to občas v těch testech takhle bývá... u jedné automobilky něco vadí, u druhé to bývá promíjeno.... I nezaujatý člověk tohle občas vidí.
Avatar - Stefič
24. 10. 2014 10:26
Re: V pondělí vyjde SM s prvním testem Corsy.
tak kdo není zaujatý, že...Proto říkám, že názor si musí udělat každý sám na základě osobní zkušenosti
Avatar - Ozzman
24. 10. 2014 12:57
Re: V pondělí vyjde SM s prvním testem Corsy.
S tím souhlasím :-)
24. 10. 2014 13:25
Re: V pondělí vyjde SM s prvním testem Corsy.
Testy a autoweby jsou jen součástí marketingu jednotlivých výrobců. Je třeba se na to tak dívat a nečekat nějakou objektivitu. Nezávislost by snad přišla s webem nebo jiným médiem placeným jen čtenáři/diváky. Ale i tam to není tak jednoduché, protože i redaktor má svoje osobní preference, které se často někde mezi řádky objeví.
24. 10. 2014 09:56
Re: V pondělí vyjde SM s prvním testem Corsy.
Myslím, že VOSA má tak trochu pravdu a celkem k tomu už není co dodat. I když pokud se nepletu, tak Déčko bylo v roce 2008 auto roku a porazilo roomster..??

Takže, ti kdo ví a Corsu znají se nedoví nic nového a max se pobaví výše popsanými výroky a Ti kdo neví a auto je zajímá si ho půjdou vyzkoušet...

Spousta lidí zapomíná že redakční testy ať už jsou od kohokoliv jsou jen názory testujících v porovnání v tom v čem všem jeli za jejich testovací kariéru. A to se absolutně neshoduje s dojmem, které to auto dělá třeba na člověka, které nikdy v takovém autě nejel nebo je to jeho první - nebo druhé auto...

Takže koho nezajímá kufr a simply clever síťky a škrabku si za 30,-kč koupí u čerpačky, dá přednost sexy Corse která je napěchovaná technikou a pokaždé když přijde k auta na parkovišti, nebude mít pocit zaškatulkování se, mezi dalších 200 fabií stojících vedle.
24. 10. 2014 10:29
Překvapení...
Tolik objednávek jsem nečekal. Většina lidí pozná, že jde pouze o velkej FL, tím pádem mě množství zájemců až zaráží. Jistě, že u městskýho auta většina lidí ocení roztomilejší čumák, než jednoznačně novou konstrukci, ale na úspěch pouze revidovaný Corsy bych při jejím představení nevsadil ani cent.
Prostě uznávám, že jsem se zmýlil, byť ten úspěch úplně nechápu. ;-)
Rozbalit vlákno
7
Avatar - 3_diamanty
24. 10. 2014 11:22
Re: Překvapení...
niekde sa uvadza ze novy opel tuto zmenu oznacuje ako nova generacia..... skelet sice ostal ale vznikli dost velke zmeny nielen na exterieri, interieri a motoroch ale aj na podvozku a aj ohladom pouzitia novych materialov

ja to vnimam ako novy model.... a aj na mna tak posobi..... presvedcivo to opel zmakol a mne sa nova corsa E uz konecne paci ( sucasna corsa ma nechavala chladnym ) .... uz to vyzera tak ako si to u maleho auta predstavujem ... vyzera fajn... ak budu dobre ceny mozno bude stat za to omrknut to auto aj osobne casom.... paci sa mi .... zaujimavy kandidat k i20 alebo fabii :yes:
Avatar - Ozzman
24. 10. 2014 13:02
Re: Překvapení...
Nepasl nedávno že Opel je k ničemu?
24. 10. 2014 14:31
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
24. 10. 2014 13:30
Re: Překvapení...
A co tě na tom čísle zarazilo? Není to poprvé, kdy PR Oplelu pouští čísla objednávek s cílem vyvolat pocit, že jde o úspěšné auto. Pokud vezmeš, že v tom čísle jsou objednávky nových aut pro prodejce z celé Evropy, tak to číslo je celkem normální v této kategorii. Jde jen o měsíční prodej.
Avatar - twistedTSD
25. 10. 2014 11:14
Re: Překvapení...
Opel se s tím chlubí snad u každého nového modelu. Podstatnější mi přijde, jaké budou dlouhodobé prodeje.
Avatar - Ja Prvni 123
24. 10. 2014 13:34
Re: Překvapení...
No.. v této logice má třeba Passat jen dvě generace.. každou asi se čtyřmi facelifty...
;-)

Ne, že bych s tím v zásadě nesouhlasil.

Na druhou stranu - právě proto chápu počet objednávek. Corsa byla dobré auto.. jen trochu "mdlé". Teď vypadá líp, s původní technikou.
Avatar - twistedTSD
25. 10. 2014 11:23
Re: Překvapení...
Tohle jsem nějak nepochopil - K modernizaci mezi dvěma (regulérními) generacemi došlo u Passatu snad vždy jen jednou.

Osobně bych Déčkovou Corsu označil jakkoli, ale ne jako mdlou...Vlastně, jako mdlou bych označil právě Éčkovou, a Déčkovou jako mnohem "roztomilejší".
25. 10. 2014 21:31
hm
ty jo, ta vypadá. to bych ji teda musel vidět z blízka než bych ji koupil. ale určitě vetší originál a nápad než "naše" fabia která zase bude všude a bude to nuda. ikdyž na tomto servru jsou z ní hotoví. myslím že corsa je ve své třídě 3 v evropě?kolik už, 20 let?to taky o něčem svědčí
Rozbalit vlákno
0