Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
24. 1. 2003 08:02
neregistrovaný "turboleon"
24. 1. 2003 17:59
neregistrovaný "zanta"
24. 1. 2003 21:34
neregistrovaný "impact"
25. 1. 2003 15:54
neregistrovaný "Morfikus"
25. 1. 2003 16:54
neregistrovaný "ace211"
26. 1. 2003 10:41
neregistrovaný "Petr111"
5. 2. 2003 16:37
neregistrovaný "Václav1"
5. 2. 2003 19:32
neregistrovaný "ace211"
5. 2. 2003 22:50
neregistrovaný "joe_st1"
6. 2. 2003 00:00
neregistrovaný "Petr111"
6. 2. 2003 01:11
neregistrovaný "Lapat"
6. 2. 2003 23:57
neregistrovaný "joe_st1"
7. 2. 2003 09:18
neregistrovaný "automobilista"
24. 10. 2003 14:58
neregistrovaný "JPBelmondo"
26. 10. 2003 08:20
neregistrovaný "turboleon"
2. 11. 2003 13:07
neregistrovaný "scorpioXJR"
3. 11. 2003 19:37
neregistrovaný "Country"
3. 11. 2003 20:28
neregistrovaný "alig"
26. 11. 2003 15:01
neregistrovaný "turboleon"
27. 11. 2003 08:02
neregistrovaný "Country"
27. 11. 2003 10:47
neregistrovaný "turboleon"
26. 11. 2003 08:51
neregistrovaný "pierce"
9. 12. 2003 09:55
neregistrovaný "turboleon"
neregistrovaný "turboleon"
24. 1. 2003 08:02
BEll
Měl jsem , či vlastně mám, Uniden. Byl naprd. Koupil bych si BELL, ale nemám jen tak volných 15 tis. Snad kdyby to někde měli na splátky.Otázka je, aby je za rok zase nezakázali.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "zanta"
24. 1. 2003 17:59
Re: BEll
Jo někde jsem to na splátky vyděl.
neregistrovaný "impact"
24. 1. 2003 21:34
Re: BEll
mam takovy dojem ze pokud nekoupis rovnou V1, tak je to akorat vyhazovani penez, ty ostatni znacky za moc nestojej
neregistrovaný "Morfikus"
25. 1. 2003 15:54
Whistler Belltronics USA vs CZ
Zdar lidi, jsem ted v USA, maj tu nadherne levny anti radary..prodavaj tu bud Whistlery 1730A za 40USD nebo belly 906 a 916. Co me ale zajima je to, jesli nekdo nemate zkusennosti s whistlerama, jsou li ok, slysel jsem, ze jedine antiradary, ktere jsou dobre jsou Belly. No a dalsi vec co me zajima je to, jeslti mate nekdo zkusennosti konkretne s Bellem 906 ci 916. Stojej 70 a 89USD. No a pak by mne jeste zajimalo, zda-li budou fungovat u nas, myslim, ze nasi chlupaci pouzivaj Ka frekvence, cili pokud antiradar detekuje ka frekvence, melo by to byt ok?Ne? Diky moc
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "ace211"
25. 1. 2003 16:54
Re: Whistler Belltronics USA vs CZ
No jo ale nefungujou USA anti radary na jiné frekvenci než v CZ ? Mám pocit, že tady ti bude USA radar asi jen na okrasu... Vzhledem k tomu, že police ČR používá radary vyrobené českou firmou v České Republice
neregistrovaný "Petr111"
26. 1. 2003 10:41
Re: Whistler Belltronics USA vs CZ
Belly se stejným typovým ozn. v USA a 2x dražší ty samé typy v ČR jsou dle sdělení Cyberdine úplně něco jiného, zejména softwarově.
neregistrovaný "Václav1"
5. 2. 2003 16:37
Re: Whistler Belltronics USA vs CZ
