Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Lincoln s...
| 21. 11. 2019 14:06
...drátěnkou v nárazníku?
Re: Lincoln s...
| 21. 11. 2019 14:14
Na první dobrou jsem taky přemýšlel zda koukám na nějaký Lincoln, Buick nebo BMW s jednou ledvinou :no:
Zepředu dost nesourodé a přeplácané, zbytek ok.
Co chtěl autor říct tím nepasujícím tahokovem z Baumaxu, to opravdu nevím...
Re: Re: Lincoln s...
| 21. 11. 2019 14:21
chtěl říct mám na TO a ty plebsu co na TO nemáš... jen čum a dělej stafáž ->> DIS. likes…

tohle je cílovka Rusko,China,ABU ZABí… atd... tohle náš nezajimá… my sme rádi za duster,octavia,asx…. blá blá mokrý sny o ojetinách do 150 K... apod. ....

a je to plast, pochromovanej plast, jak typajdáne namachrován...
Re: Lincoln s...
| 22. 11. 2019 07:50
Jako přirozený habitat vidím Tverský bulvár, tam to bude maybachu slušet. :D ;-)
Maximalka
| 21. 11. 2019 15:19
Opravdu jen 209kmh?
Re: Maximalka
| 21. 11. 2019 15:31
To opravdu jen = mi asociuje výsledky aktuálního losího testu

Audi e-tron = 60 km/h

RR Evoque = 63 km/h

BMW X7 + Mazda CX-3 + Škoda Kamiq + Toyota Camry = 65 km/h

Škoda Scala = 68 km/h

DS3 Crossback + Mazda 3 Sedan + VW T-Cross + Toyota RAV4 + Toyota Corolla + Renault Clio + Peugeot 208 = 70 km/h

Tesla Model 3 + BMW 135i = 73 km/h

Toyota Supra = 75 km/h

Jen připomenu že v roce 1999 to Citroen Xantia Activa V6 dal za 85 km/h = a dodnes ho žádný Porsche, McLaren, Audi R8.. prostě nikdo nepřekonal :yes: :-!
Re: Re: Maximalka
| 21. 11. 2019 16:21
Jestli jsi chtěl tím výčtem +těmi supersporty poukázat na to, že nemá smysl brát losi testy smrtelně vážně, tak s tebou tentokrát souhlasím.
Re: Re: Re: Maximalka
| 21. 11. 2019 16:52
To píšeš protože nevycházej podle tvejch představ?

No mě přijdou zajímavý = a mrzí mě že lidi masovějš nekupovali Xantii Activa V6 = něco takovýho současnýho by se mi asi líbilo. Rozhodně víc než směr jakym sme se vydali https://www.autoforum.cz/…ez-uplny-zaklad/

Připomenu že ty testy nemusej bejt absolutně srovnatelný = tenhle aktuální je dělanej COTY. A zajímavost ke Škodovkám = a takovej případ v historii neni znám = museli jim deaktivovat AEB = škodovka kužely vyhodnocovala jako překážku a prostě DUPLA sama na brzdy :-!
Re: Re: Re: Re: Maximalka
| 21. 11. 2019 16:58
Já jsem samozřejmě pochopil, že pointou byl E-tron. A je mi to docela fuk. Klidně to nakopiruj do všech diskuzi, dvě jsou málo.
Až bude losi test brát v úvahu i rychlost na výjezdu, bude to zajímavější.
Re: Re: Re: Re: Re: Maximalka
| 21. 11. 2019 17:09
No to je spíš obráceně = pro TEBE je asi pointa podstata e-tron = pro mě leda trochu překvápko, ale to i u víc aut. Podobný věci sem dávám BEZ ohledu na to kdo zrovna vyhraje nebo prohraje. SME rozdílní = mě přijde lepší to brát OBRÁCENĚ. Prostě si koupit to co vyhraje je nejlepší technicky nejzajímavější = v hifi i autech. Takže MĚ mrzí že neni něco jako současná generace tý Xantia Activa
Tebe viz i tvá reakce = zřejmě mrzí jak dopadlo audi. No a PROTOŽE v mnoha podobnejch testech, pár sem jich tady taky citoval nedopadaj prémiově a od mládí čtu od lidí typu Vaculík že to NENI Vorsprung durch Technik = tak to co je bez ohledu na značku hledám. Ta Xantia Activa V6 = se mi líbí fakt hodně

Losí test neni o rychlosti od apexu = ale o docela častym vyhýbacim manévru = v jaký rychlosti eště..

