Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jak odmlžit a odsmradit interiér? Testovali jsme různé vysoušeče!

Nejen při nízké teplotě se projeví problém s hromaděním vlhkosti ve vozidle. Poradíme, jak na něj.
Zpět na článek
4. 3. 2017 16:53
4. 3. 2017 20:24
4. 3. 2017 18:15
4. 3. 2017 19:01
4. 3. 2017 19:23
5. 3. 2017 10:45
5. 3. 2017 15:45
Avatar - rokyta.p
4. 3. 2017 16:15
Přemet Prkenná Podlaha
A jeje, pan Přemet Prkenná Podlaha opět zasahuje >:D Mi se na toto téma líbí tohle video. [odkaz] Světla už jsme zubní pastou leštili, volant obšívali. Tak už zbývá jen vodě odolná bandáž z prezervativu, držáky zubních kartáčků z víček od pet lahví, svařování z autobaterie a raketa poháněná mentosy nasypanými do coly a máme to kompletní. Jen vydržet uf >:-[]
Rozbalit vlákno
0
4. 3. 2017 16:53
Jednoduše
Stačí nekupovat auta, která smrdí a teče do nich >:D
Rozbalit vlákno
2
Avatar - wladyk
4. 3. 2017 20:24
Re: Jednoduše
Je léta známo, že stačí na podlahu umístit misku s rýží (nevařenou) nebo praženou zrnkovou kávou. :yes:
Avatar - JiRkA997CZ
5. 3. 2017 10:02
Re: Jednoduše
Mně do auta neteče, ale v zimě se tam přeci jenom drží vlhko, já všude sbírám Silica gely. Najít se daj skoro vždycky když kupujete boty, v potravinách, nebo několik výrobců pc beden je dává do balení (coolermaster dává hodně velký) . Nacpal Jsem je všude možně a mlha se neutvoří
Avatar - _Karel_
4. 3. 2017 18:15
Zápach
A ta starší dáma v růžovém na úvodní fotografii je tam coby řešení nebo coby příčina zápachu?
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Ada je zase tady
5. 3. 2017 09:28
Když auto smrdí
kupte si nové. S dieselem. Výběr je dostatečný :-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - JiRkA997CZ
5. 3. 2017 10:04
Re: Když auto smrdí
Milý Ádo, vypadá to že nám vycházíte ze cviku, třeba takový Karel_ vás předběhl.
Avatar - Wolfsteen
5. 3. 2017 10:45
A nebo
postavit auto do garáže a nechat otevřené okno >:D
Rozbalit vlákno
0
5. 3. 2017 15:45
O3
Tím se ale řeší pouze vlhkost, pokud již někdo průnik vody do kabiny vozu odstranil, ale problém je mnohdy i ten, že v zimě moc lidí nezapne vůbec aspoň na krátký čas klimu, což je špatně. Díky vlhkosti snadno vznikají plísně a pak je auto plné plísňových spór. Proto vždy na jaro auto před garáží nastartuji, pustím klimatizaci na plno, zapnu vnitřní okruh a hodím na podlahu spolujezdce výkonný generátor ozonu. Stačí 1hod., pak auto pečlivě vyvětrám a je po plísních. Sice používám generátor O3 vlastní výroby, ale dá se za dobrý peníz koupit i na ebay nebo aliexpressu. Zkoušel jsem i různé přípravky, ale jsou dosti málo účinné, nebo to vydrží pouze na chvíli. Dříve jsem to neřešil, ale když jsem začal mít z toho zdravotní problémy, začal jsem to řešit a od té doby nemám problém. Jenom bacha, ať při tom čištění ozonem v uzavřeném voze nikdo v autě nezůstane (lidé, zvířectvo), protože by to pro ně nedopadlo dobře.
Rozbalit vlákno
0
20. 3. 2020 11:49
Polštářky na odvlhčení interieru vozidla
Tak jsem si v 11/2019 zakoupil dva odvlhčovací polštářky (1ks/220Kč), a vskutku se zamlžování oken o 50% zlepšilo, ale co se mi stalo!? Dodržel jsem při vysoušení polštářků pokyn pro vysoušení, dal jsem (pro jistotu 1ks) do mikrovlnné trouby a na 60% s délkou trvání na 6min. Asi po třech minutách jsem slyšel lupání a zvláštní vůni spalování látky. Otevřu mikrovlnku a nevěřil jsem vlastním očím, na každém rohu pytlíku vypálené díry a stovky kuliček sypajících se ven na vnitřní otočný talíř v mikrovlnce. jedná se o jakési kovové kuličky (ocelově lesklé barvy), může někdo poradit co je to za materiál? měl jsem dojem, že v těchto sáčcích budou takové ty průsvitné krystalky které mají podobu jako krystalky hydroxidu sodného tzv. "krtka" na čištění odpadních trubek, sifonů atd. u umavadel, dřezů...Má někdo s těmito polštářky podobné poznatky jako já? Děkuji za informaci, budu vděčný za info příp. radu.
Rozbalit vlákno
0