Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cukrovkáři za volantem: Nemoc vás může připravit i o řidičák!

Cukrovka nebolí, léta o ní nevíte, a pak se zničehonic přihlásí o slovo. Velmi výrazně ovšem ovlivňuje kondici řidiče, může vás i připravit o řidičák. V čem se skrývá její nebezpečí a jak se mu bránit?
Zpět na článek
6. 1. 2019 18:20
8. 10. 2020 23:39
6. 1. 2019 14:11
Nehorazna blbost
Hned ten prvni odstavec je opravdu nehorazna blbost. Doporucuji autorovi neco si o tom opravdu zjistit, nez zacne psat podobna moudra. To je horsi nez bulvar a to se snazite tvarit se jako seriozni medium?
Rozbalit vlákno
4
6. 1. 2019 15:25
Re: Nehorazna blbost
co konkrétně je tam blbost, krom toho, že je tam trochu neumělě popsána hypoglykemie?
6. 1. 2019 19:43
Re: Nehorazna blbost
No autor tvrdi, ze kdyz na sobe pozoruji priznaky hypoglykemie, mel bych navstivit lekare, protoze se patrne jedna o prvni priznaky cukrovky. Prijde Vam toto tvrzeni pravdive?
6. 1. 2019 22:05
Re: Nehorazna blbost
Celý ten článok zbytočne nafúknutá bublina, poplach tam, kde ho vôbec netreba.
7. 1. 2019 14:05
Re: Nehorazna blbost
Nehorázná blbost vypadá jinak. Nicméně hypoglykemie může být příznakem cukrovky - ale vůbec nemusí. Je to zcela normální fyziologický stav, který občas může potkat každého.
Avatar - VDC
6. 1. 2019 18:20
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
8. 10. 2020 23:39
Cukrovka
Já tedy naštěstí cukrovou netrpím, ale mám známého, který si tím prochází a je to prý peklo. Dokonce mu na to ani už vůbec nic nepomáhá. Já jsem mu teda doporučil tohle https://www.biomag.cz/…abetes-cukrovka/ , ale uvidíme, co to s ním udělá. Zatím to má týden...
Rozbalit vlákno
0