To mi připomnělo http://www.autoforum.cz/…s-protijedoucim/
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maximalka
| 21. 11. 2019 17:35
:D :D
| 21. 11. 2019 19:25
Losí test nelosí test, zrovna nedávno v noci si přede mnou jedoucí E-Tron pohrával a brzo zmizel mejm skromnejm 200koníkům v 1200kg autíčku v DE :D moc rád bych se podíval jak takhle zmizí Scala atd. losí test nelosí test, zatáčka nezatáčka :yes: Pravda ale je, že u nabíječky bych ho stejně předjel :-[] v reálu nepodstatné
| 21. 11. 2019 20:10
No to by ti zmizela i ta Supra, 135i nebo Tesla 3 = a vynikající maj i ten losí test :-)

Edit = tak mám pocit, že dneska tu palcuje = Karel? :-!
| 21. 11. 2019 20:55
Co je to za losí test? Maj tam všichni strašně málo.
na km 77 naměřili TM3 přes 80km/h.
Nicméně třeba Kodiaq 1,4tsi 4x4 zajel velmi dobrej výsledek (77km/h) a napráskal RAV 4 rozdílem několika třid (71km/h)..
Pokud chceš pomlouvat audi, bylo by fér připomenout, že Q8 dalo velmi slušných 79km/h a docela jistě. Což je mimochodem totéž, co dalo ve stejným testu M2C. Jasně s SUV nejde jezdit...
A to celý dokazuje pouze to, že celej losí test je pouze jedna z mnoha možností zkoušek a testů..
| 21. 11. 2019 20:58
To už je NEMOC = a VÁŽNÁ! Opsání výsledků testu dělanýho evropskejma novinářema v COTY = je POMLOUVÁNÍ audi :yes: :-!

Fakt SÍLA :*)
ObjektiVWitě zdar :-)

No bravo Xantia Activa V6 a z tohohle posledního testu = bravo BMW 135i, Toyota Supra a Tesla 3

Range Rover Evoque a audi e-tron = dost zklamání :-|
Re: Re: Re: Re: Maximalka
| 21. 11. 2019 21:05
Seš vážně blb. Já se zeptal, odkud si ty čísla vzal. Co jsem uváděl je na Youtube na kanálu km77, podívej se na průběh jíz a pak tu plkej. Q8 vypráskala napříč spektrem od X5 až po TMX. Což potvrzuje mimořádnej a třídně nejlepší SUV podvozek co je aktuálně na trhu (ikdyž ta X5 je na tom vlastne skoro steně, neumí jen aktivní stabilizátory s vzducehm). Tečka. A taky mimochodem opět průser Toyoty. Tečka.

Edit:
Ano, TM3 a Xantie Activa pořád top. Škoda, že to citroen vzdal a MB začal dělat úplně jinak
| 21. 11. 2019 21:11
Seš blb + navíc drzej. Máš to tam JASNĚ napsaný = žes to nepochopil, nojo si blb..

To cos napsal = je fakt hodně smutná křeč

COTY = evropský motoristický novináři včetně našich. Myslim že ti na tvý a TEČKA = dost kašlou :*)

Fakt SÍLA = no tak po tvym: objektiVWitě NEzdar :-)

Mimochodem = ne průser nějaký toyoty, ale spíš nějakýho kesumba :no:
To co si nějaká natvrdlá nula s IQ tykve dovolí jen na základě citace testů COTY = to je fakt smutný. Di se mlátit hlavou do zdi = třeba se ti rozsvítí ;-)

Pro nás ostatní = nezaslepený fanatiky = bravo Supra, 135i, Tesla 3 a respekt XANTIA ACTIVA :yes:
| 21. 11. 2019 21:17
Dej sem odkaz na to měření už konečně! Chci vidět co je to za trať, že jim vychází jíný čísla než je obvyklé. Dej to sem ty šasku!
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maximalka
| 21. 11. 2019 21:19
No tak na základě TOHOHLE zpytování svědomí a omluvy = OKAMŽITĚ skáču.. :D

Ty si fakt MIMOŇ :-)

Drsnej fór byly i ty škodovky = co by v případě skutečnýho losího testu.. :-|

Buď rád že nezmiňuju test AEB ;-)
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maximalka
| 21. 11. 2019 21:23
OK, končím. Opět jsem tě vyargumentoval. Připisuju si bod!

