Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jay Leno představuje Rolls-Royce Silver Cloud Derelict: Jako starý jen vypadá

Silver Cloud (stříbrný mrak) se stal posledním modelem britské značky s rámovou nebo chcete-li podvozkovou karoserií. Jenže tohle auto je takzvaný „sleeper“. Co nabízí pravděpodobně nejrychlejší Silver Cloud? Dozvíte se v "garáži" Jaye Lena.
Zpět na článek
24. 10. 2017 23:15
25. 10. 2017 09:12
Avatar - Barry Lyndon
24. 10. 2017 12:02
pro tyto přestavby mám pochopení jen,
když se jedná o přestavbu na elektromobil. Racionální vysvětlení pro to žádné nemám, prostě se mi to bizarním způsobem líbí... :-)

A vlastně ještě jedna výjimka - 911 Singer, ty jsou fakt parádní... :yes:

Ale RR s motorem z corvety je imho blbost :no:
Rozbalit vlákno
0
24. 10. 2017 23:15
Achjo
Čekal jsem spíš odkaz na youtube kanál Jay Lena...ale kdepak..ACZ si vloží video a místo českých titulků vytvoříme článek dle informací z videa >:D
Takže pro člověka který vládne AJ je článek zbytečný...stejně jako pro člověka který se dívá na videa Jaye Lena. V článku už se bohužel nedozvíme úskalí úprav pro zákazníka z Austrálie atd. atd.
Možná jsem trochu rejpal..nebo jsem zmlsanej z youtube. Ale tenhle článek nestojí za to číst. Dalo by se to krásně rozepsat na téma upravených veteránů...zmínit firmu Mechatronic...Stinger apod. Nebo dohodit nějaké studentce AJ brigádu,aby k videu vytvořila české titulky :-) Další důvod číst na ACZ jen články od dua Vaculík, Dragoun...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Stejsn
25. 10. 2017 09:12
Od chvíle,
kdy jsem viděl v Lancii 037 nacpaný motor TDI se nedivím už vůbec ničemu.
Rozbalit vlákno
0

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku