Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: British International Motorshow 2008: Fotogalerie z výstaviště

Není sice tak velká, ani tak důležitá jako ženevská, pařížská nebo frankfurtská autoshow, ale automobilky i media jí letos věnovaly více pozornosti než v minulých letech.
Zpět na článek
Avatar - DaewooMaster
28. 7. 2008 16:51
Re: Insignia rocks
Pro ty, co byli líní kliknout na ten odkaz, z něj cituji:
"London is the first chance to see Insignia - the new flagship of the Vauxhall range." nějaký znáček na masce nic neznamená, v Anglii to prostě byl a bude Vauxhall. BTW např. Daewoo Racer měl taky na masce znak Pontiacu a nikdo se tady dodnes nehádal, že to není Daewoo, ale pravá amerika... ;-)
28. 7. 2008 13:27
Re: REDAKCE JE V POHODE...
Mne to tak pripadá, že oni také indivídum potrebujú, ako v tej komédii "Blbec na večeru". A mám také tušenie, že si možno toho blbca aj sami vytvorili, veď koľkých už vytočil, urazil, tak mu to vrátili a diskusia išla.A som presvedčený aj o tom, že náš Matelko ani nie je Slovák, len sa na neho cez nejaký translator tu hrá.
28. 7. 2008 11:20
Re: Insignia rocks
ty mudrc master
cervena aj strieborna ma na maske zanak opel "tak asi to bude holden alebo pontiac" nemyslis.........
Avatar - T613
28. 7. 2008 09:58
Re: REDAKCE JE V POHODE...
děkuji redakci, resp. adminovi za reakci. Je přesně taková jaká sem myslel, že bude - nevidím, neslyším! >:D
To bylo před pár měsíci keců o nutnosti kultivace diskuzí ;-\
Avatar - DaewooMaster
27. 7. 2008 10:59
Re: Insignia rocks
Až na to, že tam žádný Opel není! ;-) Jinak ano, ten Vauxhall je docela pěkný. :-) Zde máš kdyžtak seznam vystavovatelů:
[odkaz]
neregistrovaný "tatra1"
27. 7. 2008 10:52
Re: Fiat 500 in electric
Ja stebou souhlasim.

Fiat 500 rozhodne velke sance, jelikoz je vnitrek velmi pekny a kvalitni. Ja jsem sedel v tech elektrikach ve ctvrtek, a nejvic mne znechutilo to zpracovani plastu ve vsech rovinach. Ono je rozdil ty elektriky videt z peti metru nebo sedet v nich a videt to licovani plastu etc.

Ja si myslim, az velke automobilky vyjedou kazda s jednim elektromobilem jako cast povine nebidky, tak tyto male irmy dostanou na prak, tedy vetsina z nich. Ne, ze bych ji to pral, ale vidim to tak.
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
27. 7. 2008 09:40
Re: British International Motorshow
Avantime je auto pro specifickou skupinu lidí. To není jako M5 Touring... >:D
27. 7. 2008 09:04
Fiat 500 in electric
Chválim Nice. Presavba 500-ky na elektriku by sa mohla vyplatiť. :yes:
27. 7. 2008 07:05
Re: REDAKCE JE V POHODE...
...redakce si to uziva, sprostak sem, blbec tam. Kdyz nekdo extremne vybocuje z rady, davy cumilu z jinych stranek tahnou se na auto.cz a prohlizeji clanky, diskuze, zvysuji navstevnost a ctou reklamy ;-) . Zkus napsat nejake sproste slovo, dostanes pres prsty. Chovej se jako dementni hulvat a jsi vitan! :no:
27. 7. 2008 00:32
Insignia rocks
krasny Opel :yes: na fotkach posobi velmi fotogenicky. K tomu skvele motory a technika. Ma vsetky predpoklady pre uspech, ale musi sa vymanit z tiena malo uspesnej Vectry C, navyse teraz je v strednej poriadne horuco...

skvela praca Opel,GM :yes:
27. 7. 2008 00:10
Re: British International Motorshow
Už tvůj nick a tvoje vyznání nemá pravdu >:D
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
27. 7. 2008 00:01
Re: British International Motorshow
Poky, jak s to myslel?
Připoměň mi jeden příspěvek u kterého bych snad neměl pravdu ;-)
26. 7. 2008 22:06
Re: British International Motorshow
Jo, to je jeden z mála příspěvků, kdy máš pravdu >:D
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
26. 7. 2008 22:00
British International Motorshow
Stálo by za návštěvu...
Avatar - Pekelná Micinka
26. 7. 2008 21:49
Re: VZKAZ PRO REDAKCI
A já budu mít dalekohled, mávat a křičet "Ládung" "Foja"! >:-[]
Avatar - T613
26. 7. 2008 20:48
Re: VZKAZ PRO REDAKCI
Nekecej a podávej munici! >:-[]
26. 7. 2008 20:31
Re: VZKAZ PRO REDAKCI
Mě nevadíš, ale klidně vystřel! >:D
26. 7. 2008 20:30
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - T613
26. 7. 2008 18:43
VZKAZ PRO REDAKCI
Vážená redakce opravdu je nutné, aby jsme zde museli trpět jisté individuum, které neustále ostatní uráží?? Ale proč to tu píšu.. to je jako mluvit do větru ;-\