Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford míří do Frankfurtu s Pumou v plné palbě. Co výbava Titanium X nabídne?

Frankfurtský autosalon se nenese jen v duchu nových konceptů a modelů, ale také nových vrcholných výbav.
Zpět na článek
Avatar - Beefcake
6. 9. 2019 19:41
Ford
Dnes som si zajazdil v kopcoch Mallorky (zapad a sever) s Focusom jednu, ci dve generacie starym s "obycajnou" 1.6 atmosferou a manualom a to auto chodi fakt vyborne. Ziadne turbo, nic nebolo treba. Tri osoby v aute plus neskor grcajuce dieta. Brzda boli skor vsetci ostatni.
Co ma prekvapuje, je tam uplne minimum dizlov a dost hybridov. Zato jeden rendlik hdi dymil ako z komina.
Avatar - CICERO
6. 9. 2019 15:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - hugino
6. 9. 2019 15:57
FORD
Po novej Kuge druhý veľmi pekný Ford.Avšak všetko bude závisieť od ceny a kedže Focus je dosť drahý tak mám obavy že aj tieto dva nové modely budú drahé.Ford sa dviha a to je len dobre až na to že mi chýba benzínový turbo štvorvalec napr. ako bol 1.5 Ecoboost. :yes:
Avatar - 3_diamanty
6. 9. 2019 22:40
pekne
na rozdiel od focusu ci fiesty je toto fakt vizualna parada :yes:

puma bude opat selmou ako sa patri... akurat nam kusok uz povyrastla ;-) ... vrrrrrrrrrrr :yes:
Avatar - CICERO
6. 9. 2019 20:28
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
7. 9. 2019 09:56
Re: pekne
Mám to přesně naopak, Focus i Fiesta za mě OK, u Pumy pořád hledám úhel ze kterýho se mi to auto začne líbit a pořád nic Když už bych chtěl svýho Focuse vyměnit za něco oplastovanýho s vyšší světlostí, tak je tu Focus Active, nebo emigrovat ke Kie a jejímu Xceedu.
6. 9. 2019 21:31
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
6. 9. 2019 17:36
První masážní bederka v segmentu?
To je jako nejrychlejší sedmimístné SUV na Ringu.
Masážní sedačku (bederku) nabízí už pár let VW třeba do odcházejícího Golfa VII a to za pár šušní. Dokonce mám pocit, že je v Maratonu zadara.
Pozor Fosteku! Golf není městský malý městský crossover.