PS dávej bacha, ať se nepřevrátíš :DDD
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maximalka
| 21. 11. 2019 21:30
Jj TO je logika ála kesumb :yes: :-!

Ty buď rád že sem neopsal i test AEB :-)

BMW 135i = 85 km/h
Subaru Forester = 85 km/h
Toyota Supra = 80 km/h
.
.
Audi e-tron = 65 km/h
VW T-Cross = 45 km/h

Vysvětli proboha ZA CO SIS připsal bod (snad za blbost drzost?) to asi nevymyslíš, nebo? :D
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maximalka
| 21. 11. 2019 21:33
Hm, v jednom testu BMW o 2km pomalejší, než Supra, ve druhým o 5km(!!!) rychlejší, než Supra.
Začínám to brát vážně, tyhle testy.
Odkaz by vážně nebyl?
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maximalka
| 21. 11. 2019 21:37
Je to kravina, jak by asi tak mohl být rozdíl mezi Foresterem a T-Crossem 40km/h. Každýmu kdo není úplně vyplej dojde, že takovej rozdíl není možnej. Je to pochopitelně o tom, kde kdo tu rychlost měří a jak je nastavená stabilizace. Proto je celej losí test k ničemu, respektive skoro k ničemu.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maximalka
| 21. 11. 2019 21:38
No = tohle už je FAKT IDIOCIE :D

Zrovna takovejhle příspěvek = se zdvojí = to je ale NÁHODA :-!

Hele vymysli si že to je spiknutí evropskejch novinářů PROTI tvý hlavě = a máš to, vyřešeno
Jinak ty rozdíly = sou fakt docela velký, o tom žádná. Jen si OPĚT stejně jako si nepochopil co to znamená COTY = tak teď zopakoval s AEB
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maximalk
| 21. 11. 2019 21:49
Hm, když zadám do gůglu "COTY moose test", první relevantní odkaz je "Toyota RAV4 fails the moose test – the car shows dangerous behavior". :D
Nic z toho, co jsi sem dával ty nemůžu najít. :-(
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maxi
| 21. 11. 2019 21:53
Stejně jako na základě testů přenastaví ty škodovky = co prostě zastaví, tak je zřejmě už předělaná elektronika RAVky

Jak sem psal výsledky bych si TIPNUL trochu jinak, zajímavý byly i rozdíly v AEB. Nezajímavej byl kesumb = co je moc to je příliš :-|
| 21. 11. 2019 21:38
No = tohle už je FAKT IDIOCIE :D
| 21. 11. 2019 21:41
Bohužel odkazy nebudou. Jen časopisy... :D

Jinak - samozřejmě ano - stabilizace. Mě by přišlo ok měřit nájezdovou rychlost a rychlost na výjezdu a jako výsledek uvádět průměr mezi nimi. Zpomalit o 30kmh není takový umění.
| 21. 11. 2019 21:45
Tak sem ti ho chtěl dát do SZ = a v týhle báječný platformě = to nejde. Asi možná mě máš zablokovanýho = a zatimco tady to nefunguje SZ to zablokovalo? Nevim = od předělání je to TAKOVEJ ... že fakt věřim žes to tipnul správně = myslim komu to machi(avelli) zadal :D

Na webu je zatim jen výcuc, ale prý časem doplní https://www.automobilrevue.cz/…ousky_47564.html
| 21. 11. 2019 21:51
Super, díky!
| 22. 11. 2019 04:16
A máš to, dáváš provokatérovi večeři i s dezertem. Chtěl jsi ho krmit a nechat se dusit nesmysly ;-)

Černá je bílá, rozumíš Kesumb? :D
| 22. 11. 2019 07:53
Nad tímhle se už jen usmívám, tro(t)lla mám na black listu, tak se mi mnohem snáze roluje, než zas narazím na nějakou normální diskusi. Je to prosté a účinné řešení, doporučuju. ;-)
| 22. 11. 2019 08:01
Zbytečně honíme auta přes peníze, podle všeho stačí Xantia. Přes týden jezdívána víkend vyhodíš sedačky a dáš si okruh ;-)
| 25. 11. 2019 00:20
Tebe to že desítky let starej Citroen Xantia dodnes vymetá se všema Porsche atp. nějak bere :-)

