Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Trocha nostalgie. Pamatujete si ještě tyto reklamy na Škodovky?

Těžko se tomu věří, ale Škodě Fabia první generace bude letos v září už sedmnáct let. Pamatujete si na její dobovou reklamu?
Zpět na článek
8. 8. 2016 16:02
8. 8. 2016 16:32
8. 8. 2016 17:20
8. 8. 2016 23:14
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
8. 8. 2016 23:18
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
9. 8. 2016 15:48
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
8. 8. 2016 23:20
9. 8. 2016 07:24
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
9. 8. 2016 10:37
9. 8. 2016 15:51
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
9. 8. 2016 10:53
9. 8. 2016 15:53
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
9. 8. 2016 08:02
13. 8. 2016 14:18
8. 8. 2016 15:57
Prosím, prosím víc Škodovek, už si je moc
nepamatuju a ani na cestách jich už není tolik jako dřív. Jsem vděčný za každku zprávu o Škodovkách! Vždyť Škoda je naše auto :yes:

:-!
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Pepa_007
8. 8. 2016 20:24
Re: Prosím, prosím víc Škodovek, už si je moc
... naše auto. Dobrej ftip. :-)
Avatar - Pradeda77
8. 8. 2016 16:02
Fabia
Actualni Fabia je slaby odvar oproti te originalni... :-!
Rozbalit vlákno
2
8. 8. 2016 16:32
Re: Fabia
To nevadí, prostřelená slepice každý den >:D
Avatar - Googelit
8. 8. 2016 17:20
Re: Fabia
joooooo, Fabia ruleeeezzzz :-! :yes:
Avatar - Ja Prvni 123
8. 8. 2016 18:57
Tak pry uz jsem hlasoval...
ale ani jsem to nemel v umyslu.
Vnucuje se ale otazka, kdo tedy hlasoval za me...?
A jak casto vlastne hlasuju... a nevsimnu si toho?
:-(
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Pepa_007
8. 8. 2016 20:25
Re: Tak pry uz jsem hlasoval...
U mě to bylo to samý. "Prý už jsem hlasoval."
Je to prostě hlas lidu. A ten se již projevil.
Avatar - pumpkin
8. 8. 2016 20:30
Re: Tak pry uz jsem hlasoval...
Aj ja som už vraj hlasoval. 8-s V redakcii je taká uhorka, že už hlasujú aj za používateľov. >:D

No v každom prípade najviac ma chytila za srdce reklama na Octaviu II. Skladbu "I Try" od Frameless si dodnes rád vypočujem a zároveň po 12 (!) rokoch stále oceňujem nadčasový dizajn. Spolu s Fabiou I sú to pre mňa najkrajšie škodovky od čias VW Group. :yes:
Avatar - white label
8. 8. 2016 21:34
Re: Tak pry uz jsem hlasoval...
To je ještě v pohodě, představ si, že by se to týkalo sexu...
Pak by to vypadalo následovně:
"Vnucuje se otázka, kdo tedy ...al za mě...?
A jak často vlastně ...ám a nevšimnu si toho? :-( " >:-[] ;-)
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
8. 8. 2016 23:14
Re: Tak pry uz jsem hlasoval...
No... Z iPadu sa pre istotu hlasovat vobec neda...

Auto.cz ma svoje problemy, ale ignorovat najpouzivanejsiu platformu mobilneho internetu (iOS vs Android 7:1), mi pride ako amaterizmus najhrubsieho zrna... A to aj napriek tomu, ze 7:1 je globalny, nie cesky, mobile internet usage.

No nic, skusim zajtra inu platformu, mozno sa dozviem, ze som tiez hlasoval...

EDIT: Windows 10, Chrome. "Již jste hlasovali"
A nie je to AdBlockom.
Avatar - twistedTSD
9. 8. 2016 10:33
Re: Tak pry uz jsem hlasoval...
"Z této IP adresy už bylo hlasováno"...což o to, s IP adresami je vždy potíž a dávno neplatí, že jedna IP adresa (z pohledu druhé strany) = jedna osoba nebo i domácnost. Ale v tomto případě bych se nedivil, kdyby šlo spíše o chybu ankety.
8. 8. 2016 20:48
reklama na schade
vzdy cilila na de*bily mdleho rozumu, kteri ji pak take zakoupili
Rozbalit vlákno
5
Avatar - white label
8. 8. 2016 21:36
Re: reklama na schade
Pokud by to byla pravda, musel bys sám vlastnit minimálně jeden kousek...
9. 8. 2016 00:07
Re: reklama na schade
V jeho pripade skor celu flotilu Skody >:D >:D >:D
9. 8. 2016 11:35
Re: reklama na schade
mas pravdu i ja jsem byval deb*ilem. uz jsem vylecen a nastesti jiz nejsem ubozak co v tom jezdi protoze musi.
13. 8. 2016 14:25
Re: reklama na schade
tak ne kazdej * si nutne koupi skodovku, ze jo ;-)
9. 8. 2016 08:54
Re: reklama na schade
No ty máš v tý palici teda dobře vymetýno >:D >:D
Avatar - HitmanPB
8. 8. 2016 22:18
Že vraj "již jste hlasoval" alias trolling na auto,cz
Veľmi zaujímavé - toto je asi MATRIX >:D