Dcera mě před 2 roky přivezla z USA Whistler 1605.Jezdil jsem s nim asi 4 měsíce, téměř spolehlivě to indikovalo skoro každou benzínku u silnice ale na policajty s radarem né a né natrefit.Bydlím v Praze v Ruzyni a tam občas policajti měří rychlost na Evropský směrem ven z Prahy.Jednou v sobotu ráno jsem zjistil, že tam opět měří.Vytáhl jsem auto z garáže a hurá na testování.Když jsem sjížděl po Evropský směrem do centra, detektor hulákal u benzinky ale radar ve směru po paprsku vůbec nezaregistroval.Pak jsem pod radarem auto otočil a jel jsem proti radaru a když jsem byl těsně u něj tak detektor jednou pípnul.Opakoval jsem to celkem 3x, vzal jsem si napomoc manželku, která otáčela detektorem čumákem co nejpříměji k radaru ale výsledek byl stejný.Spolehlivá detekce benzínky už z dálky a detekce radaru těsně u něj.Hned jak jsem se vrátil do garáže, vyhodil jsem detektor z auta.
neregistrovaný "ace211"
5. 2. 2003 19:32
Re: Whistler Belltronics USA vs CZ
Vždyť už jsem to chlapi psal. Český radary jsou na jiný frekvenci, takže USA anti-radar i když bude sytémově velmi dobrej tak má v ČR stejně smůlu protože neodchytí frekvenci radaru. Je seštelovanej na to aby hlídal jiné pásmo. Mám pocit, že Bell (tak nějak) prodávané v ČR jsou odladěny a nakonfigurovány na frekvence našich radarů a současně jsou zamezeny poplachy aut. dveří u benzínek...
neregistrovaný "joe_st1"
5. 2. 2003 22:50
us radar detectors
jo je to fakt, us detektory chytaji 3 pasma vysilani naraz, K, X a Ka BAND, temer kazdy ma detekci laseroveho radaru + dalsi ptakovinky typu vysilani dopravnich zprav pres radary :-) ono to fakt v us funguje :-). ten problem je v tom, ze radary Pol. CR jsou Ramery 7 ty jedou ve velmi uzkem pasmu tusim ze je to Xko, ale sire toho pasma je asi tak 10% toho co monitoruji us detektory, navic a to je jejich silna stranka, ramery maji neuveritelne uzky svazek = velmi spatna viditelnost pro detektor, de facto kdyz vam to detektor oznami, v tom okamziku jste mereni a to je trochu pozde. podobne je to u laserovych radaru (maji je chorvati) tam to piskne, ale to jste uz na *zamerovaci* radaru a je to jen oznameni--ok prave jsem vas zmeril. vozil jsem to par tydnu v aute, a muzu vam rict, ze je to hezka hracka a mate se na co koukat a co poslouchat, ale efekt veskrze zadny. proto, jezdete normalne a nemusite se radaru bat, nikdy jsem pokutu za rychlost neplatil (s detektorem, ci bez) a doufam, ze platit nebudu. jezdim normalne a kdyz uz jsem v obci tak jedu tech 55 ... ne ze bych se bal, ale vjede vam tam klucina na kole a mate maler takovej, ze si to zadny z tech co leti po vesnici kilo neumi ani predstavit. tak nez vyhodite 5,10 nebo 15 litru za detektor, radsi jedte nekam na dovolenou trochu nacerpat klidu a za volantem se chovejte jako lidi.
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "Petr111"
6. 2. 2003 00:00
Re: us radar detectors
upresneni - presne parametry jsou verejne na adrese