Tos vymyslel CO? Je fakt že kdyby Xantia Activa V6 byla dodnes lepší než nějaký Pašíkové apod. = zasloužila by respekt ale chápat by to šlo = tohle je možná eště větší rána než že na letošní NEJVĚTŠÍ evropský každoroční akci kolem aut = byla nějaká 208 a Clio apod. lepší než e-tron za pár milionů
| 22. 11. 2019 10:33
Dobrej nápad s tím blacklistem, aspoň ty kraviny nebudu muset číst :yes:
| 21. 11. 2019 21:25
Zajímavý, že na km77 to E-tron zvládl i v 77kmh. Asi jinej gang.
https://www.youtube.com/watch?…
Nebyl by vážně ten odkaz, Hamunasakro?
| 21. 11. 2019 21:32
No řekněme si to narovinu, na km77 je video, rozbor a ukázka rychlostí. Humáč sem dal nějakej vysněnej "test", kterej se mu hodí do kapsy.
Ostatně ta Ravka je uvedená jako průšvih snad všude:
https://www.motor1.com/…rav4-moose-test/
https://www.thedrive.com/…l-the-moose-test

Ale je to jenom ukázka zaslepenosti místního šaška, jinak je to údaj skoro o ničem.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maximalka
| 21. 11. 2019 21:37
Hele kesumbe = zklidni se jo? Že si blbej je mi fuk, že netušíš ani s nápovědama co to je COTY taky = ale ŽE svou blbost neznalost frustraci že evropský novináři napříč státama došli k výsledkum který tobě nevoní = proměňuješ ve ŽVÁSTY proti mě = tak to mi VADÍ

Chápeš to že za fakt ZASLEPENÝHO šaška idiota trapáka = si ty?

Takže drž hubu = a dál a dál ze sebe nedělej eště většího ubožáka = dík :-|
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maximalka
| 21. 11. 2019 21:55
Jej, nesnesl si tíhu argumentů. Chápu. Třeba se z toho vyspíš...
| 21. 11. 2019 21:56
Viz já 21:53 závěr = a jak vidno nezlepšuje se to

Komu neni rady..

..ten je kombinací neznalosti nepoučitelnosti a drzosti = zkráceně KESUMB
| 21. 11. 2019 21:59
JJ odkaz sám na sebe, to je tvoje perla. Dávej to sem často, do týhle platformy to patří. Stejně jako tvoje rovnítka! Neboj se toho, piš jich co nejvíc!
| 21. 11. 2019 22:00
Hele kesumbe = di si dát radši sprchu = bejt mimoň je jedna věc = to kam to hrotíš je.. viz já 21:56 KESUMB? ;-)
| 21. 11. 2019 22:02
Hele, existuje nějaký všeobecně uznávaný měření losího testu (km77), a pak tu máme nějaký novináře, kteří změřili cosi kdesi. No a ty tomu říkáš tíha argumentů.
Ano, možná teď změnili sw RAVky, že teď zabrzdí v losím testu daleko víc. Mě z toho nic zajímavýho nevychází.
| 21. 11. 2019 22:06
Ale, já ho jenom trošku potrénoval, aby se mu líp usínalo:D
Je to totiž celý fuk, když každej měří rychlost někde jinde. Což jsem psal nahoře. Je to o podstatě testu, kde někdo naráží na fakt, že jde o to bezpečně se vyhnout překážce, tzn klidně razantně zpomalit a nepřijít o ovladatelnost. A jiní z toho dělají kuželovou dráhu.. Proto jsem hned nahoře psal, že je to k ničemu. Ale šašek se toho chytl tak co.
| 21. 11. 2019 22:08
Sorry, já myslel, že to psal Hamuna. Přehlídl jsem se, resp. jsem myslel, že reaguju na hamunu. ;-)
| 21. 11. 2019 22:16
To řazení diskuze je fakt příšerný, jen co je pravda. V tomhle aby se někdo vyznal.
| 21. 11. 2019 22:31
Od POMLOUVÁŠ AUDI přes NEVIM CO JE COTY a NETUŠIM CO JE AEB test = po VŠECHNO SEM JEN HRÁL

