Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Dacia Dokker Van 1.5 dCi Ambiance: Óóó, Dacia (3. díl)

Ukončili jsme tříměsíční test nejprodávanější dodávky do dvou tun. Co odhalilo ujetých osm tisíc kilometrů v zimním období?
Zpět na článek
13. 8. 2018 09:40
13. 8. 2018 14:05
13. 8. 2018 08:01
Podivný článek
"Dacia Dokker vzbuzovala údiv nejen díky originální registrační značce, i když jsme během testu prošly dvakrát policejní kontrolou."
Pokud pominu hrubku (i/y) tak tuto větu jsem si musel přečíst asi 5x, a stejně jsem ji nepochopil.

Celý článek je vůbec psaný podivně, nevím, jestli je to často chybějícími čárkami ve větách, nebo autor prostě používá podobné konstrukce jako ta nahoře.
Rozbalit vlákno
3
13. 8. 2018 08:53
Re: Podivný článek
Těch podivných vět, které nedávajáí smysl, je v článku víc. Asi je to překlad z nějakého zahraničního článku, dělaný narychlo přes automat. Pisálek ho zapoměl opravit a ani ho nečetl. To je úroveň české novinařiny, žumpa všech žump, jen kopírování a žádné vlastní autorské články, fuj.
13. 8. 2018 09:56
Re: Podivný článek
Mňa zase prekvapilo, že test, ktorý sa konal v zime, uverejnia v auguste. Zvláštne.
13. 8. 2018 12:32
Re: Podivný článek
Myslíte, že u zahraničního článku, bude zmiňovaná česká příplatková SPZ?
13. 8. 2018 09:40
RZ
"V obou případech příslušníci přiznali, že originální registrační značka zpoplatněná deseti tisíci korunami se jim jevila podezřelá. „Kdyby byla na nějakém drahém autě, to bychom chápali, ale na Dacii,“ divili se policisté."

Nevěřím ani slovo. Kdyby na tý RZ bylo napsáno třeba Ferrari1, pak neřeknu, ale tenhle příběh je hodně nepovedenej. Stejně jako čeština v článku. No ale něčím být zajímaví musíme, že...
Rozbalit vlákno
1
Avatar - m.z.
13. 8. 2018 14:05
Re: RZ
Příhoda s RZ, je jediné, co vás na článku zaujalo? Mě se zdál docela přínosný, co se týče informací z provozu.