Ako som si všimol, tak zopár ľudí, o ktorých acz nepredpokladalo, že klikne na tento článok, bolo hrubo zneužitých, čo je fakt hnus najhrubšieho zrna :no:

To, že sa tu manipuluje s verejnou mienkou je verejné tajomstvo, že pri diskusiách využívajú tzv. trollov je tiež verejné tajomstvo. Že sa však medzi týchto trollov - ako som zistil - dostali aj niektorí, doteraz mnou uznávaní diskutéri, z toho mi je na zvracanie... 8-s
Rozbalit vlákno
9
Avatar - white label
8. 8. 2016 22:39
Re: Že vraj "již jste hlasoval" alias trolling na auto,cz
Tady už jsou někteří chronicky posedlí teorií spiknutí tak, že k údajnému jasnému "zneužití" už nepotřebují ani možný motiv.
Všechny reklamy v anketě jsou pouze na produkty značky Škoda, takže co se dá ovlivnit u toho hlasování a hlavně ve prospěch koho???
Navíc jsou tam uvedeny jen procenta, bez absolutních čísel. Chtělo by to přemýšlet o něco rychleji, než psát.
Avatar - HitmanPB
9. 8. 2016 21:33
Re: Že vraj "již jste hlasoval" alias trolling na auto,cz
Som vedel, že zareaguješ ;-)

Preboha, prečo to zrovna Ty vysvetľuješ tieto sr**ky a ešte takýmito stupídnymi argumentmi ? To admini z wvacz.cz nevedia vysvetliť, čo sa stalo ? :-)

Citujem z tvojej odpovede: "Všechny reklamy v anketě jsou pouze na produkty značky Škoda, takže co se dá ovlivnit u toho hlasování a hlavně ve prospěch koho??? ".

Takže acz môže písať čo chce, používať údaje svojich registrovaných užívateľov na manipuláciu. ?

Hovorí Ti niečo zneužitie údajov ??? Áno, môžu moje poskytnúť na reklamné oslovenia aj keď to si ešte v podmienkach pozriem, ale v žiadnom prípade nemôžu modifikovať moje názory a tvrdiť to, že som v nejakej ankete alebo diskusii mal nejaký názor !!!! Tebe by sa to páčilo ? Vži sa do mojej situácie, resp. do situácie ľudí, ktorí boli zneužití. Ak nie si svojprávny a si zvyknutý, že niekto iný hovorí tvoj názor za teba, tak to je tvoj problém, ale ja svoj názor vždy vyjadrujem osobne a nepotrebujem na to nejakého cudzieho pejka, aby sa vyjadroval v mojom mene !!!!

Ak ti dobre platia a máš na to žalúdok, tak super, pokračuj v tom...

Ad Bacilonosič: Keď nevieš wocogo, tak nerob zo seba blbca...
Avatar - white label
10. 8. 2016 00:03
Re: Že vraj "již jste hlasoval" alias trolling na auto,cz
Jsem si všiml, že víš všechno už dopředu..., proto se divím, že tu ještě pořád chodíš a necháváš se dobrovolně dál "zneužívat".
Mnohem horší, než nevědět "wocogo", je nevědět "wocogo" a přitom si myslet, že všechno víš... :*)
Avatar - HitmanPB
10. 8. 2016 21:13
Re: Že vraj "již jste hlasoval" alias trolling na auto,cz
Odpoveď hodná inteligenta...

Bože, ty Si ale komediant, je mi z Teba na zvracanie...

