Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

British International Motorshow 2008: Fotogalerie z výstaviště

Ondřej Láník Ondřej Láník 26. 7. 2008 • 17:09
84
19
Zobrazit náhledy (84)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Není sice tak velká, ani tak důležitá jako ženevská, pařížská nebo frankfurtská autoshow, ale automobilky i media jí letos věnovaly více pozornosti než v minulých letech.

Letošní British International Motor Show se otevřela návštěvníkům tento týden. K vidění bude až do příští neděle (3.8.2008) více než 60 značek, z nichž několik z nich obvykle vůbec neopouští britské ostrovy. Naopak, některé důležité (včetně Škody) schází.

Nejdůležitější automobilová výstava ve Velké Británii se koná v londýnském areálu ExCeL, kde je ve všední dny otevřeno od 10 do 21 hodin, o víkendech pak do 20 hodin. Vstupné pro dospělého činí 10 liber ve všední dny a 14 liber o víkendech. Statickou výstavu doplňuje řada doprovodných akcí přímo v areálu výstaviště.

K velkým novinkám British International Motor Show 2008 patří Opel Insignia, Ford Fiesta, Nissan Qashqai+2, inovovaný Bentley Continental Flying Spur nebo studie roadsteru Honda OSM.

Témata
28. 7. 2008 16:51
Re: Insignia rocks
Pro ty, co byli líní kliknout na ten odkaz, z něj cituji:
"London is the first chance to see Insignia - the new flagship of the Vauxhall range." nějaký znáček na masce nic neznamená, v Anglii to prostě byl a bude Vauxhall. BTW např. Daewoo Racer měl taky na masce znak Pontiacu a nikdo se tady dodnes nehádal, že to není Daewoo, ale pravá amerika... ;-)
28. 7. 2008 13:27
Re: REDAKCE JE V POHODE...
Mne to tak pripadá, že oni také indivídum potrebujú, ako v tej komédii "Blbec na večeru". A mám také tušenie, že si možno toho blbca aj sami vytvorili, veď koľkých už vytočil, urazil, tak mu to vrátili a diskusia išla.A som presvedčený aj o tom, že náš Matelko ani nie je Slovák, len sa na neho cez nejaký translator tu hrá.
28. 7. 2008 11:20
Re: Insignia rocks
ty mudrc master
cervena aj strieborna ma na maske zanak opel "tak asi to bude holden alebo pontiac" nemyslis.........
Avatar - T613
28. 7. 2008 09:58
Re: REDAKCE JE V POHODE...
děkuji redakci, resp. adminovi za reakci. Je přesně taková jaká sem myslel, že bude - nevidím, neslyším! >:D
To bylo před pár měsíci keců o nutnosti kultivace diskuzí ;-\
27. 7. 2008 10:59
Re: Insignia rocks
Až na to, že tam žádný Opel není! ;-) Jinak ano, ten Vauxhall je docela pěkný. :-) Zde máš kdyžtak seznam vystavovatelů:
[odkaz]

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku