Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Zlepšilo se to, ale pořád má záď, která působí
KANKUNEN
| 2. 8. 2018 17:09
jak bouda na Polonezu. Civic combi bylo to samé. [odkaz]
pašík
| 2. 8. 2018 18:14
O vašem zdravém rozumu silně pochybuji pokud srovnáváte zádní část s odkazem, který jste uvedl.
Jinak za mě pěkná, mít ty prachy, neváhám.
JirkaV8
| 3. 8. 2018 04:06
Auto je to dobré, prostorné, spolehlivé, dobře a pohodlně jezdící. Jen je prostě světové a středoevropský vkus není majoritní. Z toho downsizingu mám ale trochu obavy. Už 1.7 naftu oproti 2.2 pan Vaculík moc nechválil.
Menší (větší) schíza....
fostek
| 2. 8. 2018 17:47
Tak do velkýho SUV ti nedaj než 1.5 beneli
Řekl by sis ...ok ok, je to tlak doby, japanojezdci jsou stejně dieselofobní...je to jejich styl

...a pak ty strupy vyrukujou s dieselem do Civicu… 8-s :-)
Mě diesel neva...ale má bejt spíš ve velkým SUV, co třeba táhne karavan, než v HB...kde pomalu přestvá dávat smysl, což uznám i já.
Menší (větší) schíza....
_Karel_
| 2. 8. 2018 19:41
:yes:
Ještě...
fostek
| 2. 8. 2018 17:50
ten pětikunovej štítek s rádoby head-upem je jako vtip, nebo jde o součást nějakýho sociálního paketu?
:no:
A nej motor 4x4 jen s CVT? Vsadil bych se , že je to zlý a že bude mít na koului pěkně málo - btw podle toho poznáš střep. Aby náhodou neměl míň, než nižší verze.
Ještě...
car
| 2. 8. 2018 17:59
No já vím,no..je to jen jedno z nejprodávanějších aut SUV na světě..zkus to tak brát s ty nedostatky pochopit..:-\
Ještě...
H/K_svwet
| 2. 8. 2018 18:51
auto to urcite bude pecka a nadalej aj jedno z najpredavanejsich SUV sveta ale kurnik sopa preco to nemoze mat normalny kokpit ako povedzme sportage alebo tigi.... nejake normalne budiky proste... ach jo... a aj ked honde techno styl v kabine svedci predsa len by som bol radsej za klasicky kokpit ale ok chapem.... inak 4kolka uz stoji 800 tacov a to sa nam zdal vacsi santa fe s 2,4gdi v 4x4 ako nie uz celkom lacny .... ale tak honda je kvalitka to je pravda .. :yes:

PS: inak za mna je toto asi najkrajsie CR-V doteraz a zaroven konecne to ma uz aj vacsiu svetlost podvozka.... uspech tu fakt bude zaruceny.... navyse motory sikovne posadene.. uz ten 127kw v 4x4 bude ideal.. co viac tu treba :yes:
Ještě...
Beefcake
| 2. 8. 2018 21:16
Toto uz je diagnoza.
Ještě...
kyklop
| 2. 8. 2018 21:57
súčasná 1,6 dízel s 9st at má na guli 1500kg, čo je bežná hodnota pre hb z Európy
Ještě...
Beefcake
| 2. 8. 2018 22:28
Ja tam mam s CVT 2000kg a bez turba, tych 1500kg sa mi zda nejako malo.
Cenový paradox
JuckiCZ
| 2. 8. 2018 18:40
Jestli koukám dobře, tak pokud chci benzínovou Hondu se čtyřválcem, která má tažné zařízení, je CR-V levnější varianta, než Civic... Nikdy bych si nepomyslel, že to může nastat ;-/
Výbava
_Karel_
| 2. 8. 2018 19:43
Ceny obou nižších verzí vypadají zajímavě.
Jen nevím, jestli bych si chtěl připlácet za 18" okna. Není to na okna spíš málo?
Výbava
H/K_svwet
| 2. 8. 2018 21:31
ale treba povedat ze to nove CR-V je fesak.... paci sa mi exterier ... a kym predchodca tahal brucho po zemi tak toto uz vyzera podstatne lepsie [odkaz] . velmi sebaisty postoj :yes:
Výbava
webpaja
| 3. 8. 2018 04:27
Pro tebe je taky fešák všechno >:D
Výbava
webpaja
| 3. 8. 2018 04:26
>:-[] :yes:
P
Beefcake
| 2. 8. 2018 21:52
Mimochodom - kto zaregistroval, ze bez nahrady konci Pajero ?
A dalsia namotavka - [odkaz]
Vacsie auto, na novej tuhej platforme, vylepseny X-Mode 2.0, v US s 2.5L, 182k ... :*)
P
fostek
| 2. 8. 2018 22:56
Já. Asi před třema měsícema.
Maj nějakou "Final Editin"
Blesku.
P
Beefcake
| 3. 8. 2018 00:49
Tak to som tu musel vidiet aj ja, len mi to vyfucalo.
P
H/K_svwet
| 2. 8. 2018 23:03
novy forester je paradny ( velkostne uz v podstate nieco ako outlander alebo cherokee ) .... a chcel by som ho vidiet v porovnavacom teste prave s cherokee od jeepu [odkaz] .... ktory v trailhawk verzii mi pride velmi schopny uz v terene... a po facelifte je aj celkom pekny uz hoc mne sa pacil aj pred faceiftom :yes:

PS: ze pajero bude bez nastupcu sa kdesi tu uz pisalo.... ale aspon nepriamo je tu po nom nadalej nahrada v podobe pajero sport [odkaz] hoc je to defakto civilnejsia prerobena L200 ... ale v terene splni to iste a mozno aj viac ako "usedlejsie" pajero... dodnes ma stve ze ho u nas nemame... brutalna kara ... pritom tusim ze na ukrajine ho uz maju... aj bielorusko... ale napriklad v usa tiez nic ale o kusok nizsie v mexiku ho uz opat maju ( pod menom montero sport ) .... preco ale zrovna v eu a sev. amerike nie je netusim.. lebo inak je skoro vsade ... v rusku australii strednej aj juznej amerike... cela juhovychdona azia... arabsky polostrov...
P
Beefcake
| 3. 8. 2018 00:43
Tak to mi uniklo, ak sa o Pajere uz tu pisalo.
Od Jeepu sa to nejak predpoklada, ze bude schopny v terene. A teraz nemyslim tie tailanske jeepy. Pri tych genuine jeepoch je aj ina technika (a cena). Redukcia, uzavierky, motory atd. Forester je zase neskutocny univerzal. Cesta, mimo - vsetko jedno.
Ked vidim, za kolko ine znacky skusaju predavat svoje auta, je to cim dalej, tym lepsia kupa.
Jedenapůlitrový Quasimodo...
webpaja
| 3. 8. 2018 04:31
...tomu pomůžou k prodejům jen zapřísáhlí hondaři. Žádný krasavec to není, motor i přes papírový výkon žádné úchvatné parametry nemá. Palubovka jako mix StarTrek a Citroen CX. Tak nějak hledám, co bych na tom autě chtěl chválit. ;-\
Jedenapůlitrový Quasimodo...
Verny_2013
| 3. 8. 2018 06:41
Jediné co mě napadá k pochvale je cena a výbava základu. Ta je jen o pár tisíc vyšší než Civic se stejným motorem.
honda
dominikferstel
| 3. 8. 2018 09:58
vcelku přijatelné ceny :-)
hyundai
martinekklein
| 7. 8. 2018 09:37
pěkná hondička, akorát trochu dražší ne?