Ja budem chodiť tam kam chcem a písať svoje názory podľa svojho najlepšieho svedomia kde chcem. Nikdy nikoho neurážam a je smutné, že zrovna ty si sa tu postavil do pozície osvieteného a pritom sa ten príspevok teba absolútne netýka.
Tvoje odporúčania, kde mám chodiť alebo nechodiť mám vieš kde ? áno v p-čku. Staraj sa o seba a nie o mňa. Alebo máš nejaké mindráky, ktoré si potrebuješ riešiť ?

Tak to Ti navrhujem navštíviť psychologa...

P.S. Napíš ako chlap - prečo riešiš niečo čo sa týka auto.cz a nie teba ??? že by ten troll ? ;-)
13. 8. 2016 14:28
Re: Že vraj "již jste hlasoval" alias trolling na auto,cz
:-)), hele, ze ty jsi neco pil, ze ti je na zvraceni?
8. 8. 2016 23:14
Re: Že vraj "již jste hlasoval" alias trolling na auto,cz
Chlape.. taki ako ty vymyslia konspiracnu teoriu aj na psie lajno. Zostan radsej pri pozerani toho Matrixu...
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
8. 8. 2016 23:18
Re: Že vraj "již jste hlasoval" alias trolling na auto,cz
Ked ma ten problem cca 50% komentujucich, v case pisania, tak to zavana bud technickym amaterizmom alebo umyslom.

Jedno aj druhe je pruser.
9. 8. 2016 09:47
Re: Že vraj "již jste hlasoval" alias trolling na auto,cz
Tvůj komentář je asi tak stejně důležitý, jako nedávné chlapácké prosby redakci o zrušení účtu na ACZ. Než příště něco vypustíš, raději se přesvědč, že na to máš.
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
9. 8. 2016 15:48
Re: Že vraj "již jste hlasoval" alias trolling na auto,cz
Kedze redakcia nedava priamu moznost zrusit ucet, a na prosby uzivatelov kasle, trolujem vo chvilach osobneho volna dalej. Je to prijemny relax vmietnut raz za cas pravdu do oci horde zaslepenych VAGinistickych fanbois.

K tvojej reakcii na moj komentar len tolko, ze pre teba sameho bola natolko dolezita, ze si k nej napisal komentar. Sice strasne hlupy, ale komentar.

Takze, malicky, ak ti moje komentare nepripadaju dolezite, pozbieraj zvysky sebaucty (ak ti nejake zostali), a nereaguj na ne.

Dufam, ze si rozumieme.
8. 8. 2016 22:50
taky jsem prý hlasoval. super
tak jo, děkuji! a můžete mi říct, pro kterou možnost jsem hlasoval, abych se o tom mohl poděliv v diskusi a nepřipadal si jako hlupák? >:D
Rozbalit vlákno
0
8. 8. 2016 23:20
Cena
Reklamy si nepamatuju, ale co si pamatuju je, že v kombajnu, s 1,9 TDi a výbavě elegance a pár vychytávkama stála 550 000 Kč.
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
9. 8. 2016 07:24
Re: Cena
Jojo, za to si mohol mat Mazdu 323 s 1.8 litrovym benzinom, ktory v reale zral tolko co TDI vo Fabii.
Avatar - twistedTSD
9. 8. 2016 10:37
Re: Cena
Tak určitěěěě... >:D Ty teda perlíš.
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
9. 8. 2016 15:51
Re: Cena
Vidis, ja perlim a ty len kecas....
9. 8. 2016 10:53
Re: Cena
V roce 2005 stála Fabia Combi v eleganci a v TDi cca 450 tisíc, musíš kilo ubrat:-)
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
9. 8. 2016 15:53
Re: Cena
Myslim, ze Brin hovori o cene pred rokom 2000.
9. 8. 2016 07:26
Felda - pozri od 15:09 ...
[odkaz]
Rozbalit vlákno
1
9. 8. 2016 22:26
Re: Felda - pozri od 15:09 ...
>:D
9. 8. 2016 08:02
Trapas
Já to Vaši nostalgii potkám každý den na cestě. Raději bych viděl Ultra Spy top secret Fotky kokodiaka přes umatlany čelní sklo. Alespoň ramínko od stěrače ukažte.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Honza Mička
9. 8. 2016 09:44
Re: Trapas
Dobrý den,

špatně jste to pochopil. Nostalgie není to auto, ale ta reklama, která běžela před sedmnácti lety.

Hezký den,

Honza
13. 8. 2016 14:18
nejlepsi reklama
mne se nejvic libila clarksonova reklama na naftove scirocco. >:-[]
Rozbalit vlákno
0