Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ty v0le Láďo, kde sou ty skinh(l)ídi, ty v0le Karle, co se t
| 31. 8. 2019 18:07
Ky kjávo Járo... za starejch časů, to by si tu psali... i Koněva by nám nepočmárali... :-!

(Já sem taky nebyl v plánu, puvodně chtěli holčičku...) = bůh se neptá, bůh koná... :D A tohle opravdu není Kona… Je Vám jistě jasné, obšlehli to u Landroveru a novej Defender vydavaj za své, nebo to vidim jen já? (holčička z doby míru...)
Re: Ty v0le Láďo, kde sou ty skinh(l)ídi, ty v0le Karle, co
| 31. 8. 2019 20:32
Že jsi nebyl v plánu bylo v pořádku . To , že se plán nepodařilo naplnit už v pořádku není.
Re: Re: Ty v0le Láďo, kde sou ty skinh(l)ídi, ty v0le Karle,
| 31. 8. 2019 21:26
Nu... https://cs.wikipedia.org/…/Přirozený_výběr

jestli to není v pořádku, pak asi u všech... :-!

1.Organismus zplodí za život v průměru více než jednoho plodného potomka.
2.Existuje určitý selekční tlak – organismy s některými vlastnostmi mají větší šanci na přežití než jiné.
3.Existuje vnitrodruhová variabilita – jednotliví příslušníci jednoho druhu se od sebe liší.
4.Existuje heredita – potomci se v průměru podobají více svým rodičům než ostatním členům populace.

mě zaujal bod 2. a 4. co Tebe ?

Víš proč? Přirozeně jsem tu dle bodu 2. ted neměl být = zasáhla vyšší moc a jsem tu, protože bod 4. a ano jsem důležítý - doslova V.I.P … Né v té zprofanované dnešní podobě... Ale opravdu jsem velice duležitá persona a jednou to třeba zjistíte, nebo si toho ani nevšimnete, záleži PŘIROZENĚ na Vás... :-)
No.1
| 31. 8. 2019 22:45
Interiér sériovky nie je žiadne terno a tomuto autíčku aj v ďalších ohľadoch vytýkali všeličo. Ale z pohľadu vonkajšieho dizajnu to bola najnápaditejšia a najsympatickejšia Škoda v novodobej histórii značky (od prebratia Volkswagenom). :yes:
zlata yetina
| 1. 9. 2019 10:44
ach boze ako mi len chyba... dodnes snad na pohlad najzaujimavejsia a najkrajsia skodovka za poslednych 25 rokov ... jej dizajnu nechybala odvaha napaditost.. ale popri tom vsetkom majstrovska racionalita a funkncnost... takto ma vyzerat mensie sikovne SUV.. teda aj kusok dobrodruzne a outdoorovo a nie prazdna skatula --- a ked clovek dnes vidi stavnatu yetinu a vedla nej sterilny karok z ktoreho uz vyzaruje leda velke ho.no musi plakat z takeho nastupcu
Re: zlata yetina
| 1. 9. 2019 10:51
Qaroq :no: Yetti :yes: Designova Perla to čižmi vrzli...
Re: Re: zlata yetina
| 1. 9. 2019 10:55
uz prvy klinec do jej rakvy bol jej facelift.... ;-\
Re: Re: Re: zlata yetina
| 1. 9. 2019 11:04
v té době přišel nissan Juke čti JOKE, takže to zhranatění bylo jisté odlišení od nejapné novinky nissanu… a ano moc mi nevadilo, design je subjektivní, ale vnímám, že více lidem se ten před fclft. model líbí víc, nechápu, mě se líbí oba stejně a nejvic facelift v montecarlu...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku