Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - Bubáq
Jsem rád
Bubáq
| 4. 12. 2018 17:45
Vyšší počet prodaných elektrických Porsche nepochybně zlepší stav ovzduší v Evropských metropolích, a hlavně v dieselama zamořené Praze.
U Porsche Praha Smíchov a Porsche Praha tam na severu se už brzy netrhnou dveře a výrobci trakčních baterií se orosí, protože podcenili kapacity svých právě budovaných gigafabrik...
Všechny problémy s dodávkami budou ale vyřešeny přímo bleskově a dva roky po uvedení Taycanu na trh (také v ČR) se dočkají i ti, co pořád ještě váhají s odesláním závazné objednávky a zálohy na účet rakouského obchodního domu Piëchů.
Důležité ale je, že se KONEČNĚ hnuly ledy a civilizace míří ke šťastným zítřkům s větrnými elektrárnami a nabíječkami na každém parkovacím místě v obcích i u všech turistických atrakcí, hradů a zámků.
Zdar elektromobilitě!
Avatar - WinDiesel
Jsem rád
WinDiesel
| 4. 12. 2018 18:10
Máš to naopak, správný progresivista pokrokář zvolá: elektromobilitě zdar !!!!!
PS - zajímalo by mne jestli nablblíci v Norsku stále dotacemi podporují i značky jako je Porsche, a když vidím 3000 zájemců odpovídám si ano. Při ceně několik mega může dělat úspora řádově mega ….. a to se vyplatí, no nekup to !!!!! Mít ty prachy a být Norem, šel bych do toho taky.
Avatar - _Karel_
Porsche
_Karel_
| 4. 12. 2018 18:09
Interiér se mi moc nelíbí a řadička mi evokuje malinkatého šulínka na dvoumetrovém chlapisku. Nicméně auto zvenku je naprosto úchvatné, nevím, jestli jsem kdy viděl krásnější :yes: .
Zákazníci složivší zálohu mají alespoň reálnou šanci, že své auto dostanou dřív, než zestárnou.
Avatar - WinDiesel
Porsche
WinDiesel
| 4. 12. 2018 18:12
2/3 těch co to kupují už staří jsou. To že tím budou jezdit mladé pipiny na věci nic nemění.
Avatar - Googlit
No tak nic
Googlit
| 5. 12. 2018 07:06
Tak to jsem čekal že se tady najde víc fandů chrochtajících pleček s kyselý smradem za výfukem.