Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz Sprinter základem pro dodávky UPS

Společnost UPS zvolila Mercedes-Benz Sprinter jako nový základ pro svá rozvážková vozidla v tradiční barevné kombinaci hnědé se zlatou.
Zpět na článek
5. 1. 2015 09:47
5. 1. 2015 12:03
5. 1. 2015 17:45
5. 1. 2015 23:21
Avatar - pumpkin
5. 1. 2015 09:47
u nás?
U nás sa tieto americké verzie s posuvnými dverami neoplatia? Vídam len klasické hnedé Sprintery a Ducata.
Niekto mi raz spomínal, že u nás to funguje ako taxi, teda na živnosť s vlastným vozidlom. Môžno to je dôvod.
Rozbalit vlákno
3
5. 1. 2015 12:03
Re: u nás?
U nás to funguje presne tak ako vravíš.Preto tvoria vozový park najmä Jumpery.Okrem toho, UPS na Slovensku zastupuje dcérska spoločnosť SPS ktorá nemá takmer žiadne predpisy čo sa týka dodávok, okrem veľkosti nákladového priestoru.Takže všetky tie police a podobne v tejto nadstavbe by boli viacmenej zbytočné. :-)
5. 1. 2015 17:45
Re: u nás?
ja mam k tejto spolocnosti(a dalsim) blizko a ano, kurieri su zivnostnici, auta pokial viem su limitovane na citroen/pezot a este aj opel kedze vyraba rovnake auta, musia byt stare max 5 rokov.
Ale ups sa na SK vytrati, kedze SPS planuje rebranding, bude baliky dodavat pre tuto znacku, ale uz pod svojim menom.
BTW, vlastni ich Post.at (rakuska statna spolocnost), rovnako ako DHLku na sk vlastni deutche post.
Avatar - pumpkin
5. 1. 2015 23:21
Re: u nás?
ďakujem páni za info. :yes:
5. 1. 2015 15:32
Klimatizace?
Je to fajn pokud budou mít i klimatizaci. Já se vyděsil v létě když mi přijela kurýrka jak kdyby právě vylezla z bazénu...
Jinak v hodnocení kurýrních společností je u mě UPS na prvním místě.
Příjemní a vstřícní řidiči a hlavně ze zahraničí blesková rychlost doručení :-)
Rozbalit vlákno
0