Nebudeš ty KESUMB? K tomu viz já 21:53 by se asi mělo přidat = bez koulí :-)

Jj znalosti dráždí = no mě tvoje NE- vlastně taky :D :-!
| 21. 11. 2019 22:53
prdlajs hrál, nejseš schopnej uznat, že na jiným měření dopadly jiný značky výborně a ty tebou zmiňovaný zase hůř.
Co je COTY nevím, neviděl jsem od nich jediný měření a nevím co vlastně meřili. To je na rozdíl od km77, kde je to přesně napsaný. Tvojí řečí: viz já v 21:05. Nejsi schopnej specifikovat, co tebou uvedený testy vlastně měřily a proč vyšly zásadně jinak než je obvyklé.
A uvedení testu brždění znamenalo jako co? Tvůj pokus, abych si vygooglil nějakej zapomenutej článek, kterej si náhodou našel. Ne neudělal jsem to a je mi to jedno. Protože to nemá s tím, co jsem chtěl vědět na začátku nic společnýho. A to bylo, proč tebou zmiňovanej test vchází jinak než je obvyklé.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maximalk
| 21. 11. 2019 23:08
Já přece vim že to nehraješ = zkus příště hrát inteligentního :-!

Napsat o každoroční megaakci za účasti všech zemí kontinentu NĚJAKEJ ZAPOMENUTEJ ČLÁNEK = ty si fakt KESUMB :yes: :D

Jinak viz já 22:42 hlavně předposl. odstavec
| 21. 11. 2019 22:42
No karle to je ale fakt tíha argumentů = ti uniklo že porovnávášš něco jako ACZ vs novináře tvýho KONTINENTU

Že viz já 16:52 bys možná preferoval to auto.cz = před zástupcema ze všech států = nojo no

Hele objevil se kesumb a udělal ze sebe KESUMBa = tou závěrečnou okecávkou = všechno přebil. Moc ubožejš to už nejde

Pleteš si španělskou redakci km77 a originál švédskej Teknikens Värd = kterej je TEN ORIGINÁL. Losí testy sou fakt LOSÍ = na našem kontinentu skandinávský = a tenhle aktuální test kterej se roky dělá za účasti novinářů ze všech států Evropy = se dělaj VE SKANDINÁVII

Mě závěry aktuálních testů = zajímavý přijdou = obecně sou jednak VĚTŠÍ rozdíly než bych v dnešní době čekal a jednak bych čekal trochu jiný pořadí
| 21. 11. 2019 21:33
Jasně že BYL = i když já to mám z obsažnější tištěný formy = ale způsob jakym mě o něj kesumb požádal = mi tak nějak nesed
Kdo bude horší?
| 21. 11. 2019 15:31
Koukám že MB chce trumfnout BMW kdo udělá hnusnější auto.
Re: Kdo bude horší?
| 22. 11. 2019 07:54
X7 je proti tomuhle etalon krásy. Stejně jako "obyčejné" GLS.
Re: Re: Kdo bude horší?
| 22. 11. 2019 08:02
Už jsem GLS viděl naživo. X7 se mi na obrázcích nelíbila, naživo o něco lepší. GLS přesně obráceně, in natura jako ocucaný bonpari. ;-)
Re: Re: Re: Kdo bude horší?
| 22. 11. 2019 08:39
GLS už jsem se i svezl, v očekávání GLE :-) , je to o něco lepší než předchozí generace, předek už se tak nepotápí a interiér je soudobý, ale pořád bych dal přednost Rangi, X7 jsem ještě nejel. ;-)
Re: Re: Re: Re: Kdo bude horší?
| 22. 11. 2019 10:07
Tak som zvedavý, čo povieš na X7, mňa to totálne sklamalo, taký Escalade bez štipky bavoráckej DNA.
Re: Re: Re: Kdo bude horší?
| 23. 11. 2019 00:45
:-) :-) :-) :-) mne sa nazivo GLS celkom paci ( na rozdiel od X7 ). ale na Tvojom vyraze "ocucany bonpar" som sa fakt dobre zasmial :-) :-) :-) radsej sa ani nepytam odkial to mas :)
Zombie - jsem borec, mám na zubaře
| 21. 11. 2019 15:44
Mít vpředu kolmé Zombie, to je znak moci, jsem mocný likvidující žralok. Prostě nezáleží na aerodynamice a taky na spotřebě.
To čtenáři zbožňují i na nové Octávce. Dříve měla Octávka jenom šikmé Zombie, nyní se propracovala taky ke kolmému. Tedy pokrok v dravosti.