www.rametchm.cz/…ukty/ramer7m.htm

Take se primlouvam k dodrzovani bezpecnosti namisto vyhazovani penez na antiradary.
neregistrovaný "Lapat"
6. 2. 2003 01:11
Re: us radar detectors
Odpověd na příspěvek joe_st: Absolutně nemohu souhlasit s tvým hodnocením účinnosti zařízení na detekci radarů. Nevím s jakým antiradarem máš zkušenosti, ale jsou velmi odlišné od těch mých...V podstatě mohu řící, že pokuď nejedu více než o 30-50 km/h než je povolenná rychlost, tak nemá v současnosti Policie ČR žádnou šanci, jak mě změřit. Je sice pravda, že Ramery mají velmi úzký svazek paprsků, ale antiradar je schopný reagovat i na odražené paprsky a ty se odráží ode všeho - jiná auta, vozovka apod..........Musím ovšem podotknou, že i přesto, že mám antiradar se snažím rychlosti dodržovat. A to né proto, že se bojím pokut, ale protože to je moje rozhodnutí. Nechci přejet nějaké neopatrné dítě apod....Na druhou stranu policie u nás měří ne na místech, kde by to bylo potřeba, ale vybírá si místa, kde je největší šance vybrat co nejvíce peněz na pokutách......Jízda s antiradarem je daleko pohodovější, protože vím kdy se měří a kdy ne a mohu jet klidněji. A nemusím se bát, že dostanu pokutu za překročení rychlosti někde mezi poli, kde jsem ještě na katastru obce a je tam tudíž 50...
neregistrovaný "joe_st1"
6. 2. 2003 23:57
Re: us radar detectors
to Lapat: ok tak je to tvoje rozhodnuti... (ted nevim co jestli utratit penize nebo prekracovat rychlost)....snazis se rychlost dodrzovat, ale v obci jak ty pises na poli jedes rychleji ... eee... nevidel jsem teda zaparkovanou policejni feldu s radarem v poli, vetsinou pekne nekde uklizenou treba za zastavkou autobusu ci podobne...ale mam dojem, ze prave v tehto mistech by jsi mel jet opatrne, treba ten autobus, vychod ze skoly za rohem, kam ty nevidis, a rikas si...tady je to ok, nic se stat nemuze...jeden stary barak, nikde nic jineho...a ejhle...no nevim v tom se asi vazne neshodnem. myslim, ze za kilo mimo obec ti dneska nikdo nic neudela, a pro me je to naprosto pohodova cestovni rychlost, pri niz mi auto zere tak 4,7l a to me bavi :-)... tak nemam duvod jet rychleji a v obci je to ne o tom co si myslis, ze je bezpecne, ale o respektu k druhym a hlavne o respektu k tomu pravidlu, zakonu, vyhlasce..proste to ze je to nekde napsano. bohuzel v cechach plati, ze zakon je od toho aby se porusoval...a to je velkej prusvih tehle zeme.
neregistrovaný "automobilista"
7. 2. 2003 09:18
Re: us radar detectors
Ohledne nemoznosti zachytit cesky radar Ramer 7 nesouhlasim. 3 roky pouzivam Beltronics Vector 980 dovezeny z USA s moznosti vypnout pasma X,K a ponechat v CR pouzivane pasmo Ka. Dostavam minimalne falesnych poplachu, detekcni schopnost radaru v radu stovek metru. Cenove srovnani muze kazdy ucinit sam: www.beltronics.com novejsi Vector 980 za 340$ (videl jsem mozne koupit v USA na dobirku 270$), tj. neni problem pozadat pratele a nechat si poslat v baliku (odpada clo, DPH). Ceske antiradary viz www.antiradary.cz kde upraveny Vector 940 za 14,9 tis. Kc. Souhlasim ze ceske verze jsou upravene vice na ceske prostredi (maji Ka omezene na pasma pouzivana Ramerem), ale i s dovezenym Vectorem 980 nebo 985 nebude mit uzivatel zadne problemy. Jinak pouzivani antiradaru a prekracovani rychlosti podle me primo nesouvisi, rozumny clovek i s antiradarem jezdi ve mestech/obcich ohleduplne, Policie CR stejne umistuje radary vetsinou tam to s bezpecnosti provozu nesouvisi, pouze kde muzou vybrat nejvice penez - viz "radarove pasti" na D1 apod.
neregistrovaný "JPBelmondo"
24. 10. 2003 14:58
Re: us radar detectors
neviděl jsem antiradar ještě v akci, on je přilepený přísavkou na skle nebo někde u řidiče? to si ho pak může policista všimnout, ne? Také jsem koukal že vector 940 stojí pořád 14900 už skoro rok, je načase ho zlevnit, ne?
neregistrovaný "turboleon"
26. 10. 2003 08:20
Re: us radar detectors
Já mám na palubce, zhruba uprostřed, z leštěnýho hliníku nalepenej na oboustraný lepící pásce takovej držák, vypadá perfektně. Na něm pak je suchý zip, ten mám i na antiradaru /Vector 960/. Když cajti měří, a blížím se místu kde chytají /o čemž samozřejmě vím :-)))))/, tak ho mohu kdykoliv sundat, to samý při běžný kontrole. Je to legální, ale nač provokovat, že ? Na druhou stranu - s antiradarem a novým autem mě ještě nestavěli :-)))))))))))))
neregistrovaný "scorpioXJR"
2. 11. 2003 13:07
je to super
Mám antiradar Bell a jsem s ním naprosto spokojený. Mám ho přichycený přísavkama na předním skle a zatím jsem s tím neměl žádné problémy. Nemám ho proto, abych jezdil jak magor městem stovkou, ale proto, že se člověk někdy zapomene a brzdí o trochu později a kvůli tomu se přece nenechám chytit a nehodlám platit.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Country"
3. 11. 2003 19:37
Ekonomická návratnost ????
Tak za posledních 15 let ježdění jsem platil za rychlost: 60,- Kčs za 72 km/h v padesátce, pak 500,- Kč za 64 km/h ve čtyřicítce a 200 Kč za 56 km/h rovněž ve čtyřicítce. Takže 764,- kaček za 15 let. Když to extrapoluju, tak vychází ještě takslabejch 300 let ježdění :-)), a zaplatím na pokutách 15 tisíc, což je cena antiradaru :)).

No, nekupte ho za ty prachy !
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "alig"
3. 11. 2003 20:28
Re: Ekonomická návratnost ????
mozna se od zitrka ekonomicka navratnost antiradaru prudce vylepsi.....
neregistrovaný "turboleon"
26. 11. 2003 15:01
Re: Ekonomická návratnost ????
Jo zní to logicky, jenže... Nejde jen o pokuty. Jde i o zápisy do karty řidiče. Nikdy nevíte co se vám může stát, já měl lehkou nehodu, podívali se do karty, tam našli jen dva zápisy za 20 let a bylo mi řečeno, že jsem evidentně slušný řidič a tak že to je jen za 1000Kč bez dalšího zápisu. A co je hlavní, již brzo půjde o bodíky !! A taxa je už dnes známá - 5000 Kč za bod.
neregistrovaný "Country"
27. 11. 2003 08:02
Re: Zápis do karty řidiče ?
turboleon: to tam zapisují kdejakou ptákovinu, i třeba 200,- pokuty za rychlost ? nemám žádné kamarády poldy, takže se nevyznám. Jak to funguje ?
neregistrovaný "turboleon"
27. 11. 2003 10:47
Re: Zápis do karty řidiče ?
No,hlavně se to často mění. Aktuální stav je takový, že tam zapisují pouze pokuty od 2000 Kč výše. Takže 500 či 1000 za rychlost je v pohodě. Ale třeba v roce 97 mi tam zapsali i pokutu za rychlost právě za 500. Tehdy byla pravidla jinačí.Je to jedna z mých dvou co mám v kartě. Problém je v tom, že u bodového systému se alespoň jedním bodem bude hodnotit vše, čili i třeba 55 na 50tce. Nebo blbý parkování. A tak dále. Čili i když jsem v reálu za rychlost platil jen dvakrát a dohromady to bylo za 560, tak antiradar mám. Kromě jiného si tím i mapuju místa kde měří, protože o tom že Vás změřili mnohdy ani nevíte. U bodového systému stačí, aby Vám dvakrát naměřili na 50tce 80,ani Vás nemusí zastavit, pak jedno blbý parkování a jste bez řidičáku.
neregistrovaný "pierce"
26. 11. 2003 08:51
Konfiškácia Cobry.
Páni, včera sa mi stalo niečo neuveriteľné...

Na hranici do AT som zabudol schovať detektor Cobru. Samozrejme, že pasovák ukázal colnému a ten mi ho zhabal, vynadal, postavil do pozoru a nedalo sa s tým rakúskym mentom ani rozprávať. Nakoniec mi povedal, že 20,- Euro pokuty je celkom dobrý obchod...

Potom si fajn grgol ako prasa a povedal Do videnia...

Viem, moja chyba, ale dalo sa robiť niečo proti???

Má niekto takúto skúsenosť???
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "turboleon"
9. 12. 2003 09:55
Antiradary nadále legální
V tý šílený novele silničního zákona budou antiradary nadále povoleny, teď jsme to zaslechl v radiu. To je myslím zajímavé info, vzhledem k tomu co se na nás chystá.
Rozbalit vlákno
0