Ještě je třeba mít pod světlama ty protiaerodynamické kapsy (taky u Octávky).

Designéři a spousta článků již hovořila o této dravosti.
zlaty
| 21. 11. 2019 18:01
Re: zlaty
| 21. 11. 2019 18:21
ale, to není ASX 2,0 třeskoprsky edition !
Mercedes
| 22. 11. 2019 08:01
si s Maybachem nedá pokoj, pořád to zkouší. Jenže, lepší techniku, než co má v regálu, maybachu stejně nedá/dát neumí, a to, že obšije celý interiér dvoubarevnou kůží a místo masky dá nějaký chromovaný "luxus", prostě nestačí. Tohle auto nikdo nebude brát jako konkurenci pro Rollse nebo Bentley, je to zbytečný pokus, koupí GLS získá člověk to samé a ještě předvede dostatek vkusu. A pokud chce závan noblesy v kombinaci s rozumem (tj. není cílovkou Rollse, Bentley), koupí si Range Rover, styl a lepší auto. ;-)
Re: Mercedes
| 22. 11. 2019 08:04
Range nenabídne třetí řadu sedadel, která je u X7 pro lidi do 180cm celkem použitelná. Jinak je ale na silnici lepším autem, v terénu mě pak X7 překvapila. :yes:
Re: Mercedes
| 22. 11. 2019 08:21
Mňa tiež takéto opulentné SUV úplne míňa, ale na druhej strane si myslím, že kupujúci tejto kategórie sa na to môže pozerať ako na alternatívu ku Cullunanu a spol. Technicky v ničom nezaostáva, luxusom a vypracovaním detto a v podstate ani tým dizajnom (Cullinan je tiež dosť špecifický dizajn, zvonku ako tehla s obrúsenými hranami a naživo tá predná maska pôsobí ako grécky chrám, obrovská až nevkusná).
Inak samozrejme vybavené GLS je rozumnejšou voľbou, to isté o polovicu lacnejšie.
Re: Re: Mercedes
| 22. 11. 2019 08:27
Ty vykrádačky Rollse ve stylu dvoubarevné karoserie, prošívání interiéru atd... to je dost ubohé.
Re: Re: Re: Mercedes
| 22. 11. 2019 08:35
Ale tak Rolls na to nemá patent, to mě nevadí. Spíš jak vypadá finální výsledek, pro mě nevkusné.
Re: Re: Re: Re: Mercedes
| 22. 11. 2019 10:25
no právě ta dvoubarevnost tomu podle mého dost škodí a už v jedné barvě by to vypadalo o dost líp... ovšemže pletivo na tomhle typu auta určitě ne.
| 23. 11. 2019 00:50
Migi, no tak :-) dvojfarebny lak predsa Maybach pouziva uz od svojho vzniku ... neviem, ci prave on s tymto neprisiel ako prvy ( pred RR )
Re: Re: Mercedes
| 22. 11. 2019 08:45
Jde spíš o to odlišení, X7 a Cullinan si nikdo nespojí, ta auta jsou naprosto svébytná v každém ohledu, Maybach je jen GLS s jinou maskou. Podle mně takový model nedává smysl, a to ani nemluvíme o image značky, rolls, bentley stojí dnes úplně jinde než maybach. No, uvidíme jaké budou prodeje.
| 23. 11. 2019 00:51
myslim, ze cina potiahne
Re: Re: Re: Re: Mercedes
| 23. 11. 2019 13:12
Maybach je len drahy kabat usity pre S Klasse nic ine ziadna lepsia technika ani design. Osobne mat doma plne vrecia dolarov tak kupim S 600 zoberem do Brabusa a tam spravia , vylepsia a presiju krajsie auto za menej penazi ako cely Maybach...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku